Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie słucham "Anticult" - jest moc i groove!
Fani ery Vitka, którzy poza death nosa nie wystawią, nie mają co nawet próbować słuchać.


Reszta - WARTO! Jest energia, moc, a przy tym riffy Vogga wywołują samoczynne tupanie/kiwanie główki, niesamowicie łączy feeling z odpowiednim rawkowaniem mocy w swojej grze, rewelacyjny gitarzysta. Narzekań na wokalistę nigdy nie zrozumiem - nie jest to typowo deathowy growl w stylu Saurona, ale Saurona się tylko na "Negation" wg mnie da słuchać, żeby cokolwiek zrozumieć :P Ja lubię styl wokalny Rasty, pasuje do całości brzmienia.

 

Już przy pierwszym odsłuchu niesamowicie siada - taki przypakowany sterydami Soufly/Lamb of God/stara Sepultura z lekką naleciałością brzmienia w stylu Organic Hallucinosis. Wyrasta mi nowy ulubiony album Decapitated :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowe Trivium? DAYUM!!!!!!!!!!!!!!! W końcu wszystko to, co w nich uwielbiam w jednym kawałku :D Nie powiem, MKH ma genialny wokal, ale na "SitS" brakowało mi darcia pyska do pełni szczęścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nawet nie wiecie jak ten kawałek dupsko na zywo rozrywa. Pozamiatali na Woodstocku!
Po cichutku liczę, ze nowa płyta będzie nieślubnym dzieckiem SitS i Shoguna.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowy utwór Trivium. Super się ta płyta szykuje, znowu odskocznia od poprzednika. Szkoda, że realizacyjnie trochę słabiej, choć nadal bardzo porządnie jak na standardy metalowe.

 

 

Btw. na liście utworów nadchodzacej płyty jest "The Wretchedness Inside", Heafy to wcześniej solowo skomponował.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany. Ale słabiutkie pioseneczki Samaela i Iced Earth. W sumie dla mnie IE skończyli się na pierwszej płycie. Może drugiej ewentualnie. Barlow to tragiczny wokalista. Nie rozumiem zachwytów nad nim. I ta makabryczna maniera kończenia każdego wersu takim łaa czy jak to tam idzieA potem jeszcze gorzej. Ogólnie bardzo słaba kapela.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie i Panie, bez szerzenia kwasu.

Przesłuchałem "Hydrograd" od Stone Sour. Potrzebuję jeszcze paru odsłuchów, ale chyba jedna z ich bardziej różnorodnych płyt.
Na pewno Corey dowodzi, że jest jednym z lepszych wokalistów i frontmanów na obecną chwilę, z jednej strony szkoda, że dużo pije i pali, z drugiej przez to ma taką genialną chrypę w tym głosie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bachankas napisał:

Dobra, Panowie i Panie, bez szerzenia kwasu.

Przesłuchałem "Hydrograd" od Stone Sour. Potrzebuję jeszcze paru odsłuchów, ale chyba jedna z ich bardziej różnorodnych płyt.
Na pewno Corey dowodzi, że jest jednym z lepszych wokalistów i frontmanów na obecną chwilę, z jednej strony szkoda, że dużo pije i pali, z drugiej przez to ma taką genialną chrypę w tym głosie.

 

 

 

 

 

Album fajny, niestety realizacja nienajlepsza. No i to taki trochę baby metal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS - co poradzę, taki skrót - Ja "znośne" realizacje, tylko w pierwszym albumie strasznie clipping słychać niestety. A tak to "norma", czyli mogłoby być sporo lepiej, ale nie odrzuca od słuchania :)
W tym roku jeszcze jakieś ciekawe premiery przed nami? Bo szczerze to u mnie posucha - na Trivium i Arch Enemy tylko czekam chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności