Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś mi polecić jakieś podobne kapele? W obydwóch nagraniach wszystko wydaje mi się idealne.

 

Tutaj przede wszystkim podobają mi się riffy, progresje akordów i czytelność brzmienia. Nie jest to typowa nawalanka.

 

Tutaj podoba mi się najbardziej wokal oraz gitary, które nie zawsze grają dużo dźwięków, nie są na pierwszym planie, a jednak jak dla mnie decydują o sile utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dawid95 napisał:

Może ktoś mi polecić jakieś podobne kapele? W obydwóch nagraniach wszystko wydaje mi się idealne.

....

tak mi się wydaje: zespół, nie cover :), choć nie po drodze z tymi klimatami

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@necrosinner propsy za wrzucenie Gruzji ;)

Aż dziw bierze, że nikt jeszcze tego nie wkleił. Nie czekam przebierając nerwowo palcami, ale pewnie posłucham i skończy się zakupem (jak tylko w końcu wezmę na warsztat poprzedni ich album :D).

 

 

 

Edytowane przez hex4986
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 08:02, Jaworrr napisał:

@espe0 tak, tak. Wiemy co byś ją... :D 

 

Klimat okołometalowy to wrzucę; Toxic vision, projektuje mroczne ciuchy. Gdzieś mi kiedyś wpadło, że projektowała dla Behemotha.

https://www.instagram.com/toxicvision/?hl=pl

A potem tak to wygląda w rzeczywistości:

DSC09404.jpg?auto=format&fit=max&h=1000&

 

Można już zarzucić uchem w sieci na całą płytę Possessed, która premierę ma jutro, tzn. już dzisiaj. 

 

Edytowane przez Bokrug
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hex4986 napisał:

I takie trochę stare :D

To co powiedzieć o Motorhead -  Overkill itp. Co do DSO przy pierwszym poznaniu strasznie mnie wzięło, ale po dłuższym czasie jednak zmęczyło. Dość czasu już od tego momentu upłynęło. Cieszy mnie zaś, że do Calndlemass wrócił jedyny właściwy wokalista. Messiah był ok, ale to nie to.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rafacio napisał:

To co powiedzieć o Motorhead -  Overkill itp. Co do DSO przy pierwszym poznaniu strasznie mnie wzięło, ale po dłuższym czasie jednak zmęczyło. Dość czasu już od tego momentu upłynęło. Cieszy mnie zaś, że do Calndlemass wrócił jedyny właściwy wokalista. Messiah był ok, ale to nie to.

DSO poznałem przed wydaniem pierwszej płyty. Miałem wtedy jakieś parcie na taki wokal ...ale teraz ta nowa wokalistka to po prostu BOMBA! takie coś lubię tak jak Stolen Babies. Jak znacie podobne klimaty to dajcie znać ...może jeszcze czegoś nie znam :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności