Jump to content

Jak dokopać MediaMarkt?

piggy

Recommended Posts

pewnie jej zabronią...

to jest reklama internetowa, ona nie ma pojawić się w telewizji... ludzie będą sobie ją pokazywać (tak jak Ty to właśnie zrobiłeś wobec nas) i dotrze do wcale nie mniejszej grupy osób, niż gdyby pojawiła się w TV (a wtedy - przykładowo - ja bym jej nigdy nie zobaczył, bo od wielu lat nie oglądam TV)

Regularnie kupuję na Agito. Świetne ceny, dobra obsługa, bez problemów z reklamacją :D Mógłbym być ich trendsetterem. MM na szczęście nawet nie mam nigdzie pod nosem. Jedyne co bym tam chyba kupował to CD.

To nawet nie wiedziałam, że tak w ogóle wolno, w sumie w Polsce rzadko używa się takich porównań w reklamach.

to jest reklama internetowa, ona nie ma pojawić się w telewizji... ludzie będą sobie ją pokazywać (tak jak Ty to właśnie zrobiłeś wobec nas) i dotrze do wcale nie mniejszej grupy osób, niż gdyby pojawiła się w TV (a wtedy - przykładowo - ja bym jej nigdy nie zobaczył, bo od wielu lat nie oglądam TV)

no sprytne sprytne, a na pewno jest tańsza niż reklama telewizyjna, bo te ponoć kosztują fortuny.

Ja też się staram ostatnio kupować tylko w necie, po co przepłacać i to w takich niesympatycznych sklepach jak MM?

hmmm... ciekawe, dzięki za linka, nie wiedziałam o tym :blink: :blink:

co do tej reklamy z dwoma firmami, to jednak wolę cos takiego jak agito - że po prostu podają fakty (w całkiem sympatyczny sposób na dodatek), a nie takie dosrywanie sobie.... może i śmieszne, ale moim zdaniem tak trochę bez klasy

W sumie w telewizyjnej reklamie tak niewiele wolno, że nie dziwię się, że firmy przerzucają się z reklamami do internetu. Zwłaszcza że takie agito i tak działa w internecie i tu ma najwięcej klientów.

Grunt żeby taki filmik się spodobał i był chętnie przekazywany przez internautów, nie? :)

to jedna z moich ulubionych reklam, niestety wycofana z tv :unsure: za to w internecie ma się dobrze :rolleyes:

W sumie w telewizyjnej reklamie tak niewiele wolno,

Akurat nazwę konkurencji wolno używać w telewizji tylko o ile jest to jakoś merytorycznie podparte. Nie można dać reklmay "my jesteśmy super a xxx ssie" ale można dać reklamę "ten model lodówki jest u nas tańszy o 20% niż w sklepach xxx*>>>*stan na dzień dd:mm:yy" i wtedy już nikt nie może się przyczepić (o ile te dane są rzeczywiście prawdziwe :P)

to w sumie dziwne, że taki rodzaj reklamy jest tak rzadko używany - mi się podoba, bo pozwala od razu porównać i ustalić wady i zalety produktu/firmy/usługi

Bo łątwo się na tym wysypać. Drobna nieścisłość która może być inaczej zinterpretowana przez prawników konkurencji i firma jest w czarnej dupie.