Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon S9


Gość Jacques La Fey

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.soundofarthur.com/marque/Cowon.html

 

* iAudio O2 8Go Rose - 289,99 euros ~ 986 zł

* iAudio O2 8Go Blanc - 289,99 euros ~ 986 zł

* iAudio O2 16Go Noir - 309,99 euros ~ 1054 zł

* iAudio O2 16Go Blanc - 309,99 euros ~ 1054 zł

* iAudio O2 32Go Blanc - 365,99 euros ~ 1244 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Cadder: nie rozumiem tej pogoni za wifi w playerze - po co to komu? Żeby się pochwalić, że mogę sobie stronkę pooglądać na Touchu? Nie mam problemu z oczami, pracuję na codzień na 15,4" w 1680x1050, ale wypatrywanie szczegółów na 3" wyświetlaczu to dla mnie lekka niedorzeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadder: nie rozumiem tej pogoni za wifi w playerze - po co to komu? Żeby się pochwalić, że mogę sobie stronkę pooglądać na Touchu? Nie mam problemu z oczami, pracuję na codzień na 15,4" w 1680x1050, ale wypatrywanie szczegółów na 3" wyświetlaczu to dla mnie lekka niedorzeczność.

ktos nie chce i nie potrzebuje odtwarzania flacow, a ktos inny nie potrzebuje i nie chce wifi. ty to uwazasz za bzdure, a mi opera w moim archosie sie przydaje.

chcesz kogos koniecznie przekonac, ze twoje wymagania sa uniwersalne czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomker: nie, nie mam uniwersalnych wymagań, ale jak dla mnie odtwarzacz ma _przede_wszystkim_ grać, wszystko inne to dodatek. Dlatego też lekko niedorzeczne wydaje mi się wydawanie opinii o playerze, nazywanie go porażką tylko dlatego, że nie ma wifi - taka Karma też nie ma, irivery H1xx też nie, a jakoś nikt ich "porażką" nie nazywa.

JLF: jasne, że by się przydały (sam w takich sytuacjach ratuję się Operą Mini na telefonie), ale nie mogą IMHO być głównym argumentem za/przeciw. Za możliwość przejrzenia stron na mieście nie będę płacił kilkuset złotych (mówię o Touchu), jeśli reszta (czyli dźwięk i blokady) mi nie odpowiada.

Edit - Tomker: Opera mini (nie opera for mobile) pójdzie na prawie każdym telefonie, bo jest w javie. Ma przy tym całkiem sensownie rozwiązane przegladanie pełnych stron WWW - najpierw cała strona w pomniejszeniu, po czym wybór obszaru, który chce się powiększyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeciwiam sie zarowno nazywaniu odtwarzaca 'porazka' tylko dlatego, ze nie ma wifi jak i nazywanie takiego z wifi niedorzecznoscia. juz od dawna nie ma odtwarzaczy na przyslowiowe jedno kopyto i mozna wybierac sobie wedlug wymagan. i takie maja sens i takie. ktos potrzebuje/cche jednej funkcji, a nie chce placic za inna, ktorej nie bedzie uzywal. osobiste wybory i preferencje. o tym bylo juz wiele razy i czesto niektorym zaakceptowac to, ze komus takie mozliwosci odtwarzacza moga odpowiadac (mi jest trudno zaakceptowac, ze sa ludzie, ktorzy kupia zena x-fi tle tego czatu, trudno).

ty masz opere mini w telefonie, a ja mam nokie 3100 i nie chce jej zmieniac. ja akurat jestem uzalezniony od zmieniania odtwarzaczy, a telefony mnie nie obchodza. dlatego musze miec te rozne bajery w odtwarzaczu.

niezly OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NIe, no pani Lusiu, to bedzie hit! Album art wreszcie wyglada porzadnie, a nie tak zgrzebnie jak w D2, a dodatkowo to cudenko bedzie pokazywalo zdjecia w formacie RAW! Laduje pod choinka, obowiazkowo. Tylko cena, szczegolnie za wersje 32 GB troche przygniata...

 

EDIT: na mp3player.de przedstawili juz przyblizony termin sprzedazy i podali ceny. 32 GB ma kosztowac 329 EUR, wiec troche lepiej niz na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności