Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

duze latwienie....


asidas

Rekomendowane odpowiedzi

@prinz, nie możęsz zarobić.

swojego czasu gg pozabierało numery dwu i trzycyfrowe, nie wiem czy cztero cyfrowe też.

mimo, że niektórzy ludzie dostawali numery trzycyfrowe za rozwijanie gg zostały im pozabierane po prostu i dane jakieś inne.

do tego, gg miało w zwyczaju banować jak ktoś chciał sprzedawać nr, bo tylko oni mogę je sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jest sporo osób, które mają 5 cyfrowe.

a 6 cyfrowe zdarzają się dlatego, że gg usuwa numery, które nie są używane pół roku i wtedy taki numer trafia do puli pustych numerów i jest normalnie losowany przy zakładaniu nowego nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prinz, nie możęsz zarobić.

swojego czasu gg pozabierało numery dwu i trzycyfrowe, nie wiem czy cztero cyfrowe też.

mimo, że niektórzy ludzie dostawali numery trzycyfrowe za rozwijanie gg zostały im pozabierane po prostu i dane jakieś inne.

do tego, gg miało w zwyczaju banować jak ktoś chciał sprzedawać nr, bo tylko oni mogę je sprzedawać.

 

 

handel numerami przezywal renesans jakies dwa, trzy lata temu.

Numery odkupywały głownie firmy, czasami osoby którym zalezalo na dobrej reklamie.

Sam mialem numer dwucyfrowy :) swojego prywatengo konta gg. Cale szczescie poszedlem po rozum do glowy i puscilem na aukcji.

Owszem, byl problem z dotarciem do klienta.. Allegro usuwalo z miejsca aukcje z numerami gg, dlatego trzeba bylo ostro kombinowac aby sie oglosic.

Jezeli natomiast to juz sie udalo, był istny raj.

Za co kupilem swojego ifpka? :)... za pakiet dwoch numerów trzycyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym miałem numer sześciocyfrowy, to mi gg zabrało :(
gg ci zabralo? dziwne... ja, moja mama i brat mamy numery 6-cyfrowe, dwoch moich znajomych ma 5-cyfrowe i zarowno ode mnie jak i od tych znajomych gg nic nigdy nie chcialo. moze raczej ktos jakims sposobem zdobyl haslo i przejal konto? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposobem mowy nie ma, chyba że da się to zrobić metodą brute-force nie mając dostępu do czyjegoś kompa

 

no nic... i tak już nie odzyskam tego numeru...

 

miałbym dziś pięciocyfrowy, ale przez długi czas nie miałem jeszcze w czsach modemu dostepu do netu, to skasowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 7dmio cyfrowy, chyba już z 6 lat :) Swoją drogą - jak dłużej z kimś nie gadam i czasami się odezwę, to jest fajny zonk :D Kiedyś dostałem tekst w stylu "k1M J3sTeśS|-|" z gg "kumpla" to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

hihihih, a ja mam 7-mio cyfrowy 7 lat. A znajomy ma 5-cio cyfrowy też spory okres i wszystko ok.

 

Mi kilka lat temu coś odbiło i wstawiałem jakieś głupie cytaty po angielsku w opisie a "znajomy" ode mnie kopiował. Po miesiącu zapytałem wreszcie o co mu chodzi, a ten: założyłem sobie nowe gg i mam jakąś listę kontaktów, a ty masz fajne opisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdarzało się wam coś takiego, że z oryginalnego klienta gg nie można było się w ogóle zalogować?

Ja z tym walczyłem kilka dni - zwykle utworzenie nowego profilu załatwiało sprawę... na jeden dzień ;p

 

W końcu się wkurzyłem i zmieniłem klienta na konnekta i używam go do dzisiaj.

 

(ale co ciekawe teraz zdarza mi się odpalić "zwykłe" gg i działa bez problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo skończą portować Kadu na windowsa. GG nie będzie miało szans, bo Kadu akurat gniecie Konnekta, AQQ i Tlen bez mrugnięcia ^^ Jedna z nielicznych, otwartych alternatyw, która jest naprawdę dobra i polecałbym ją każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos przebywa lub przebywal na forum konnekta, to wie na pewno ze ten projekt nie jest rozwijany od kilku lat.

Duzo sie mowilo o rozwijaniu, o nowej wersji, nawet byla zrzutka na serwer i inne duperele. Sam sie dorzucilem i co? I jak zwykle g...

 

Gadu-gadu nie uzywam od dawna dawien. Przerzucilem sie na Mirinde tfuu Mirande ;), a teraz od wielu lat uzywam Konnekta.

 

GG mam od hmm na pewno 7 lat i numerek tez 7 cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konnekt jest świetny tylko jak tak dalej pójdzie trzeba będzie zmienić. Możliwe, ze gg zrobi małą zmianę w protokole i wszystkich konnektowców czeka przeprowadzka;p

Przez większość czasu używałem tlena, od roku mam konnekta i nadal szukam jakiegoś lepszego klienta;P

Miranda troche u mnie kuleje pod względem wygody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności