Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iPod Nano 1g problem


KarolRR

Rekomendowane odpowiedzi

Niech podłączy nano do innego komputera. Gdy tylko jeden się wiesza, to niech sprawdzi m.in. stabilność komputera pod względem zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc iPod został podłączony do dwóch innych komputerów

przy jednym(bardzo stary sprzęt) zaistniała podobna sytuacja, na tym ostatnim działał natomiast jak należy, a że mój kolega nie lubi mieć takich problemów to odtwarzacz pewnie wyląduje w komisie

że tak zejdę z tematu: ile jest wart "taki" iPod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu jest napisane wynika, że nie jest wina iPoda. Cena zależy od pojemności i stanu (wizualnego i technicznego).

 

EDIT: Myślę, że jest to wina komputerów. Jak do tego doszedłem? :P iTunes jest znany obok swej "niezastepowalności" również z dużych wymagań sprzętowych. Po podłączeni iPoda do kompa automatycznie włącza się iTunes co powoduje zawiechy. Na nowym kompie ten problem z wiadomych przyczyn nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Corvus5 miał rację, winny całego zamieszania był komputer.

 

Teraz pojawia się nowy "problem". Mianowicie wgrany jest rockbox i zostały wrzucone 4 albumy. Podczas przeglądania po folderach wszystkie są widoczne, natomiast kiedy przeglądach po tagach nie ma dwóch z tych albumów.

Ktoś wie w czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym posiadaczem ipoda nano 1g. Mój pierwszy problem z jakim się spotkałem:

- wszystkie piosenki są pokazywane 8 krotnie, tzn. gdy przeglądam po tagach płytę to zamiast 8 piosenek mam 64 piosenki.

Co z tym mogę zrobić ? Mam rockboxa

 

----------

 

EDIT

 

Wywalił soft appla, wgrałem ponownie rockboxa i wszystko działa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle to i ja wiem. Coś nie najlepiej nam pomogłeś

 

Tobie, nie 'nam' bo nikt inny o to nie pytał więc mów proszę za siebie. Gdybyś wiedział, ze takie programy istnieją, to nie pytałbyś jak sprawdzić stabilność.

 

> To wogóle możliwe?

 

Częściej niż Ci się wydaje (od czegoś dali funkcję reset i wgrania ponownie tego samego oprogramowania). Niektóre softy są wywalone od początku ich wydania, vide nieszczęsny soft 1.0.2 classica (nie jestem pewny oznaczenia softu, ale był taki), przez który nie wyłączał się dysk twardy itp (miał jeszcze inne wady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą uwielbiam Twoje wymijające wypowiedzi :]
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam maturę w kieszeni

Autoironia? :rolleyes:

 

Fajnie, że masz maturę. Jesteś o rok starszy, więc niefajnie, gdybyś jej nie miał.

Sprawiłeś mi tym samym ogromną przykrość, mówiąc, że "w przeciwieństwie ode mnie". Poczułem wręcz żal do rodziców, że nie pomyśleli o mnie wcześniej.

 

A tak na serio, to jak masz jeszcze jakieś fundamentalne wręcz argumenty, to wal śmiało na PM. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam specjalnie o czym pisać, bo to jak rozmowa ze ścianą :]. Żartu z maturą widzę nie zrozumiałeś, szkoda. Poszukaj symbolem czego jest matura, potem odnieś to do swojej wypowiedzi o 'trudności pytań'. EOT, spadam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przez myśl mi nie przeszło, że można powiązać Twoją osobę z dojrzałością. :) Tym ciężej było się domyślić, że Twoje wypowiedzi mają sens przenośny.

Dlatego nie odczytałem Twojej ukrytej wiadomości.

 

W takim razie nie zazdroszczę Ci "Twojej matury". -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności