Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie do tej pory wydane utwory MH są biedne wg mnie...
Nie wiem, co się stało, ale boję się całej płyty odsłuchać po tym, co uddotępniali...
Robb mówił że to miał być powrót do stylu z The Burning Red ale słychać że pomysłów brak chociaż da się posłuchać. Wg mnie The Blackening to ich ostatnia udana płyta.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertos napisał:

Robb mówił że to miał być powrót do stylu z The Burning Red ale słychać że pomysłów brak chociaż da się posłuchać. Wg mnie The Blackening to ich ostatnia udana płyta.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

TBR jest super, a tutaj w ogóle tego nie czuć, a wokalnie jest strasznie...
The Blackening jest genialne, Unto the Locust również, Bloodstone & Diamonds również bardzo lubię, ale boję się całego "Catharsis" przesłuchać po tym, co udostępnili, bo to brzmienia gorsze niż Supercharger...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby lepiej w tym utworze. Myślę, że nie powinniśmy "wieszać psów" na Chrisie na podstawie jednego kawałka, w końcu to ma być 3 godzinne dzieło. Ale czasy trzech facetów w długich skórzanych płaszczach już nie wrócą.... A ten nowy wizerunek zespołu jakoś do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2017 o 01:46, bachankas napisał:

To nie jestem sam, dla mnie to jeden z najlepszych albumów ostatnich kilku lat :)

Przecież to straszna kiła jest. Może jakbym mial naście lat to coś bym w tym zobaczył. A tak? Kiła - mogiła. W ogóle to c ostatnio prezentujecie to straszna kiła jest. Metal którym żyję (żyłem) od 30 lat obecnie nie przedstawia sobą żadnej wartości.

To jest metal, a przecież żaden top:

 

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafacio napisał:

Przecież to straszna kiła jest. Może jakbym mial naście lat to coś bym w tym zobaczył. A tak? Kiła - mogiła.

Może to dlatego, że K701 nie mam i posiadam szczątki kultury...
A co ma wiek do tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/29/2018 o 15:52, vonBaron napisał:

Ten teledysk :lol:

Mam nadzieje że to specjalnie zrobili.

Co specjalnie zrobili?

Bo dla mnie, czy to jako teledysk(to co widzimy), czy jako muzyka(to co słyszymy) to jakaś kpina, ze szczególnym naciskiem w kategoriach "metal"

Dnia 1/30/2018 o 18:30, bachankas napisał:

Cynic wraca, jest moc!

 

 

Wokalista i jego styl śpiewania nie nadaje się nawet nawet na pop a co dopiero rock czy metal

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, necrosinner napisał:

Wokalista i jego styl śpiewania nie nadaje się nawet nawet na pop a co dopiero rock czy metal

Trochę nie byłem pewien, czy to tu pasuje, wrzuciłem raczej z racji starszych albumów. Teraz to raczej jazzrockowe granie, ale charakter zespołu nadal jest zachowany.

 

@Rafacio klasyczne teksty z gatunku "kiedyś to było, teraz to nie ma". Starsza muzyka jest świetna, nowa równie dobra, każdy znajdzie coś dla siebie. Raz Testament, raz Slipknot, raz Necrophagist, raz Trivium. Nie kreuj się na stereotypową "elitę", bo CI wrzutki tutaj nie pasują.
Poza tym zaakceptowałeś regulamin forum, który już w pierwszym punkcie wymaga zachowania kultury i netykiety. Pisz co chcesz, byleby to nie wyglądało tak jak wygląda obecnie...

 

Ale dzięki za Heavens Gate, bardzo fajnie to brzmi, obadam zespół.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię się na elitę tylko Trivium to naprawdę kiepskie jest bardzo. A ten Therion powyżej to na jakimś festiwalu discopolo mógłby spokojnie lecieć i nikt by nawet nie pomyślał, że to metal.

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, dla mnie są świetni.

Z innych niusów: Devin Townsend Project zawiesza działalność :( Dobra wiadomość jest taka, że Devin nadal tworzy i obecnie jest w trakcie tworzenia czterech innych albumów w różnych projektach. Na powrót Strapping Young Lad nie ma szans, ale jego ostatnie wywiady sugerują, że może coś w tym klimacie nagra.

 

Ostatnio sporo takich "hybryd" thrash/industrial/prog/groove core słucham. Polecicie jakieś ciekawe bandy w takich klimatach? Jedyne moje kryteria dyskwalifikujące to totalnie niezrozumiały growl jak w kupie death i black metalowych zespołach.
 

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności