Skocz do zawartości

Dubstep


Cannabizzz776i99

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie ma to jak odkopywać tematy...

 

Czytając wszystkie posty nie natknęłam się na ani jednego posta w którym są wymienieni moi ulubieni wykonawcy. Podrzucam wam trochę linków i niedawno wyszedł nowy album "014 Discovery"(pierwszy mix -Odyssey

drugi mix -Journey

)

 

A tu kilka linków(trochę drumstepu i dubstepu :) ):

(Jakze znane Follow me - nawet powstała beatmapa z tego utworu do gry jaką jest Osu!)

Edytowane przez Ew3lin4
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Chciałem założyć nowy wątek z dubstepem, ale po dokonanych wykopaliskach w czeluściach forum odnalazłem, że ten temat już się pojawił, tylko trochę się zakurzył. ;)

Wiem, że łącznie ze mną jest tu kilku amatorów takiej muzyki i wrzucamy kawałki do np. czego słuchasz w tym momencie czy kawałki z mocnym basem, a fajnie by było jakby znalazło sie to w jednym miejscu.

Dlatego - wątek przywracam na światło dzienne... :)

Edytowane przez Compton
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Campton - nie znam sie na tym gatunku w ogóle, ale jakoż w jazzie się gdzieś gustami spotykamy to może zaproponowałbyś mnie tu początkującemu ze 3-4 płyty na zachętę :)

@Arturos1967 - jeżeli chodzi o mnie, to ja słucham dubstepu poprzez radia streamingowe, głównie dubstep.fm i dubstep24/7 i jak coś fajnego poleci, to wyszukuje to na You Tube.

Całych albumów godnych polecenia to w sumie nie znam, ale jak chcesz, to mogę tu powrzucać jakieś inne fajne kawałki.

Jak Ci jakieś podejdą, to możesz poszukać z jakiego albumu pochodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o całe albumy to może ja będę w stanie coś polecić. Po jednym od moich ulubionych wykonawców, kolejność przypadkowa.

1. Skream - Skream! (2006)

2. Kryptic Minds - One of Us (2009)

3. Distance - My Demons (2007)

4. Clubroot - Clubroot MMX (2010)

Kilka postów wyżej zamieszczony J:Kenzo - J:Kenzo (2012) też warty przesłuchania.

Też preferuję słuchania całymi albumami jednak w dubstepie niekoniecznie się to sprawdza. Większość muzyki w tym gatunku wydawana jest jako 12" single, potem ewentualnie łączona i wydawana w całości jako pełny longplay.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności