Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iAudio i7


mythluki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprowadziłem sobie nowego iaudio i7 16gb ze stanów i nie mogę go najzwyczajniej włączyć ;/ raz czy dwa razy mi sie jakoś udało po podłączeniu kabla usb i normalnie szło wszystko przeglądać odsłuchiwać go spokojnie wyłączyć ale tak to lipa... komputer go widzi po podłączeniu ale pisze że urządzenie nie działa poprawnie lub brakuje sterowników (a vista raczej by sobie ze sterami poradziła...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam odtwarzacz odpięty od komputera - przesuwam suwak i żadnej reakcji - reset też nie pomaga... Podłączam pod przednie wejścia - komputer wykrywa urządzenie, ale pokazuje się komunikat "Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system Windows nie rozpoznaje go" - i jest widziane dalej jako ' Nieznane urządzenie' - jak podepnę z tył? to jest to samo - tylko komputer najpierw instaluje jakiś sterownik pod każde wejście usb z osobna - potem pokazuje się najpierw instalacja, kolejno 'Urządzenie jest gotowe do użycia i niżej w tabeli "Nieznane urządzenie - Gotowe do użycia" ale efekt jest ten sam bo po chwili pokazuje się tamten komunikat...

 

Jakoś go wcześniej 2 razy włączyłem - przy podłączeniu kabla usb z przodu komputera i wyłączaniu systemu ale teraz już to nie działa... to będzie fina FW - bo po prostu wtedy jak tylko jakimś cudem go odpalę to wgram nowsze - bo z tego co widziałem bateria jest naładowana na full - 3 kreski...

 

 

EDIT: Zauważyłem że przy podłączeniu do usb wyświetlacz podświetla się bardzo delikatnie na szaro i po chwili nieco przygasa - jednak świeci się bardzo słabo... ale komputer za każdym razem pokazuje że jest podłączone nowe urządzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej występuje ta sama usterka - podłączyłem dzisiaj odtw. do ładowarki w gniazdu i poniżej na zdjęciach widać efekt - przy podłączeniu do kompa jest to samo tylko ekran słabiej się podświetla.

Jak nacisnę jednocześnie klawisz reset i przesunę suwak na power on to wyśw. robi się trochę ciemniejszy, ale dalej nie ma reakcji - czy to wina softu w takim razie ?

PICT1823.JPG

PICT1821.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Że tak powiem... Dałeś się wrobić w g...o delikatnie mówiąc. Miałem tak samo. Po jednej z napraw w naszym polskim serwisie :angry:

Jak to rozwiązali? Wynikając z opisu, musieli wymienić całą płytę główną. Więc nie wiem jak tam teraz u Ciebie, ale nie za ciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności