Skocz do zawartości

COWON a Philips


bartekliga

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu dostałem mikrowieżę philips MCM 277. Mam pytanie jak zorganizować muzyke w Cowonie (a plików mam ponad 750, które nie są w żadnych folderach - "luźno" leżą w folderze MUSIC) aby była odtwarzane przez Hi-fi.

 

Cytat z instrukcji:

System Hi-Fi będzie szukać plików MP3/WMA w następującym porządku -katalogi/podkatalogi/tytuły. Przykład:

 

ROOT

 

Title 001

Title 002

Title 003

ALBUM 01

 

Title 001

Title 002

Title 003

 

ALBUM 02

 

Title 001

Title 002

Title 003

 

ALBUM 03

 

Title 001

Title 002

Title 003

 

P.S Chciałby aby tych katalogów było jak najmniej

 

Z góry dziękuję za wszystkie rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej w tagach posegregowac muzyke wzgledem:

 

Gatunek - zrób sobie z 5 głównych: metal, elektro, pop, rock, hip-hop itp.

 

Album - nazwij pliki albumami (jeśli masz całe, jesli nie to)

 

Artysta - nazwij pliki wykonawcą.

 

Następnie podłączasz do wierzy, chcesz posłuchać rocku, wybierasz z genre katalog "rock" i gra gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej w tagach posegregowac muzyke wzgledem:

 

Gatunek - zrób sobie z 5 głównych: metal, elektro, pop, rock, hip-hop itp.

 

Album - nazwij pliki albumami (jeśli masz całe, jesli nie to)

 

Artysta - nazwij pliki wykonawcą.

 

Następnie podłączasz do wierzy, chcesz posłuchać rocku, wybierasz z genre katalog "rock" i gra gitara :)

 

 

Dobrze zrozumiałem, ze może być tylko pięc podkatalogow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :)

 

Musiałem tylko zmienić polączenie USB na MTP.

 

Mam jeszcze troche pytanek

 

1.Może ktoś wie, jak można nawigować (zmienić muzykę w Cowonie) podczas gdy jest podłączony do wieży??

Na ekranie pokazuje mi się battery charging i połączenie USB. Jakoś mi sie nie chcę pilotem klikać 500 razy żeby do utworu dojść.

 

2. Wieża odtwarza mi je w kolejnosci wgrania do Cowona. Można jakoś zrobić, żeby robiła to alfabetycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Może ktoś wie, jak można nawigować (zmienić muzykę w Cowonie) podczas gdy jest podłączony do wieży??

Na ekranie pokazuje mi się battery charging i połączenie USB. Jakoś mi sie nie chcę pilotem klikać 500 razy żeby do utworu dojść.

 

2. Wieża odtwarza mi je w kolejnosci wgrania do Cowona. Można jakoś zrobić, żeby robiła to alfabetycznie?

 

 

 

 

Jeszcze nie do usunięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej reakcji...

 

Może to wina firmware - moje 2.54

nie ma takiej opcji to nie zalezy od firmware po prostu sie nie da tak zrobic. odtwarzacz jest w trybie transferu danych i da sie nim tylko zarzadzac z poziomy tego urzadzenia. jak transferujesz dane z kompa to tez nie mozesz. chyba ze wieza zostanie wykryta w odtwarzaczu jako urzadzenie :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji to nie zalezy od firmware po prostu sie nie da tak zrobic. odtwarzacz jest w trybie transferu danych i da sie nim tylko zarzadzac z poziomy tego urzadzenia. jak transferujesz dane z kompa to tez nie mozesz. chyba ze wieza zostanie wykryta w odtwarzaczu jako urzadzenie :):D

 

co masz na myśli mówiąc wykryta jako urządzenie?? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności