Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Najner napisał:

 

Jeap. Miło się tego słucha, ale jakby z taką pewną dozą przeświadczenia, że kiedyś się tego już słuchało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, westberg napisał:

 

Jeap. Miło się tego słucha, ale jakby z taką pewną dozą przeświadczenia, że kiedyś się tego już słuchało. 

Życzyłbym sobie ciutkę bardziej agresywny wokal, instrumentalnie świetne. Czekam na Descending w wersji studyjnej, będzie moc. Stary, dobry Tool - akurat tutaj bym nie chciał, żeby oni się zmieniali, mogą wydawać kolejne Lateralus'y i Aenim'y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Najner napisał:

Życzyłbym sobie ciutkę bardziej agresywny wokal, instrumentalnie świetne. Czekam na Descending w wersji studyjnej, będzie moc. Stary, dobry Tool - akurat tutaj bym nie chciał, żeby oni się zmieniali, mogą wydawać kolejne Lateralus'y i Aenim'y ;)

Tylko to się stanie nudne w końcu...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Najner napisał:

Teraz to pewnie będzie ich ostatni album studyjny ;)

Mam nadzieję, że jednak nie. Wokal sprawia, że dla mnie to taki kawałek relaksacyjny, w sam raz na wieczór ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Najner napisał:

Życzyłbym sobie ciutkę bardziej agresywny wokal, instrumentalnie świetne. Czekam na Descending w wersji studyjnej, będzie moc. Stary, dobry Tool - akurat tutaj bym nie chciał, żeby oni się zmieniali, mogą wydawać kolejne Lateralus'y i Aenim'y ;)

 

Keenan w zasadzie w ostatnich latach śpiewa właśnie tak (Puscifer czy Perfect Circle). Chyba nabrał maniery. A Kolega najwyraźniej tęskni za czasami 'Ticks & Leeches'. ;)

 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2019 o 09:55, Najner napisał:

Stary, dobry Tool - akurat tutaj bym nie chciał, żeby oni się zmieniali, mogą wydawać kolejne Lateralus'y i Aenim'y ;)

 

To ja zatrzymałem się na ciut starszym Tool, niż kolega - Undertow i Aenima. Zaś rzeczony Lateralus sprawił owo zatrzymanie. Z ciekawości sprawdzę próbki najnowszego Toola, ale od wielu lat nie po drodze mi z nimi - ale to moja wina, poszedłem w innym kierunku ;)

Jestem tuż po odsłuchu Tool - Fear Inoculum (ze Spotify). Tak, jak się spodziewałem - w moim odczuciu to 10 min 22 sekundy nudy - ale już nie siedze w takiej muzyce, to nie moja bajka. A za czasów Aenima kaseta własciwie przez miesiąc nie wyjmowana z walkmana (takie czasy ;) ) - byłem po prostu uzależniony od tej muzyki. Cóż, przez 20 lat gust potrafi się zmienić. Z drugiej strony jakieś dwa lata temu ze sporą przyjemnością przypomniałem sobie Anthrax - niegdyś mój ulubiony zespół thrash-metalowy. 

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bednaar napisał:

To ja zatrzymałem się na ciut starszym Tool, niż kolega - Undertow i Aenima

Tool to raczej przewidywalna ekipa, chłopaki wraz z wiekiem miękczeli praktycznie od pierwszego albumu. Nawet Aenima była trochę bardziej miękka od Undertow, w każdym razie ja we wszystkich ich albumach potrafię znaleźć coś dla siebie, chociaż 10000 days odpalam rzadko i bardziej mi przypomina A Perfect Circle niż starego Toola. Tak czy inaczej kapela daje mi dużo radości, ale znam wiele osób, które nudzi ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎08‎-‎09 o 09:46, Bednaar napisał:

 

To ja zatrzymałem się na ciut starszym Tool, niż kolega - Undertow i Aenima. Zaś rzeczony Lateralus sprawił owo zatrzymanie. Z ciekawości sprawdzę próbki najnowszego Toola, ale od wielu lat nie po drodze mi z nimi - ale to moja wina, poszedłem w innym kierunku ;)

Jestem tuż po odsłuchu Tool - Fear Inoculum (ze Spotify). Tak, jak się spodziewałem - w moim odczuciu to 10 min 22 sekundy nudy - ale już nie siedze w takiej muzyce, to nie moja bajka. A za czasów Aenima kaseta własciwie przez miesiąc nie wyjmowana z walkmana (takie czasy ;) ) - byłem po prostu uzależniony od tej muzyki. Cóż, przez 20 lat gust potrafi się zmienić. Z drugiej strony jakieś dwa lata temu ze sporą przyjemnością przypomniałem sobie Anthrax - niegdyś mój ulubiony zespół thrash-metalowy. 

Podobnie jak kolega zapamiętałem Undertow i Aenima, a zwłaszcza kawałki  4', Undertow i Stinkfist. Nie słyszałem Toola z kilkanaście lat, przesiadłem się na lżejsze gatunki, niby gusta się zmieniają, ale jak słucham teraz to ta muzyka brzmi teraz tak samo dobrze jak wtedy i daje dalej kopa energii, może po prostu lubię lata 90-te. Chętnie posłucham nowej płyty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos80 ja akurat nie na lżejsze, tylko po prostu inne. Mam teraz zapotrzebowanie na inną muzykę. Czasem wracam do lat 90-ych, ale akurat nie do Tool - już prędzej do Soundgarden, mojej ulubionej kapeli grunge.

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności