Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Martwy to może nie, ale to wszystko już było. Natomiast w niczym to nie przeszkadza i dobre płyty nadal wychodzą.

A ja mam z metalem inny problem - jako młodziak słuchałem Black Sabbath, Anthrax, Judas Priest, Sepultura i inne takie, a teraz - kruca bomba - nie mogę zdzierżyć tej muzyki. Sorry... stare spróchniałe dziady jak ja słuchają jazzu, a nie Morbid Angel ;) A nawet jak dla odmiany chcę jakiś czad, to już raczej hc/punk.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bednaar napisał:

A ja mam z metalem inny problem - jako młodziak słuchałem Black Sabbath, Anthrax, Judas Priest, Sepultura i inne takie, a teraz - kruca bomba - nie mogę zdzierżyć tej muzyki. Sorry... stare spróchniałe dziady jak ja słuchają jazzu, a nie Morbid Angel ;) A nawet jak dla odmiany chcę jakiś czad, to już raczej hc/punk.

Dziwne, taki Paranoid to jak jazz na sterydach 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Bednaar napisał:

A ja mam z metalem inny problem - jako młodziak słuchałem Black Sabbath, Anthrax, Judas Priest, Sepultura i inne takie, a teraz - kruca bomba - nie mogę zdzierżyć tej muzyki

Widać nigdy tak do końca to nie była twoja muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2021 o 12:52, x X x napisał:

Była ta petarda? Chyba nie było. To łapcie :D

 

 

Dzięki za udostepnienie. Pierwszy raz to słyszałem (bo jak już pisałem nie zgłębiam współczesnych kapel tylko czasem coś do ucha wpadnie - no i wpadło i to jak) i do dziś mam przesłuchane to co dostępne na spotify. REWELACJA jak dla mnie. Trzeba kupić dyskografię.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 13:32, bob2000 napisał:

Dziwne, taki Paranoid to jak jazz na sterydach 😜

A nie hard rock ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 23:14, espe0 napisał:

 

Wolę starsze oblicze tych kultowych Greków ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Nie znam ich poprzednich albumów, mój ulubiony kawałek to Fall into your hands.

Ostatnie 3 albumy to ciagły progres odkąd dołączył do nich Alex Bent, wcześniej niektóym z Battlecross kojarzony:

 

Ale ten świeży album Trivium to wyrywa kapcie konkretne, aż poprzednie płyty blado wyglądają. Jako fan Trivium w końcu mogę stwierdzić, że dorównali/przebili poziom Shoguna z 2008.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności