Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Mam HD 25-1-II - czas na playera (proszę o pomoc)


Gość Skrybo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Z góry dzięki za pomoc i poświęcony czas :) Uprzedzam że czytałem fora i nie pomogło - mam orientację ale i mętlik w głowie.

 

Mam HD-25-1-II (199$).

Wymagania od playera:

- jakość dźwięku - player który wyciśnie max ze słuchawek (z OGG do Q10, FLAC opcjonalnie, ale nie musi być)

- żeby miał moc w sobie, dobre basy :) [słucham sporo elektroniki]

- żeby był cichy (nie lubię szumu w słuchawkach, jak słucham np. klasyki lub jazzu to tylko cicho)

- musi mieć radio

- dyktafon miłym dodatkiem, ale bez musu, przy minimalnych róznicach może zadecydować,

 

Przeczesałem fora internetowe, i nadal nie mogę zdecydować się na playera.

Liczy się jakość dźwięku. Cała reszta (filmy, gry) totalnie nie istotne, może ich nie być.

 

Czytając temat o synergii i inne opinie natknąłem się na info, że ideałem do tych słuchawek jest Iriver e10 (pomijając fakt b.trudnej dostępności). Czy ten zestaw odstawia aż tak daleko modele które poniżej opisuję?

 

Zastanawiałem się nad Iriver S10, E100, T60, iAudio T2, iAudio7, V39, Clix 2, COWON D2 [to już drogo, multimedialny kombajn] ---> chodzi mi przede wszysktkim o jakość dźwięku.

 

Mam - IPOD 4 gb (nie mini, cieżki jak cholera; wiem wiem, shit całkowity, dostałem go w prezencie). Nie słuchałem niczego na tych słuchawkach niż tego IPODA i S10 (S10 mnie pozamiatało, dlatego piszę!).

Budżet powiedzmy do 400 zł, chyba że będzie jakiś mega opcja...

 

Ps. kolega widział ostatnio S10 za 199 zł, jakość/cena rządzi na chwilę obecną.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do HD-25-1 najlepszym odtwarzaczem jest Iriver E10, ten zestaw nie ma sobie równych.

no i co mam w końcu zrobić? są głosy na E10, ale nie wiem czy już zdołam go kupic... drogą eliminacji zostały 3: s10, d2 i clix 2. czemu hd25 nie mają grać dobrze z d2? (obecnie chyba ku niemu się skłaniam) i wogóle co myślicie o samej idei hd 25 do sprzętu przenośnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności