Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z iTunes


xalion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam iPoda Touch 1g wersja 1.1.5 nie mogę zarejestrować się w polskiej witrynie bo pisze nie przyjmujemy kart debetowych. :angry: Kupiłem na allegro gift card 100$ tylko muszę zarejestrować się w USA a jestem w Polsce. Trzeba wpisać adres to co mam wpisać jakiś adres z Californi mam WiFi w domu i chce je wykorzystać grając np w Asphalt 4 albo w Qeake3 przez sieć :( PPPPPPPLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSS pppppppppppppppoooooooooooooooommmmmmmmmmmooooooooooocccccccccccyyyyyyyyyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić przecież Gift Card (25$, 50$ ...czy ile tam chcesz) na allegro lub w sklepach internetowych, i dodać to do konta które założyłeś na jankeskim iTunesie. Za 10$ aktualizujesz system Toucha, a za resztę potem możesz kupować programy, gry, muzyke, no i ściągąć darmowy soft.

Troche upierdliwy cały ten proces na początku, ale warto .. iPod Touch czy iPhone to naprawdę fajna zabawka w połączeniu z niektórymi grami czy programami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności