Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Metallica - Death Magnetic jakość nagrań


remnaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

chcialem sobie kupic płytę Metallica - Death Magnetic i sciagnąłem z neta zeby sprawdzic co i jak. bardzo sie zdziwilem gdy przesluchalem plytke. dzwek to straszna kaszana. przester okropny. czy jest ktos kto posiada oryginal zeby potwierdzic ze plyta jest masakrycznie zmontowana. czy tylko u mnie takie odczucia?

pozdrawiam Remik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie GoldWave, wrzuć dowolny kawałek z płyty i obczaj wygląd wykresu :D ZERO dynamiki, maksymalna głośność. Beznadziejne brzmienie tej płyty jest już legendarne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espequer. moze poprawiona ale cos mi sie ni chce wierzyc ze masterowali osobno dla krażka i dla gierki. jesli jest lepiej zrobiona to pewnie wyciszona i przestery troszke znikneły. to jest tak jakby ripowac plyte. poprawcie jesli sie myle. @espequer mimo wszystko dzieki za rade. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos mi sie ni chce wierzyc ze masterowali osobno dla krażka i dla gierki

 

nie musisz, nikt Ci nie będzie tego udowadniał na siłę :)

 

> to jest tak jakby ripowac plyte

 

mylisz się, nie da się "odtworzyć" raz zdekompletowanej informacji... weź do ręki książkę, wyrwij i spal parę stron, potem przepisując/kserując ją (niejako ripując) postaraj się odtworzyć te brakujące strony :)

 

poza tym baols podał odpowiedni link...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności