Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki dokanałowe!


ek94ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje słuchawek dokanałowych do Sansy Clip. Słuchawki głównie do rapu/popu. Słuchawki muszą mieć dobry bas lecz nie wchodzący na reszte pasma. Cena tak do 100zł. Wiem że nie dużo, ale narazie nie chce więcej wydawać na słuchawki a myślę że za tą cene można już kupić jakieś w miare dobrze grające dokanałówki. Z góry dzięki za propozycje.

 

 

PS. Żeby nie zakładać dodatkowych tematów. To chciałbym kupić też playera o pojemności minimum 2-4GB w cenie do 200zł. Tylko jest jeden warunek :) - Bez bajerów. Żeby miał czytelny wyświetlacz i przyzwoicie grał. Dobrze by było jakby grał przyjemnie z tymi słuchawkami które chce zakupić :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek

Bas w aurvanach? No proszę Cię...

 

Ep-630 to straszny gniot, chwalony tylko przez tych którzy słuchają łubu-dubu. Nie zapewnią Ci raczej kulturalnego basu jakiego szukasz w słuchawkach. Celowałbym wyżej w Sony MDR-EX85, lub ich oemową wersję EX082. Myślę, że znajdziesz ofertę do ok. 100 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowanie odradzam creative'y. Niezły bas jest na philips she9500, na sony ex082 jest miększy bas i więcej wysokich, jakby ci się udało upolować w komisie to bierz. Aha i na Clipie to raczej się nie da skorektować, ruszenie jakiegokolwiek suwaka w korektorze poza 0 zmienia diametralnie brzmienie, tragedia nie korektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności