Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie mi, proszę, znaleźć coś w klimacie A Perfect Circle. Odkryłem ich dzięki temu forum, ale wydali tak mało, że szukam czegoś podobnego. Jednak Tool to już nie to. Za mocno :(

Ma ktoś jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Rishloo zapowiada się obiecująco. Jeśli chodzi o szufladki, to zawsze jest z tym kłopot. Nie chciałem zakładać nowego wątku a metal wydał mi się relatywnie bliskim gatunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@unti

 

Bolec to tego longplaya już w zeszłym roku miał wydać, potem na początku tego, a pewnie zanim zmasterują to będzie 2016. Chłopaki straszny fejm podłapali i ciągle w trasie z tymi 5 kawałkami na krzyż byli, że aż nie mają czasu do studia wejść. Chociaż dawno nie sprawdzałem, może coś już konkretnego mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś tutaj słucha klimatów około Nightwish owych, ale właśnie przyswoiłem sobie po pół roku od zakupu zonie na urodziny płytę Xandria - Sacrificium.

Muszę przyznać że wszystko tu gra i buczy jak powinno. Jeśli ktoś lubi ten gatunek to zdecydowanie powinien sięgnąć. Jest pałer, jest symfonicznie a i nowa wokalistka ma kawał świetnego głosu....a do tego jak wyglada. Gdyby ktoś chciał rzucić okiem:

Smaczna babeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w temacie ostatnich wpisów o Gorgoroth i nie znalazłem, więc chciałem się podzielić tą Bestią. Jak wspomniałem, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, również dlatego, iż ostatnio nie miałem czego słuchać z Diabelskiego Metalu :> Polecam całą płytę! Ja już słucham drugi raz ;) Od razu się lepiej pracuje :D

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Albo piratebay w zakładkach :)

Generalnie kapitalna płyta, myślałem że nie przebije Resolution, a już przy pierwszym odsłuchu jest całkiem blisko, przede wszystkim lepiej nagrany, w Resolution trochę czasu musiało minąć, zanim się w brzmienie samo wgryzłem, tu na dzień dobry kopara w dół i muzyka niemal zęby wyrywa.

As the Palaces Burn, Resolution i teraz "siódemka" - kapitalny zestaw groove metalu

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Paradise Lost i powrót lat 80-tych. Ciekawe spostrzeżenie.

ponieważ yourube rządzi się swoimi prawami i ich historia nie zoobowiązuje, był tam utwór "Flesh From Bone", który kompozycyjnie i klimatem zupełnie do Paradise Lost nie pasuje.

A są tam dźwięki (te szybsze wstawki), które powstały właśnie w latach 80-tych, oczywiście mowa o dwójce Bathory i jedynce Celtic Frost (bynajmniej Septic Flesh nie wchodzi w grę)

I z jednej strony to fajna sprawa jak słyszysz cytaty "swoich" ulubionych płyt a z drugiej strony zespół Paradise Lost wcale tych odniesień nie chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności