Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak dokopać MediaMarkt?


piggy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo najlepiej zerkać na wyszukiwarki cenowe i znajdować najtańsze opcje. Mój brat kupował w agito laptopa bo wiem, że był w super promocji i kilka stówek taniej niż w saturnie. Ale to zawsze trzeba się rozglądać za najlepszą opcją, no i lepiej żeby to był jakiś spory sklep, bo z takimi o nic nie mówiącej nazwie to czasem trochę strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Agito to opublikowali to już jakiś czas temu, ale jednak mimo wszystko zasięg tego będzie mniejszy i dla sporej części społeczeństwa mniej wiarygodny (a bo może se ktoś jaja robi). Inna sprawa, że na chwilę obecną inwestorzy nie pozwolili pewnie Agito na reklamę w TV i dlatego jest ona jako kampania netowa ;)

 

Spójrzmy na to tak, internet jest w około 46% polskich domów. Telewizja - duuużo więcej. Tygodniowa kampania MM z okazji urodzin ma 10 razy większe dotarcie (TVN, TVP, TV4) w tydzień, niż kampania agito w miesiąc ;)

 

Jedyne czego nie rozumiem, w MM to jeszcze brak sklepu online z prawdziwego zdarzenia. Electro Word już ma (choć to mała sieć jest), EURO dobrze wychodzi na swoim online. Pojawienie się np. sklepów MM i Saturna w sieci, z pewnością zakończyło się by dla wielu sklepów tak jak dla hoopla.pl, ulubione.pl czy vivid.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może boją się o to, na której pozycji wyskakiwaliby na Skąpcu i Ceneo ;)

Tylko i wyłącznie dlatego. Bo marketing Saturna i MM opiera się na łatwo docierających do klienta spotach relkamowych itp., opiewających niskie ceny, a nie na ich zniżaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny cenami. Pytanie ile jest jedak osób które kupuje w sieci a jednak nie używa skąpca czy ceneo :)

 

Podpowiem że dużo ;) wystarczająco dużo, a może być jeszcze więcej ;)

 

Wystarczy spojrzeć na to, ze w sieci funkcjonują sklepy, które wcale nie oferują b. niskich cen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media Markt powinien zmienić slogan na: tylko dla idiotów. Ostatnio byłem w tym sklepie i zapytałem się na stoisku audio czy mogę przetestować mp3, bo muszę sprawdzić jej dźwięk. Dostałem odpowiedź, że nie, bo słuchawki wtedy zużyje, na co ja odpowiedziałem, że mam swoje. Trochę go to zbiło z tropu i skierował mnie do stanowiska car audio (chyba szef?), który od razu mi powiedział, że nie ma takiej opcji, bo musi formatować baterię. A następnie opowiadał mi, że wszystkie mp3 mają podobną jakość, bo mp3 to taki format bla bla. Gdy mu powiedziałem, że o tym wiem i nie chce kierować się wyglądem czy też kupować kota w worku to odparł, że mogę sobie obejrzeć tylko. Głupia gadka, ale przynajmniej przyznał, że w MM nie ma dobrych słuchawek i takich tutaj nie znajdę. Ciekawe, że kiedyś w tym samym miejscu kupowałem nokię ngage i gość na początku niechętnie, ale wsadził baterię oraz swoją własną kartę sim, żebym mógł zobaczyć telefon. Moim zdaniem MM jako sklep z dużą ilością towaru powinien właśnie się wyróżniać tym od sklepów internetowych, że można u nich sprzęt przetestować wcześniej. Szkoda, że slogan ma się nijak do ich polityki. Dlatego już nie kupuję sprzętu w normalnych sklepach, bo to się normalnie nie opłaca. Czy ktoś miał podobną historię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w sieci nie kupuje bo mi sie to nie opłaca, no chyba że towar jest powyżej 200-300zł albo nie jest dostępny w mojej okolicy.

Dla czego? A dla tego, że różnica ceny wyrównuje mi sie na wysyłce bo:

1) nie ufam Poczcie i wszystko ważniejsze zamawia bym kurierem

2) Dotychczas nie miałem potrzeby korzystania z konta do czegoś więcej niż wyciąganie kasy z bankomatu i przelewy to dla mnie czarna magia-a przesyłka "za pobraniem" jest droższa

 

A do MM chodze czasami pooglądać, ale elektronike kupuje tylko w Vobisie/Komputroniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Media Markt powinien zmienić slogan na: tylko dla idiotów. Ostatnio byłem w tym sklepie i zapytałem się na stoisku audio czy mogę przetestować mp3, bo muszę sprawdzić jej dźwięk. Dostałem odpowiedź, że nie, bo słuchawki wtedy zużyje, na co ja odpowiedziałem, że mam swoje. Trochę go to zbiło z tropu i skierował mnie do stanowiska car audio (chyba szef?), który od razu mi powiedział, że nie ma takiej opcji, bo musi formatować baterię.

 

W MM nie pyta się o to czy możesz sobie posłuchać mp3 ki, tylko podpinasz swoje słuchawki i słuchasz.

Wiadomo - jest problem z tym, żeby znaleźć naładowanego grajka, ale zwykle przynajmniej kilka jest wystarczająco naładowanych, by trochę potestować.

Jest też opcja podładowania we własnym zakresie. Tak ładowałem sobie clixa 2. Zwykle mają kilka "promowanych" modeli podpiętych kablem do sieci i wystarczy go przepiąć i czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności