Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Firmware Samsung Yp-P2


JohnGiorgio

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak..

pewnie ściągnąłeś plik spakowany, np. jakiś rar.

musisz go wypakować, a w środku będą bodajże dwa pliki. Bierzesz i podłączasz swojego pięknego p2 do kompjutera, wykrywa go jako dysk przenośny, wtedy do głównego katalogu wrzucasz pliki, które przed chwilą wypakowałeś. Po czym najnormalniej odłączasz odtwarzacz od komputera. Sam zacznie się już aktualizować. Gdy wszystko zrobi, da Ci znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, super stronka!Dzięki wielkie!No kurczę szukam i suzkam i nigdzie nie ma teej blokady.Ale wierze Ci na słowo że gdzieś musi być. A i mam małe pytanie.Masz w swojej mp3 jakieś inne aplikacje lub gry prócz standardowych?Wiem że można dzwonić z teej mp3 poprzez bluetooth, a czy da się jakoś wysyłać smsy i czy można mieć zapisane numer w mp3 z imieniem danej osoby, bo widzę że jest książka adresowa ale nie wiem jak ją uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak.

dzwonić i odbierać połączenia się da, ale smsów pisać już nie. Książke adresową też da się z telefonu przesłać, chociaż ja tak szczerze nie próbowałem tego robić, a p2 już nie mam.

niestety, aplikacje tylko standardowe z tego co wiem, nie ma innych, nowych.

a z tą blokadą, sprawdze jak się dorwe do p2 kumpla i Ci napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIN masz na Settings > System > Blokada > WŁ.

oraz

Settings > System > Zmień hasło > ...

 

Oprócz tych aplikacji które masz można mieć jeszcze słownik, który zajmuje kilkaset MB, i funkcję TTS (Text To Speach) czyli syntezator, dostępne tylko w oprogramowaniu koreańskim (straciłbyś po zmianie RDS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

 

1 pytanie i 1 prośba

 

Czy jeżeli nie pamiętam pinu do swojego Yp-P2, to czy wgranie na nowo firmware zlikwiduje ten problem? Tj. czy mogę odtwarzacz podłączyć do komputera, skopiować pliki firmware, bez wpisywania pinu go zaktualizować, po czym prośba o PIN zniknie ? Czy ktoś mógłby to sprawdzić :) ?

 

prośba - jeżeli da się, to czy ktoś mógłby zarzucić linkiem do najnowszego firmware (ten podany wyżej nie działa, na stronie samsunga nie mogę znaleźć)

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie linka do firmware'u: tutaj.

 

Natomiast co do PINu.. To jest PIN na odtwarzaczu? Nie mam P2, ale trochę dziwne gdyby coś takiego umieszczali.. Może spróbuj zrobić reset (gdzieś w obudowie masz dziurkę do tego celu). Poza tym nic nie przychodzi mi do głowy, ale wgranie nowego firmware'u mogłoby teoretycznie pomóc.

Jeśli jednak chodzi ci o PIN do bluetootha - spróbuj typowe 0000, 1234 lub też 1111. Jeśli nie pomoże to pousuwaj urządzenia z listy i sparuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.emodio.com/main.action w menu po prawo jest opcja "P2 Initialize Password", w krórej zresetujesz hasło, tylko trzeba tam zarejestrować swój odtwarzacz, mi się nie udało, trzeba było wybrać kolor odtwarzacza, ale nie dało się tego zrobić. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emodio nie chce się zainstalować... spróbuje jeszcze na innym PC...

Tymczasem mam do Was prośbę - hasło prawdopodobnie znajduje się w plik password.dat na odtwarzaczu.

Macie taki plik? Możecie mi go wysłać?

Nie macie? Możecie utworzyć jakiś pin (mp. 0000), a później mi wysłać ten plik ? (później pin można usunąć)

Byłbym baaaardzo wdzięczny :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności