Skocz do zawartości

cowon d2 - problemy na starcie


kobix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

otrzymałem w końcu swojego długo wyczekiwanego D2(firmware 2.54) i od razu napotkałem na parę problemów na swojej drodze, mam parę pytań na które nie potrafię sobie odpowiedzieć:

 

1) nie wiem dlaczego ale w momencie kiedy odpalam dowolny film pojawia się tylko czarny ekran i po chwili z powrotem pojawia się menu - testowałem parę formatów i nie wiem co jest tego przyczyną:(

 

2) jak wygląda poprawna instalacja nowego firmwaru, na stronie iaudio w FAQ nic o tym niestety nie było:(

 

3) Skąd mogę ściągnąć koreańską wersję softu, a mianowicie 3.xx.

 

4 Ska mogę dorwać gry i programy we flashu?

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

otrzymałem w końcu swojego długo wyczekiwanego D2(firmware 2.54) i od razu napotkałem na parę problemów na swojej drodze, mam parę pytań na które nie potrafię sobie odpowiedzieć:

 

1) nie wiem dlaczego ale w momencie kiedy odpalam dowolny film pojawia się tylko czarny ekran i po chwili z powrotem pojawia się menu - testowałem parę formatów i nie wiem co jest tego przyczyną:(

 

2) jak wygląda poprawna instalacja nowego firmwaru, na stronie iaudio w FAQ nic o tym niestety nie było:(

 

3) Skąd mogę ściągnąć koreańską wersję softu, a mianowicie 3.xx.

 

4 Ska mogę dorwać gry i programy we flashu?

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

1. a te testowane filmy byly konwertowane z przeznaczeniem dla d2? nie wspominasz o tym, a moze zapomniales o najprostszym?

2. mniej wiecej tak

3. najszybciej udalo mi sie znalezc tu, ale pewnie mozna znalezc tez w innych miejscach

4. powinienes tu cos znalezc

 

(nie wiem, czemu cie nie odeslalem, zebys sam szukal. taki mam dzis dzien, ze jestem mily)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

otrzymałem w końcu swojego długo wyczekiwanego D2(firmware 2.54) i od razu napotkałem na parę problemów na swojej drodze, mam parę pytań na które nie potrafię sobie odpowiedzieć:

 

1) nie wiem dlaczego ale w momencie kiedy odpalam dowolny film pojawia się tylko czarny ekran i po chwili z powrotem pojawia się menu - testowałem parę formatów i nie wiem co jest tego przyczyną:(

 

2) jak wygląda poprawna instalacja nowego firmwaru, na stronie iaudio w FAQ nic o tym niestety nie było:(

 

3) Skąd mogę ściągnąć koreańską wersję softu, a mianowicie 3.xx.

 

4 Ska mogę dorwać gry i programy we flashu?

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

ad.2: http://www.cowonglobal.com/

 

 

COWON D2 Installation steps

You can free download the latest firmware on FW/SW board of our website: www.cowon.com.

Please read the notes before installing the firmware.

1. The current firmware version of your COWON D2 is different from the application version.

2. Device does not power up after formatting.

3. Device halts due to deletion of the system folder or other unknown bugs.

4. After Disk Cleanup due to the HDD error.

5. Known bugs are fixed with the new firmware.

6. New features are enhanced with the new firmware.

 

Please read the notes before installing the firmware..

1. Unzip the latest firmware provided by COWON.com and save it in any folder.

2. Please use the USB port on the back side of your computer when upgrading firmware.

3. The battery must be enough or fully charged.

 

D2 2.57 Firmware Upgrade Instructions Summary

 

 

D2_2.57.zip file

 

D2_2.57.zip

 

 

Please dowonload the firmware to your desktop.

 

Please uncompress the file. You will get 3 folders: 0,1, and2.

 

 

D2.2.57.zip

 

 

Connect COWON D2 to your PC via the USB cable.

 

 

 

When connection is made, please copy D2_bin Located under the folder labeled "0"into the root directory of the cowon D2

 

 

Disconnect the COWON D2 from the PC. It should fully power off once this is done.

Power on the unit for the firmware upgrade to process. After the firmware upgrade has completed it will

automatically shut off. Connect the unit to the pc again to start the next layer of the firmware upgrade.

 

- You might see the white screen on D2; however , it could happen during firmware upgrade.

 

When connection is made, please copy D2.bin under the folder labeled "1" into the root directory of the Cowon D2

 

 

Disconnect the COWON D2 from the PC. It should fully power off once this is done.

Power on the unit for the firmware upgrade to process. After the firmware upgrade has completed it will

automatically shut off. Connect the unit to the pc again to start the next layer of the firmware upgrade.

 

- You might see the white screen on D2; however , it could happen during firmware upgrade.

 

When connection is made, please copy D2_rs.bin and D2_font.bin located under the folder labeled "2" into the root directory of the Cowon D2

 

 

Disconnect the COWON D2 from the PC. It should fully power off once this is done.

Power on the unit for the firmware upgrade to process. After the firmware upgrade has completed it will

automatically shut off.

 

- You might see the white screen on D2; however , it could happen during firmware upgrade.

 

Make sure that COWON D2 is turned off, and then turn it again.

 

The version of firmware is appeared on the LCD when turning the device on.

Or go to Setting - > Information to check the version of firmware.

 

 

You can check the upgraded version of firmware in System Information under Settings menu.

 

 

The battery must be fully charged before upgrading firmware.

Do not turn the power off during upgrading.

Backup any important files to your computer before upgrade.

You must upgrade the supplied firmware from COWON SYSTEMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak kiedys czytalem, ze ktos narzekal, ze konwertuje sie na tyle dlugo, ze moglby ogladnac prawie caly film. racja, troche z tym zabawy, ale mozna - jak mowi siekiera - zostawic na noc albo wychodzac z domu konwertowanie i nie trzeba wcale siedziec i patrzec jak procenty wykonania zadania rosna. trzeba tylko wczesniej pamietac, zeby to zrobic albo najlepiej miec zawsze pod reka iles skonwertowanychc filmow/seriali, zeby w razie podrozy czy czegokolwiek moc cos wrzucic i ogladnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności