Skocz do zawartości

Mobiblu


irv

Rekomendowane odpowiedzi

moze bede mial mobiblu zobacze jeszcze albo irivera musze pujsc do sklepu i przesluchac te dwa modele i wybiore co bedzie mi pasowalo najlpiej tak bo potem cos kupisz czy zamowisz przez internet to masz zle bo za cicho.ja musze miec taki player co bardzo glosno otwarza muzyke a mobiblu jest najglosniejszy chyba tylko nie wiem jak gra.sluchawki do wymiany.tylko akumulator wytrzyma nie cala dobe szkoda.kazdy ma swoje zdanie.ja irivera lubie i bede lubial bo jakos otwarzanej muzyki jest bardzo dobra a w mobiblu nie wiem.pozdrawiam was wszystkich irv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bocie irvie ja prawie jestem ze ty tego ifpa pewien miales 2ciszej razy niz powinien byc bo pewnie firmware nie zmieniles wiec gralo cicho. pozdrawiam moze mobiblu bedziesz pierwszym ktory ma go. wiec kupuj jak chcesz. ale ty zamiast cieszyc sie muzyka ciagle szukasz cos coby garlo glosno chociaz juz takie cos miales pozdrawiam skret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irv... wes Ty sobie zalorz bloga co? Bo Twoje posty zancza prosptu leciec...

 

 

ps. ciekawe na polczece w MP3S Warszawa lezy 1700 i 1500 ;) mozna posluchac, pobawic sie... itp ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj! nie podawajcie mW OGÓLNIE tylko NA KANAŁ! :/

 

kto to widział sumować kanały? O_o potem ktoś zobaczy i odruchowo pomyśli że iFPek ma tyle co PMP ;] (PMP ma 40mW na kanał, DAP creative 100mW etc.) i się natnie ;]

 

piszcie iFP-800 18mW, DAH-1700 20mW i już... przecież jedym uchem słychać tylko jeden kanał, więc po 20mW a nie 40mW na ucho, nie? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEORETYCZNIE tak (o całe 2mW... czyli tyle ile mają playerki SONY :> )

 

pamietaj jednak że przy 18mW 2mW to już niewielka różnica ;)

 

pozatym:

 

- jeżeli miałeś zablowowaną max. głośność w iFPku to różnica będzie znaczna - ale wtedy wystarczyło zainstalować inny firmware i na jedno by wyszło ;]

- jeżeli nie miałeś ogranicznika to różnica będzie niznaczna (o ile będzie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem ograniczenia glosnosci.a chodzi mi o to jesli plik mp3 jest glosny nagrany dobrze to glosno gralo wtedy bardzo glosno.jezeli mp3 jest nisko nagrany to jak podglosnie to cicho troche otwarza a chcialbym glosniej tylko komputer otwarza glosno bo glosniki maja wiecej watow pozdrawiam. i chyba wezne tego mobiblu a ten iriver t10 odmowie pozdrawiam przekonam sie jak gra pozdrawiam i zycze udanych produktow irv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz sie załorzyc? irv robisz swojim pisnaiem burdel na forum... a mi jako adminowi sie to nie podoba, albo bedziesz pisac poprawnie, albo zrobisz papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności