Skocz do zawartości

Dlaczego?


Kajak46

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jeżeli odpowiadamy w działach Co kupi? Gościnne pytania, nie są naliczane posty. Moim zdaniem powinny być dodawane zwłaszcza jak prowadzimy udział w jakiejś dyskusji/polecamy komuś jakiś produkt. Rozumiem że posty z hydepark`u nie są naliczane, bo najczęściej są tam tematy mało związane z forum/odtwarzaczami/itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest zabawny w tym znaczeniu tego słowa jakie by chciał.

za to Ty nie dociąłeś mu tak, żeby była to dobra riposta, a co najważniejsze- zabawna.

 

co do postów- to po cholerę? no chyba, że chcesz uzbierać na tą paczkę misiów-żelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jeżeli odpowiadamy w działach Co kupi? Gościnne pytania, nie są naliczane posty. Moim zdaniem powinny być dodawane zwłaszcza jak prowadzimy udział w jakiejś dyskusji/polecamy komuś jakiś produkt. Rozumiem że posty z hydepark`u nie są naliczane, bo najczęściej są tam tematy mało związane z forum/odtwarzaczami/itp.

 

A ja zapytam inaczej.

 

Dlaczego nie potrafisz poprawnie nazwać tematu? Co to za temat "dlaczego?"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest zabawny w tym znaczeniu tego słowa jakie by chciał.

za to Ty nie dociąłeś mu tak, żeby była to dobra riposta, a co najważniejsze- zabawna.

 

co do postów- to po cholerę? no chyba, że chcesz uzbierać na tą paczkę misiów-żelków.

ja wcale nie chcialem, zeby moja riposta byla ani cieta, ani zabawna. a skoro smiesza cie tak ambitne zarty, jak tamten powyzej, to tylko pogratulowac mi pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochalku, problem w tym, ze to wcale nie byl zart, tylko powazna rada. A Ty nie jestes w stanie zrozumiec tego, ze liczba postow to tylko nic nie znaczaca statystyka, ktora przejmuja sie co najwyzej trzynastolatki, ale szybko z tego wyrastaja. Albo i nie - i wtedy mamy do czynienia z takimi jak Ty. Poplacz sie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochalku, problem w tym, ze to wcale nie byl zart, tylko powazna rada. A Ty nie jestes w stanie zrozumiec tego, ze liczba postow to tylko nic nie znaczaca statystyka, ktora przejmuja sie co najwyzej trzynastolatki, ale szybko z tego wyrastaja. Albo i nie - i wtedy mamy do czynienia z takimi jak Ty. Poplacz sie najlepiej.

p****lo cie? przeciez to nie moj temat i ja nawet nie wspomnialem o tych postach, dla mnie ilosc postow jest tak samo istotna, jak zeszloroczny snieg, albo ty i twoje denne wypociny w tym topiku. jakim trzeba byc idiota, zeby nie rozumiec czytanego tekstu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi grochalku, to nie był żart, a pytanie retoryczne. Widać nie dorośliśmy do Twojego wspaniałego poziomu, pozostaje mi cofnąć się 6 lat do tyłu i wstawić sobie w nick rok urodzenia - prawie taki sam lans jak liczba postów. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. fu2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakim trzeba byc idiota, zeby nie rozumiec czytanego tekstu?

 

A jakim trzeba byc idiota, zeby nie rozumiec tego, co sie samemu napisalo? Wez sie juz nie tlumacz, bo robisz z siebie posmiewisko. Na szczescie juz 15, zaraz mama Cie przyjdzie odebrac z przedszkola.

 

A ja ide na mecz, o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakim trzeba byc idiota, zeby nie rozumiec czytanego tekstu?

 

A jakim trzeba byc idiota, zeby nie rozumiec tego, co sie samemu napisalo? Wez sie juz nie tlumacz, bo robisz z siebie posmiewisko. Na szczescie juz 15, zaraz mama Cie przyjdzie odebrac z przedszkola.

 

A ja ide na mecz, o.

downy górą - pozdro dla zwycięzców bitwy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie było w sumie dobre, ale dyskusja stała na niskim poziomie (niektórym osobom się po tym odbije)...

 

nienaliczanie w dziale hyde-park jest oczywiste samo w sobie, zaś działy takie jak "co kupić" i "gościnne" są faktycznie dyskusyjne... z tego co pamiętam założenie było takie, żeby licznik był odbiciem aktywności w "głównych" działach forum (czytaj: w tych, w których mówi się o czymś poważniejszym niż "odtwarzaczu do 100zł" po raz setny), a nie miarą, ile razy ktoś jest w stanie napisać "haha" czy "wyszukiwarka!"

 

oczywiście kolejnym naturalnym pytaniem jest "więc czemu nie karać z tak durne posty?" - a czemu? z bardzo prostego powodu, przez długi czas całym tym forum zajmowało się w porywach (i w ramach wolnego czasu) do trzch osób, więc pewnych rzeczy fizycznie nie dało się zrobić... i do dziś się nie da... :)

 

poza tym kolejnym założeniem było, aby dla stałych bywalców (co miało być m.in. oceniane po stanie licznika) były tu pewne "bonusy" (materialne i niematerialne ;) )... ale jak widać niewiele z tego wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności