Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chce poinformować, że nowy album Devourment zabija. Po prostu. Na reszcie można wymazać z pamięci wszystko co było po 1.3.8. Jednak powrót do (prawie) takiego samego składu jak przy Molesting The Decapitated dał swoje. Tak jak nie siedzę już w Brutal Death jak kiedyś, to ten album dał mi wrażenie, że mógłbym rozpocząć swoją fascynację takim graniem na nowo. No dobry jest bardzo.

 

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych wariotów nikt nie podrzuca? Wcześniej jakoś nigdy nie było mi z nimi po drodze, ale na tym albumie są momenty że się sierść jeży. 

Poprzednie albumy pewnie też dobre, trzeba będzie odsłuchać. Zwłaszcza, że grają w lutym koncert w Łodzi razem z Behemothem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam wcześniej nieśmiało informowałem ;) U mnie bywało różnie, ale bez jakiejś specjalnej ekscytacji... aż do poprzedniego albumu. Sam nie wiem który bardziej mi się podoba, oba uważam za świetne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2019 o 11:01, Jaworrr napisał:

Tych wariotów nikt nie podrzuca?

Może dlatego, że to nie metal? A może to ja jestem za stary i zbyt konserwatywny. Ale jak to powstawało to mało kto uznawał, że to metal.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rafacio napisał:

Może dlatego, że to nie metal? A może to ja jestem za stary i zbyt konserwatywny. Ale jak to powstawało to mało kto uznawał, że to metal.

Dla mnie to był zawsze taki przypakowany agresją Linking Park :) Metal niemetal, posłuchać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem. Świetny album, nie spodziewałem się, że po miernym pierwszym albumie w 2019 Lizzardzi wydadzą coś tak dobrego. Chyba tylko w ostatnich latach Vektor nagrał podobny jakościowo album thrash, ale Gizzard ma to coś, ten psychodeliczny posmak ciężkich narkotyków, którego u futurystycznego Terminal Redux próżno szukać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StAc napisał:

Ja słuchałem. Świetny album, nie spodziewałem się, że po miernym pierwszym albumie w 2019 Lizzardzi wydadzą coś tak dobrego. Chyba tylko w ostatnich latach Vektor nagrał podobny jakościowo album thrash, ale Gizzard ma to coś, ten psychodeliczny posmak ciężkich narkotyków, którego u futurystycznego Terminal Redux próżno szukać.

Ja też jestem pod wrażeniem. To jak lawirują pomiędzy stylami i jak szybko przeskoczyli od spokojnych rybek do agresywnego metalu. Jeszcze ta historia, która przewija się przez cały album idealnie współgra z motywem... Technicznie Gizz nigdy mnie nie zawiedli, tak jest i tym razem. Czekam tylko aż kiedyś zagrają koncert w Polsce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, THABAL napisał:

Słuchał ktoś tutaj najnowszego thrash metalowego albumu King Gizzard and the Lizard Wizard pt. Infest the rats’ nest? Jeśli tak to jakie macie wrażenia? 

C431F467-F117-423A-813B-9BE988E67B04.jpeg

Słucham i słucham odkąd przeczytałem post. Świetny klimat, brudny i wciągający. Technicznie bardzo dobrze. Klienci dziwnie się na mnie patrzą w pracy, ale co tam... Przyznam się, że wcześniej nie miałem styczności z ich muzyką, teraz dodam do playlisty.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 00:39, THABAL napisał:

Słuchał ktoś tutaj najnowszego thrash metalowego albumu King Gizzard and the Lizard Wizard pt. Infest the rats’ nest? Jeśli tak to jakie macie wrażenia? 

C431F467-F117-423A-813B-9BE988E67B04.jpeg

A nawet nie wiedziałem że nowy wyszedł. Poprzedni był kapitalny.

Odpalam tidala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 09:51, Dima napisał:

Fajne to Chile 

 

ogólnie w tamtych rejonach uprawiają najciekawszą odmianę metalu, tu muszę przyznać, musiałem czy aby mój ulubieniec, gardłowy z HADES ARCHER się nie udziela. No i się nie udziela, to może i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie ciężko znaleźć coś bardziej bluźnierczego niż wspomniany wcześniej HADES ARCHER. SLAUGHTBBATH zaskoczyło mnie, że wydali coś nowego. Zawsze są: PERVERSOR, FORCE OF DARKNESS, OCCIDENS, MALEDICTUM, CHAINSAW, COMUNION...

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności