Skocz do zawartości

Porozmawiajmy o zmianach na forum ;p


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nie tyle wrzucić wszystko do jednego worka, ale wywalić "Marka - Forum Ogólne", którego zawartość to 50% sprawy dotyczące softu i drugie tyle odtwarzaczy jako takich.

Zostawić 2 pozostałe, pełniące (w domyśle) funkcje:

Odtwarzacze - newsy o nowościach, problemy techniczne etc.

Oprogramowanie - informacje o fw, konwerterach, dołączonym oprogramowaniu... i problemy z nimi związane.

Wrzucenie tego do jednego wora zrobiłoby chyba za duże zamieszanie, szczególnie przy większych (iPod, iAudio), czy największym (iRiver) gdzie muszą być jeszcze subfora serii odtwarzaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro jedno małe kolokwium :P

 

Co do działu iPoda to już wcześniej pisałem o ujednoliceniu. Poza tym postem 'i już po zmianach' (czy jakoś tak) wcale nie chciałem Cię zirytować, a jeśli zabrzmiało to pretensjonalnie, to przepraszam ale nie miało tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to widzi w ten sposób.

 

Najciekawsze dyskusje działów iPod - Akt. 10-16.XI.2008r

 

1. Update Firmware'u dla iPoda Classic 120GB

W temacie znajdziecie link do bloga, gdzie opisane są zmiany w najnowszym wydaniu aktualizacji.

 

2. O europejskiej blokadzie głośności raz jeszcze

Tym razem dowiecie się kto wynalazł system blokady głosności wcześniej, czy w europie naprawdę sprzedaje się odtwarzacze z blokadą i ostatecznie czy z iPoda Classic da się taką blokadę zdjąć.

 

3. Zakup iPoda Touch

Tutaj z kolei przez kilka stron toczy się dyskusja na temat gwarancji i innych aspektów produktu(ów) Apple. Jeśli ktoś planuje zakup takiego sprzętu w przyszłości - warto zajrzeć, być może znajdziesz jakąś przydatną informację od zahartowanych w boju. ;)

 

 

 

Przynajmniej ja tak to widzę, nie znam się na RSS'ach, więc jesli ktoś mnie przeszkoli mógłbym coś takiego od weekendu do weekendu pisać. Piszcie co o tym sądzicie. Wszelkie opinie mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Roniego robię faq o kramerze do ksc i mam mały pomysł: może zamiast tworzyć temat tylko o jednym modzie, utworzyć zamknięty, powieszony temat "Modyfikacje słuchawek" w słuchawkach, gdzie umieszczone byłyby takie tutoriale? Odbywały by się to w następujący sposób: ktoś zakłada temat z pierwszą modyfikacją (czyli to pewnie będę ja, jeżeli nikt nie będzie szybszy), temat zostaje zamknięty, żeby nie robić syfu - tutoriale powinny być tak skonstruowane, żeby odpowiadały na wszelkie możliwe pytania i powinny zawierać pełną, dobrą dokumentację zdjęciową. Kiedy kolejna osoba chce dodać kolejnego moda innych słuchawek, prosi moderatora o odblokowanie tematu i wtedy zamieszcza tam swoje dzieło (po sprawdzeniu przez moda, czy jest ono warte umieszczenia). Po tym, oczywiście temat zostaje ponownie zamknięty. Stworzyło by to taką naszą małą encyklopedię okaleczania słuchawek, pozbawioną miliona powtarzających się pytań i zbędnego spamu. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym widział topic z technicznymi poradami "how to", bo z modów:

-kramer

-recabling

-...? (bo jakoś sobie nie wyobrażam rozpisywania się o wymienianiu gąbek w grado, czy flip-side w triple.fi)

 

A tak to dojdzie przynajmniej (póki co?) już przypięty poradnik Adriana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie: chodzi o wszelkie modyfikacje słuchawek, nawet te kosmetyczne, czy bardziej techniczne: recabling, rejacking, wymiany filtrów, itp. Wszystko, co można zrobić we własnym zakresie ze słuchawkami, ewentualnie można by dodać inne rzeczy wokółsłuchawkowe (np. planuję zrobić diy zwijarkę z pleksy na gruby kabel - coś podobnego do tej z HD202, czy może jakieś wieszaki na słuchawki, itp. gadżety). Chodzi mi w tej chwili bardziej o formę zamkniętego, bezdyskusyjnego wątku zbiorczego - ew. z linkami do oddzielnych już tematów w których prowadzone byłyby dyskusje na konkretne tematy...

 

Edyta: właściwie skończone. Czekam tylko na potwierdzenie, że temat zostanie zamknięty i powieszony i mogę puszczać go na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest takie: jeden zamknięty, powieszony temat z całowitym opisem modyfikacji, pod którą będzie link do tematu z dyskusjią. W ten sposób w wyróżnionym temacie będzie prosty, pełny obraz przeróbki z uwzględnionymi plusami i minusami tej modyfikacji, a cała dyskusja nie będzie śmiecić tego tematu, za to będzie łatwo dostępna z powieszonego.

 

Edyta: Roni - wystarczy uporządkować podwieszone: są 4! tematy podwieszone z opisem podróbek słuchawek - można by je połączyć w jeden bez żadnej szkody, albo zrobić jeden zamknięty z linkami do odwieszonych tych czterech. Poza tym, jest już poradnik Adriana - fajnie byłoby, gdyby zamieścił całość na forum, w zbiorczym temacie, a obecny, z pytaniami i dyskusją puścić na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności