Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Soilwork - The Ride Majestic. No po prostu majestatyczna jazda. Ta płyta jest tak ******sta, że słów brakuje xD Ogólnie wszystko co do Stabbing the Drama włącznie było całkiem ok... jak byłem w gimbazjum i LO. Sworn to a Great Divide to był po prostu syf i porażka. The Panic Broadcast był feniksem, który powstał z popiołów, żeby melo-death miał sens i obudził nadzieję. The Living Infinite było dziełem sztuki, ale to... Po prostu deklasuje wszystko, co dotąd zrobili xD Album jest tak fantastycznie zrealizowany, że wymiękam. FUCK YEAH, SOILWORK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soilwork - The Ride Majestic. No po prostu majestatyczna jazda. Ta płyta jest tak ******sta, że słów brakuje xD Ogólnie wszystko co do Stabbing the Drama włącznie było całkiem ok... jak byłem w gimbazjum i LO. Sworn to a Great Divide to był po prostu syf i porażka. The Panic Broadcast był feniksem, który powstał z popiołów, żeby melo-death miał sens i obudził nadzieję. The Living Infinite było dziełem sztuki, ale to... Po prostu deklasuje wszystko, co dotąd zrobili xD Album jest tak fantastycznie zrealizowany, że wymiękam. FUCK YEAH, SOILWORK!

 

Tak, ja nie słucham za dużo metalu, ale jakoś dwa tygodnie temu Tidal mi to podrzucił. Jest miazga i muzycznie i realizacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kawałek "Death in general" ma takie wejście, że chyba będzie to mój kawałek do testowania sceny xD Normalnie mam takie ciary, jak tego słucham, że brak mi słów. Rozrzucenie góra-dół, tył-przód i lewo-prawo pokazuje mi tylko, jak przezajedwabiście dobry mam zestaw xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denner / Shermann z "Satan's Tomb"

powiem tak - piękne gitarowe sola nawiązujące do wczesnych lat 80-tych lecz reszta idzie amerykańcami z bardzo wczesnych 90tych

generalnie się nie cieszę :)

Edytowane przez necrosinner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Ahab , szkoda tylko że album jest bardziej skompresowany od poprzednich :(

Właśnie kawałek "Death in general" ma takie wejście, że chyba będzie to mój kawałek do testowania sceny xD Normalnie mam takie ciary, jak tego słucham, że brak mi słów. Rozrzucenie góra-dół, tył-przód i lewo-prawo pokazuje mi tylko, jak przezajedwabiście dobry mam zestaw xD

Potestuj z tym :) dopiero na dobrej jakości całego zestawu wychodzi poezja tej produkcji, plik niestety jakoś tak sobie brzmi ale scena i tak jest , u mnie na HD600 z Flac miazga.

https://www.youtube.com/watch?v=rnh0mm4uHY4,

Edytowane przez Robert73
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Metal z elementami jazzu.

 

d5e0c100f3b2d556d73fd133ea6a6286.jpg

Kapitalny album.

 

A w Hydrozagadce po prostu wymietli wszystko.

 

 

Właśnie ich odkryłem i dowiedziałem się, że dwa tygodnie temu grali trzy koncerty w Polsce. Następnym razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Metal z elementami jazzu.

 

d5e0c100f3b2d556d73fd133ea6a6286.jpg

Kapitalny album.

 

A w Hydrozagadce po prostu wymietli wszystko.

 

 

Właśnie ich odkryłem i dowiedziałem się, że dwa tygodnie temu grali trzy koncerty w Polsce. Następnym razem:)

 

 

A ja właśnie zorientowałem się, że to zupełnie inne Shining niż to, które znam (z płyty V - Halmstad).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Metal z elementami jazzu.

 

d5e0c100f3b2d556d73fd133ea6a6286.jpg

Kapitalny album.

 

A w Hydrozagadce po prostu wymietli wszystko.

 

 

Właśnie ich odkryłem i dowiedziałem się, że dwa tygodnie temu grali trzy koncerty w Polsce. Następnym razem:)

 

 

A ja właśnie zorientowałem się, że to zupełnie inne Shining niż to, które znam (z płyty V - Halmstad).

 

 

Jest Shining szwedzki i norweski ;) Chociaż osobiście nie jestem fanem ani jednego, ani drugiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja Dan Swano , uwaga DR13! Niewiarygodne :o

http://dr.loudness-war.info/album/view/90048

http://www.angrymetalguy.com/torture-division-sacrifice-released/

Tutaj legalnie do pobrania ,klikamy Flac lub mp3 na odnośniku w artykule .

Edytowane przez Robert73
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w końcu przesłuchałem nowy album Fear Factory.

Niech recenzje mówią co chcą, dla mnie kapitalna płyta, powrót klimatem to czasów Demanufacture, Obsolete i Digimortal. "Soul Hacker" czy "Eegenerate" - klasyki z miejsca. Słucham i banan się na twarzy uśmiecha. FF buja, wciąga, miażdży, a industrialowa ballada "Expiration Date'" przepięknie zamyka album. Jedna z płyt roku :)

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności