Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

niedrogie słuchawki z pałąkiem do domu


mhm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

potrzebuję dodatkowych słuchawek do domu, główne przeznacznie komputer, nauka jezyka ( czyli tez discman, telewizor)

z rzadka wycieczka na miasto i muzyka . słuchawki mają być nauszne.

 

Cena ~50pln , wiec na prawde nie chodzi mi o CAL! ,no chyba ze ktos mi chce uzywane odsprzedac za te kwote.

 

Minimalna jakość dzwieku mile widziana, ale do sluchania muzyki mam grado --> nie potrzeba mi drugiej pary

 

ostatnio natknalem sie na allegro na AKG k414p za jakies smieszne pieniadze (~40pln, to) ma sens?

czy jedyna alternatywa z tej polki cenowej sa najtansze nauszne philipsy?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosc nie jest najwyzszym priorytetem, ale też jest ważna. najważniejsza jest cena. teraz myślę że powinny to być słuchawki zakrywające całe uszy, więc akg i ksc raczej odpadają. Ktoś słuchał tych najtańszych philipsów shp 1900, albo 2000? Jest wogóle na co patrzeć? Może jest jednak jakąś rozsądna konkurencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z k414p miałem styczność i muszę powiedzieć ze są to całkiem przyjemne słuchawki, 40zł to na pewno dobra cena, ale niestety są bardzo niewygodne po godzinie użytkowania czułem je na głowie następna godzinie (było to zaraz po zakupie, teraz jest trochę lepiej bo pałąk się naciągnął). Do 50zł najlepszym wyborem jest KSC75 ale niestety nie są pałąkowe. A co do tanich philipsów to spotkałem się z opinia ze dopiero HP2700 trzyma w miarę dobry poziom. Jeśli słuchawki miałyby głównie służyć do nauki języków i do komputera to np HP2000 czy 2500 mogłyby się sprawdzić ale do wypadu na miasto czy do słuchania muzyki już nie bardzo. W każdym razie w tej cenie najlepszym wyborem byłyby KSC75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane UR40 będą chyba najlepszym wyborem.

Tylko należ pamiętać by wyciągnąć gąbki z za przetworników.

 

ur40 bomba,

tylko kosztuja w polsce tyle co kpp...

tak patrze, ze na ebayu ide po ok 25 usd, tylko ta przesylka do polski wlasciwie drugie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K414 za 40 zł to podróby... Dołóż 10 zł i szukaj Kossów Porta Pro na allegro.

Jeżeli czegoś nie wiesz/nie jesteś pewny - nie pisz..

 

 

to nie podróby tylko słuchawki dodawane do jakiegoś telefonu w bodaj rzesz plusie. I nie znajdziesz tak tanio nawet używanych KPP

To nie te dodawane do telefonów - chyba, że jest to wyraźnie zaznaczone na aukcji.. Ale to oczywiście oryginalne słuchawki - a za swoją cenę całkiem niezłe, chodź wiadomo, nie zachwycają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jestes gotow swoje opchnac? dokladam piwo

Hehe.

Nie, na razie nie. Ciężko znaleźć bardziej wygodne słuchawki :) .

Ja na Twoim miejscu poza używanymi UR40 wybrałbym - przez wielu uważane za lepiej grające z całej "3" - KSC75. Z tym, że jak pewno wiesz, nie mają one pałąka, lecz dla ich jakości (dźwięku, gwarancji) możesz chyba z niego zrezygnować ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

Nie, na razie nie. Ciężko znaleźć bardziej wygodne słuchawki :) .

Ja na Twoim miejscu poza używanymi UR40 wybrałbym - przez wielu uważane za lepiej grające z całej "3" - KSC75. Z tym, że jak pewno wiesz, nie mają one pałąka, lecz dla ich jakości (dźwięku, gwarancji) możesz chyba z niego zrezygnować ;) .

 

Ewentualnie KSC 55, pałąk z tyłu. Możliwe ze będzie konieczna wizyta u okulisty/optyka zeby je dopasowal.

 

Wtedy stają się rewelacyjnie komfortowe no i dodatkowa zaleta -> masz słuchawki na rower, do biegania.

 

Zamiast optyka mozna pałąk włożyć do gorącej wody (tak robił optyk) i po 5,10 minutach rozginac,formowac.

 

No i jeszcze jedna zaleta -> jak zniszczysz -> następna nowa para za małą kwotę -> DOZYWOTNIA GWARANCJA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie KSC 55, pałąk z tyłu. Możliwe ze będzie konieczna wizyta u okulisty/optyka zeby je dopasowal.

 

Wtedy stają się rewelacyjnie komfortowe no i dodatkowa zaleta -> masz słuchawki na rower, do biegania.

 

Zamiast optyka mozna pałąk włożyć do gorącej wody (tak robił optyk) i po 5,10 minutach rozginac,formowac.

 

No i jeszcze jedna zaleta -> jak zniszczysz -> następna nowa para za małą kwotę -> DOZYWOTNIA GWARANCJA :)

 

mialem ksc75 przez 3, moze 4 miesiace tak ze poznalem sie z nimi calkiem dobrze. i bylem b zadowolony

zostaly niestety na wakacjach razem z odtwarzaczem poprzednim - t30. Mam nadzieje ze ten kto je wzial

doceni je chociaz ;)

 

teraz potrzebuje sluchawek z muszla i ur40 sa b fajne, ale troche za drogie

 

ksc dowolne, nie maja muszli (z tego co sie orientuje to ur40 to wlasnie ksc z muszla)

 

jeszcze jakas koncepcja? moze jest jakas firma ktora mimo tandnego wygladu brzmi jakos?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP niestety jeszcze nie słuchałem, a KSC75 to dla mnie całkiem inna prezentacja dźwięku niż UR40. Pierwsze dość jasne, krzykliwe i męczące, drugie ciepłe, basowe, lekko zamulone. KPP podobno bliżej tej drugiej prezentacji..

To radzę posłuchać KPP. Muła mają i nie jest on lekki :P

Przy nich UR40 wydają się bardzo jasne i chłodne...

 

Rzeczywiście jednak to może być kwestia subiektywna. Np. colnetowi KSC75 się podobały a UR40 już zupełnie nie, mi obie pary z tym, że KSC bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności