Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, bachankas napisał:

Nie nabieramy, bardziej upierdliwa treść.

A od czego proponujesz posłuchanie? W sumie tylko pojedyncze utwory znam. Im mniej symfoniczno-klasycznych naleciałości, tym dla mnie lepiej (ale nie zupełny brak).

Mój ulubiony album to chyba The Divine Conspiracy od tego bym chyba zaczął albo Requiem for the Indifferent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Francji grupa to ich debiut , melodyjnie ale ciężko , mrocznie , z czystym oraz zachrypniętym  wokalem :), dla mnie kapitalny "bujany" numer .

 

 Nowa płyta po 10 latach :)

 

Edytowane przez Robert73
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś w klimatach groove'u polecicie? Strasznie lubię rzeczy typu Lamb of God, Pantera, DevilDriver czy Machine Head czy wolniejsze kawałki Testamentu. Coś z takimi fajnymi, "luźnymi", bujającymi riffami.

Btw. z nowszego thrashu to Battlecross polecam, stamtąd się obecny perkmen Trivium wywodzi:

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy ktoś tu już tego nie wrzucał, ale nie chce żebyście przegapili Biesy!!!666
 
 

Wrzucałem w Muzycznych zakupach, aż musiałem CD kupić. Dla mnie świetna płyta.
Nie jestem pewien czy ktoś tu już tego nie wrzucał, ale nie chce żebyście przegapili Biesy!!!666
 
 

Wrzucałem w Muzycznych zakupach, aż musiałem CD kupić. Dla mnie świetna płyta.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OswaldB i jak Ci się "gwiazdy" podobały? Mi bardzo podeszły suporty Melechesh i in twilights embrane, które polecam https://intwilightsembrace.bandcamp.com/

 

Ogólnie miałem wrażenie, że Azarath i Immolation zagrali dużo głośniej, przez co prawie nic nie było słychać. Od strony akustycznej to suporty zagrały lepiej, przynajmniej było coś słuchać :)

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jaworrr napisał:

@OswaldB i jak Ci się "gwiazdy" podobały? Mi bardzo podeszły suporty Melechesh i in twilights embrane, które polecam https://intwilightsembrace.bandcamp.com/

 

Ogólnie miałem wrażenie, że Azarath i Immolation zagrali dużo głośniej, przez co prawie nic nie było słychać. Od strony akustycznej to suporty zagrały lepiej, przynajmniej było coś słuchać :)

To bardzo częsta praktyka, że główne gwiazdy w opór podgłaszane są.

Pamiętam pierwszy Sonisphere z wielką czwórką. Behemoth chyba z laptopa był nagłaśniany, Anthrax, Megadeth i Slayer lepiej, ale nadal przeciętnie, a dopiero Metallica była naprawdę porządnie nagłośniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2017 o 14:00, Jaworrr napisał:

@OswaldB i jak Ci się "gwiazdy" podobały? Mi bardzo podeszły suporty Melechesh i in twilights embrane, które polecam https://intwilightsembrace.bandcamp.com/

 

Ogólnie miałem wrażenie, że Azarath i Immolation zagrali dużo głośniej, przez co prawie nic nie było słychać. Od strony akustycznej to suporty zagrały lepiej, przynajmniej było coś słuchać :)

 

Ja zawsze stoję przy konsoli więc odsłuch mam w miarę najlepszy. Jeśli chodzi o supporty to Sincarnate (wiadomo, pierwszy ma najgorzej) zrobił na mnie pozytywne wrażenie, koncertowo brzmią naprawdę dobrze, zwłaszcza że "this is last song, thank you!" zagrali chyba z 10 minut jakimś miksem z różnych utworów. Melechesh również super, ich słyszałem, lubię, tym bardziej skąd są i że pomimo wszystkich "problemów" robią nadal to co lubią.

In Twilight's Embrace, nie miałem okazji słyszeć ich wcześniej. Muszę nadrobić.

Azarath, baaardzo. Sieka jakich mało. Dzwiękowo też przy konsoli bardzo dobrze, przy każdym z zespołów byłem w stanie rozróżnić instrumenty co na takich koncertach nie zdarza się często.

Immolation, klasyka amerykańskiej rzezi :), tutaj tak samo jak powyżej, dobrze było słychać i miałem wrażenie, że "najczyściej". Ale to tak jak piszę, stałem przy konsoli.

 

Ogólnie podpisuję się pod Twoim postem, że supporty dały radę, wysoki poziom.

 

Teraz Satyricon i trochę lżej, Sólstafir. Jest czego słuchać. 

Dnia 22.09.2017 o 11:13, LoCtoR napisał:

Nowy Archspire.

 

Dwa słowa o w/w.

Osobiście dla mnie PŁYTA ROKU! 

(kiepsko mają ci, co wydają swoje na początku bo się o nich nie wspomina) 

Na tę płytę czekałem od pojawienia się pierwszego singla, znam go na pamięć.

Może to i dlatego, że technical death metal jest teraz u mnie na pierwszym miejscu;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2017 o 17:19, Gorionn napisał:

Słabe, niestety. Rozmydlona Odraza.

 

Zgadza się. Cienkie te Biesy, że aż żal.

 

Nie wiem w czym zajarka tym Archspire bo to niesamowite ****o jest. 

Kompletnie niesłuchalna muzyka. Lubię techniczny death metal ale taki, który ma moc a nie bezsensowne na*******anie bo gryfie i bulgoczący wokal.

Strasznie żenujący zespół. Do takiego Beyond Creation to nawet startu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość, bo stream z radia, ale płyta się nieziemsko szykuje. Nowy bębniarz i screaming Matta czynią bestię z tego zespołu.

https://streamable.com/vuu9k

Co to za kapela
Słaba jakość, bo stream z radia, ale płyta się nieziemsko szykuje. Nowy bębniarz i screaming Matta czynią bestię z tego zespołu.

https://streamable.com/vuu9k

Co to za kapela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności