Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Słuchawki do ipoda nano 3 gen GB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam w najbliższym czasie zamienić moje obecne słuchawki których używam<sencheiser mx 300> na coś lepszego,może akg k 412 p,vedia srs 200 ,albo akg k 314 p.

Wiem,że te słuchawki które wymieniam to rożne klasy,tylko nie wiem czy mój ipod pociągnie nauszne akg.

Zauważyłem,ze mój sprzęt stworzony jest do muzyki w której wymagana jest duża ilosc basu<techno>,niestety nie lubuje sie w takiej ''muzyce :P :P ,slucham rocka B) ,od progresywnego przez goth rock do symfonicznego.Chcialbym zakupić słuchawki które dopasowały sie do ipoda w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment, twierdzisz, że nano 3gen jest stworzony do techno i ma nadmiar basu? no niezła teza ;D

 

z tej trójki akg zagrają najlepiej i to akurat można powiedzieć bez wątpienia. a czy pociągnie? powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom,wczoraj słuchałem zwykłego panku na px 100 brata z korekcją ''rock'',bass wszystko zagłuszał.....kiedy zmieniłem korekcję dzwięku na ''bez korekcji'' to bylo juz lepiej:P

Chciałbym tez słuchawki z dobra stereofonią...czy od nausznych akg można sie tego spodziewać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowy jesteś, posłuchaj ipoo na czymś innym niż ibuds, najlepiej nausznym, to sam zrozumiesz słabość tych odtwarzaczy.

EDIT: Capricornus: Fakt, zapędziłem się z tym skrótem myślowym - chodziło mi o obecnie dostępne iPody: Nano 3G, Classic, Shuffle 2G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huncwot95 po czym wnioskujesz ze ipod 3G nie ma basu ? :huh: Jak sie słucha na słuchawkach z tesco za 2 zł to nic dziwnego :D :D kup sobie cos co graaa nie brzęczy i pozniej sie wypowiadaj!!!!!

 

Pozwolę sobie zapytać: a na czym Ty słuchałeś?

BTW masz nano czy "kumpel dał Ci posłuchać techniawy na przerwie w szkole"?

Na koniec: właśnie nano brzęczy - jak się bawisz EQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności