Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem jeden minus - srebrna okładka na płytę w wersji z dvd mi się nie podoba :P A tak poważnie - nawet bardziej "melodyjne" kawałki typu The Satanist i O Father O Satan O Sun są po prostu świetne, nie ma ani jednej słabej pozycji, nie wiem czy znajduję poza chyba "Paracletus" Deathspell Omegi równie dobry album BM/DM jakiego słuchałem od paru dobrych lat.

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przyszedł ten dzień. Polubiłem grindcore. O dziwo fajnie relaksuje pod koniec dnia.

 

http://youtu.be/6liRVCaonME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Lost Soul nie dorasta kompozycji Behemotha (...)

 

Odnoszę wrażenie że nie za bardzo wiesz co mówisz.... Grecki jest bardzo zdolnym muzykiem.

 

W razie czego posłuchaj ostatniej płyty z 2009:

 

 

Nie liczę składanki Genesis - XX Years of Chaoz - wydanej ze sporym opóźnieniem.

 

Nawiasem w lecie (może wcześniej) ma wyjść nowy album: Atlantis - The New Beginning :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Lost...siedzę w tej muzyce chyba już 15 lat.
I uważam że jest spora różnica między Lost a Behemothem i raczej Lost wzoruje się jak duża część kapel na świecie na Behemoth. Widząc jak sobie radzą na świecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Lost...siedzę w tej muzyce chyba już 15 lat.

 

 

Eee tam, chyba nie chyba... nie lubię netowego ekshibicjonizmu, ale ja np. dokładnie pamiętam do tej pory co piliśmy w pociągu jadąc na Kreatora/Metalmanię.

 

I uważam że jest spora różnica między Lost a Behemothem i raczej Lost wzoruje się jak duża część kapel na świecie na Behemoth.

 

 

Z tym wzorowaniem się Lost Soul na Behemocie to się grubo mylisz. Z tego co pamiętam Lost Soul grał już całkiem fajną muzę kiedy Behemoth jeszcze muzycznie siedział w lesie ;) (btw żart Szubrychta: pierwsza osoba liczby pojedynczej czasownika "grać"??? Odpowiedź: "Grom"). Dopiero po trasie z Morbid Angel i widząc na żywo potęgę tej kapeli (temat ostatniej płyty MA przemilczę...) Adaś użył 7-strunowej gitary i poszedł bardziej w stronę inspiracji death metalem. To tyle obiegowych informacji :)

 

Widząc jak sobie radzą na świecie

 

 

Z tego co wiem Lost Soul zawsze miał pecha do wytwórni i promocji swoich albumów. Pierwszy album wydany przez MM - olana promocja. Następne dwa wydał Kmiołek, wtedy większość prawdopodobnie dowiedzała się że taka kapela w ogóle istnieje. Z Witching Hour też nie jest różowo - jaki był poślizg wydania składanki na 20-lecie istnienia Lost Soul - ze 2 lata...

 

Takie są twarde fakty - niestety, bez dobrej promocji żadna kapela nie zaistnieje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zainteresowanie dużych wytwórni takich jak Nucreal Blade nie bierze się samo z siebie, zainteresowała ich muzyka i to co zespół prezentuje i jakie daje szanse zarobku ;)

LS jest fajne, ale niestety przy Behemoth obecnie trochę odstaje i zarzucanie kopiowania w tą stronę jest średnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności