Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Coś w stylu ipod tooth co wybrać ?


inasnie

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli juz mowa o komorkach, nikt tu nie wspomina o HTC, a on bije iphona,

Zależy pod jakim względem ;)

Nie wydaje mi się by mógł zagrać lepiej... z resztą HTC to firma a nie model...

 

szkoda ze u nas w Polsce ipod i iphone to jak rzecz z PEWEXU. Masz - to jestes ktos.

To jest dla mnie najmniej istotne przy wyborze telefonu/odtwarzacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim modelu mówimy? dlaczego bije iPhone'a na głowę? (nie twierdzę że nie, może, ale wypadało by powiedzieć dlaczego ;) )

Pomijając jakość dźwięku, to każdy HTC, tyle że to są palmfony więc równie dobrze można powiedzieć, że każdy lap bije ifona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie w tym watku nie ma mowy od poczatku o dzwieku, tu jest kwestia zeby ekranik byl dotykowy i do tego 3 calowy i jeszcze zeby byl tani i mial wifi, to nie ja chce zabawke do pokazania tylko uzytk. inasanie :-) Zobaczcie na kryteria jakimi sie on kieruje przy wyborze? Co do HTC, ja nie napisalem ze on jest lepszy dzwiekowo od ipoda, tlyko ze platformowo, technicznie pod wzgledem uzytkowania go przewyzsza :-) a mialem na mysli Diamonda HTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to są palmfony

 

mam nadzieję że są lepszymi palmofonami niż Q5W palmodtwarzaczem ;)

 

> mialem na mysli Diamonda HTC

 

trzeba wyrażać się jasno, ludzie jak dotąd nie potrafią czytać sobie w myślach...

 

... poza tym czy Diamond jest faktycznie lepszy, to jest sprawa nieco dyskusyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podsumuje.....poczekaj jeszcze 3 tygodnie a nie pozalujesz. Ceny Ipodow drastycznie spadna w dol, o czym mozna poczytac na "myapple", a co lepsza beda rezultaty targow CES2008 jesiennych i tez bedzie sporo wiadomo co i jak. Moze P10 bedzie niebawem, a jak nie to kupisz ipoda 32gb za polowe ceny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toucha kupiłem w maju za 850 zł + oryginalnym apple'owskim kondomie (wartość 60zł), wersja 16 gb. Oczywiście nowy, w folii. Teraz na allegro ciężko takowego dorwać. Tak więc Classici spadają, Touche się trzymają. Zresztą, co oni do 2gen mogą dołożyć, żeby to nie zostało iPhone'm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paradoksalnie mogą... mówi się o:

- zmianie obudowy

- dodaniu GPS-u

- dodaniu wielu możliwości (przykładowo kopiuj-wklej)

- zmianie elektroniki

- zrobieniu wersji "Touch Nano" (2.5 cala)

 

... poza tym znacie Apple... wystarczy że to co mają zapakują w nowe pudełko... i to wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Vedia nie zabiera się za rebrandowanie nowego Teclasta T50, ale jest on dostępny jako Nationite S:Flo http://www.mpfour.pl/index.php?productID=2542

a tak prezentuje się w akcji:

 

Szukając tego Teclasta znalazłem dwa inne modele które teraz są sprzedawane przez Pentagram jako slide-R i vanquish, więc może to Pentagram by się zajął rebrandem wersji T50.

Dlatego ten Nationite jest taki drogi, bo jakaś firma (chyba amerykańska) sprowadza do siebie, robi zmiany, a potem Polska firma sprowadza do kraju. Sądzę że ten sam produkt w wydaniu Pentagramu by kosztował ok. 360PLN, a nie 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności