Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak dokopać MediaMarkt?


piggy

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie jej zabronią...

 

to jest reklama internetowa, ona nie ma pojawić się w telewizji... ludzie będą sobie ją pokazywać (tak jak Ty to właśnie zrobiłeś wobec nas) i dotrze do wcale nie mniejszej grupy osób, niż gdyby pojawiła się w TV (a wtedy - przykładowo - ja bym jej nigdy nie zobaczył, bo od wielu lat nie oglądam TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie kupuję na Agito. Świetne ceny, dobra obsługa, bez problemów z reklamacją :D Mógłbym być ich trendsetterem. MM na szczęście nawet nie mam nigdzie pod nosem. Jedyne co bym tam chyba kupował to CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wiedziałam, że tak w ogóle wolno, w sumie w Polsce rzadko używa się takich porównań w reklamach.

 

 

to jest reklama internetowa, ona nie ma pojawić się w telewizji... ludzie będą sobie ją pokazywać (tak jak Ty to właśnie zrobiłeś wobec nas) i dotrze do wcale nie mniejszej grupy osób, niż gdyby pojawiła się w TV (a wtedy - przykładowo - ja bym jej nigdy nie zobaczył, bo od wielu lat nie oglądam TV)

 

no sprytne sprytne, a na pewno jest tańsza niż reklama telewizyjna, bo te ponoć kosztują fortuny.

 

Ja też się staram ostatnio kupować tylko w necie, po co przepłacać i to w takich niesympatycznych sklepach jak MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawe, dzięki za linka, nie wiedziałam o tym :blink: :blink:

 

co do tej reklamy z dwoma firmami, to jednak wolę cos takiego jak agito - że po prostu podają fakty (w całkiem sympatyczny sposób na dodatek), a nie takie dosrywanie sobie.... może i śmieszne, ale moim zdaniem tak trochę bez klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w telewizyjnej reklamie tak niewiele wolno, że nie dziwię się, że firmy przerzucają się z reklamami do internetu. Zwłaszcza że takie agito i tak działa w internecie i tu ma najwięcej klientów.

Grunt żeby taki filmik się spodobał i był chętnie przekazywany przez internautów, nie? :)

 

to jedna z moich ulubionych reklam, niestety wycofana z tv :unsure: za to w internecie ma się dobrze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w telewizyjnej reklamie tak niewiele wolno,

 

 

Akurat nazwę konkurencji wolno używać w telewizji tylko o ile jest to jakoś merytorycznie podparte. Nie można dać reklmay "my jesteśmy super a xxx ssie" ale można dać reklamę "ten model lodówki jest u nas tańszy o 20% niż w sklepach xxx*>>>*stan na dzień dd:mm:yy" i wtedy już nikt nie może się przyczepić (o ile te dane są rzeczywiście prawdziwe :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie dziwne, że taki rodzaj reklamy jest tak rzadko używany - mi się podoba, bo pozwala od razu porównać i ustalić wady i zalety produktu/firmy/usługi

 

Bo łątwo się na tym wysypać. Drobna nieścisłość która może być inaczej zinterpretowana przez prawników konkurencji i firma jest w czarnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności