Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Polski odtwarzacz audio - A10


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

soboliero > Gwarantuje Ci, że gdyby wszyscy, którzy kupili A10 narzekali, albo była by to chociaż połowa - to ten temat miał by już około 5000 stron.

 

A10 jak widać działa i ma się dobrze, a poprawi sprawią, że będzie się miała jeszcze lepiej. Nie chcesz patrzeć w tą stronę - totalnie nie ma takiego przymusu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

.ksy, da się zrobić żeby była możliwa aktualizacja fw z linuxa? (np. sansa clip tak potrafi, wystarczy przerzućić pliki)

 

Zauważyłem jeszcze jedno niedociągnięcie: mam folder z płytą, wewnątrz ponumerowane utwory (np. 1 - tytuł, 2 - tytuł2 ... 15 - tytuł15). Kiedy odtwarzam utwory nie zachowują tej kolejności. Nie wiem jaka jest prawidłowość, ale zdarza się, że najpierw lecą parzyste (2,4,6...) a potem nieparzyste. Innym razem lecą sobie bez ładu i składu np. 2, 17, 3, 9 :(

Żeby była jasność ja tak mam przed aktualizacją, być może po aktualizacji jest już ok. Może ktoś już to sprawdzi i napisze czy kolejność utworów już jest naprawiona?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mod nie mam dostępu do historii tematu, więc nie wiem do końca o czym mówisz :) Zgłoś sprawę do jakiegoś admina, to ustali kto co i jak :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mój post został usunięty ?

Czy dla tego bo mam inne zdanie jak .ksy ?

 

Co się tutaj dzieje ?

 

Nie można krytykować Vedii ?

@Richt, .ksy może mieć rację... nie żebym był fanem jego marketingowego podejścia, ale nie można ganić człowieka za coś czego nie zrobił (jeżeli naprawdę nie ma takich uprawnień). KHRoN / Kilar / Roni11 / Malas - któryś z nich może wyjaśnić Ci sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale to może wprowadzać w błąd...

 

 

EDIT:

Ja kupiłem w 3kropki.pl Vedię A10 8Gb srebrną i władowałem 7,5 GB Mp3 na raz i bulid w 17sek... Żadnych zawiech i nic podobnego. Także jest super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damix: 32bit...

 

@ksy: Mam problem z Vedią a10. Mam w niej FW: 001.002.005, przeprowadziłem test baterii, tzn. ustawiłem player na takie same ustawienia jak są w instrukcji wgrałem parę plików mp3 128kb/s i bateria rozładowała się po ok. 15godzinach. Gdzieś czytałem że inni też mają taki problem... Czy to jest wina niedopracowanego FW? Czy może jakiś problem z hardware? A może ten typ tak ma... Czy wgranie nowszego firmware (bety z innego tematu) coś pomorze?? Bo ten soft co mam działa dobrze jak na razie i nie chciałbym go zmieniać ale jeżeli to pomorze to zmienię. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam...

 

Edit:

Zostawiłem wyłączoną A10 z 86% baterii na 2h. Później włączam a tam 81%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja włączę się do dyskusji. Mam kilka pytań do użytkowników.

 

1. Czy już jest stabilna wersja softa tak, że po wyłączeniu odtwarzacza i ponownym włączeniu odtwarzać można dalej tą piosenkę na której wyłączyliśmy odtwarzacz.

2. Czy czas przeskoku między dwoma utworami jest długi?

3. Czy wreszcie odtwarzacz nie zmienia kolejności utworów za każdym włączeniem/wyłączeniem playera

4. Czy to prawda, że bateria znacznie szybciej pada jeżeli odtwarzana muzyka pochodzi z karty pamięci?

 

Chciałbym kupić sobie ten odtwarzacz i to głównie dlatego że to POLSKI produkt. Nie chciałbym się zawieść na nim. Szkoda że Vedia zrobiła sobie jeden wielki beta test z polskiego rynku a użytkownicy stali się mimowolnymi beta testerami. To trochę niepoważne.

 

Trzymam kciuki żeby programiści wzięli się solidnie do pracy i napisali porządny soft do tego odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przed aktualizacją softu w A10 miałem korektor ustawiony na 15 13 13 0 5. Jednak po wgraniu nowego softu w własnym EQ jest więcej częstotliwości. Czy może ktoś pomóc mi ustawić EQ w A10 z nowym softem tak by grało jak ze starym ustawieniem?? Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam TechMusic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przed aktualizacją softu w A10 miałem korektor ustawiony na 15 13 13 0 5. Jednak po wgraniu nowego softu w własnym EQ jest więcej częstotliwości. Czy może ktoś pomóc mi ustawić EQ w A10 z nowym softem tak by grało jak ze starym ustawieniem?? Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam TechMusic!

 

 

Ja bym osobiście radził nie wzorować się na cyferkach, tylko siąść spokojnie w fotelu , wsłuchac się w muzykę i ustawiać według upodobania. W końcu dojdziesz do ustawień jakie lubisz słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trafiłem na coś dziwnego. Kopiowałem nowe pliki mp3 na A10 i pojawił mi się komunikat, że mają one "przynajmniej jedną właściwość wykraczającą poza możliwości urządzenia. Jeśli możliwe, użyj programu multimedialnego, który może przekonwertować plik przed skopiowaniem. Jeśli skopiujesz plik teraz, zostanie on zachowany na urządzeniu, ale może być niewidoczny w interfejsie użytkownika urządzenia."

Mimo wszystko skopiowałem te pliki i spróbowałem ich słuchać. Udało się - wydaje się, że wszystko jest OK.

Czy wiecie może skąd to ostrzeżenie? To znaczy, czy dlatego, że A10 jest widoczne jako MTP Device, to Windows ocenia właściwości pliku i generuje komunikat odpowiadający temu co zazwyczaj potrafią takie urządzenia, czy to Vedia A10 potrafi ocenić kopiowane na nią pliki.

Gdyby to był komunikat wymuszony w jakiś sposób przez A10, to czy oznacza on, że odtwarzanie takich plików czymś grozi, a jeśli tak, to o jakie właściwości może chodzić?

Nie wiem, czy to może mieć znaczenie, więc zaznaczę, że mam oprogramowanie w wersji 1.3.11.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności