Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeli nową Sepulture? Nie przeglądałem wątku i nie szukałem czy ktoś dodawał.

 

 

 

Cała płyta łoja******le, takiego pomieszania gatunków (udanego), smaczków, połamanych rytmów, no dawno nie słyszałem takiego albumu :D Nie znam tak dobrze Sepultury ale myślałem, że ich twórczość to coś w stylu najpopularniejszej ich płyty, a tu taka petarda :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katatonia skończyła się niestety na "Dance of December Souls". No jeszcze "For Funerals to Come|" zwłaszcza z dodatkowym love of the swan. Ostatnio zrobiłem podejście do następców ( dwudzieste chyba bo to Katatonia), ale znów nuda, smęt i jednostajność.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Się zastanawiam, czy w ogóle zwróciłbym uwagę na nowy Paradise Lost, gdyby wydała to inna kapela.

Nie wiem   to chwilami co prawda gra jak PL, ale nie potrafię jednoznacznie ocenić tej płyty.

A niby jestem w grupie "największych fanòw" (spotify tak twierdzi).

 

Nie jest to taka porażka jak host, ale czegoś w tym albumie brakuje.

 

Harakiri for the sky, pierwsze albumy faktycznie mają taką kiepską jakość dźwięku czy to wina Spotify?

Bo muzyka super, ale jakość podła, na dużym zestawie (kolumny itp) nie da rady tego słuchać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wdehe napisał:

Się zastanawiam, czy w ogóle zwróciłbym uwagę na nowy Paradise Lost, gdyby wydała to inna kapela.

Nie wiem   to chwilami co prawda gra jak PL, ale nie potrafię jednoznacznie ocenić tej płyty.

A niby jestem w grupie "największych fanòw" (spotify tak twierdzi).

 

Nie jest to taka porażka jak host, ale czegoś w tym albumie brakuje.

Jak dotąd Obsidiana posłuchałem w całości tylko jeden raz, w dniu premiery. Stwierdziłem, że nudzą niemiłosiernie. Po trzech ostatnich albumach nie tego się spodziewałem. Może nie miałem dnia na takie smęty i dłuuuuużyzny. Dam mu jeszcze kiedyś szansę. 

Widziałem sporo zachwytów nad nowym albumem. Nawet takie, że najlepszy albo jeden z najlepszych.

A te Harakiri for the sky jak dla mnie ma normalną jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności