Skocz do zawartości

Nie Moge Wrzucac Muzyki Help


gutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !! Chcialbym abyscie jaknajszybciej pomogli mi rozwiazac problem ....

 

A wiec podlaczam swojego irvier H10 .,wszystko jest ok na iriverze pisze usb conected komputer wykrywa nowy sprzet ....dodaje nowy sprzet i psize ze nie ma sterownikow ...Ten iriver co mam jest z USA i podlaczalem go na laptopie i bez instalowania zadnych rzecyz whcodzilem w moj komputer i wchodzilem do h10 i wrzucalem muze .Instalowalem takze Windows Media Player 10 ktory jest zawarty z irvierem ..zainstalowalem to i okazuje sie ze przez to tez nie moge .. Jesli ktos moze POMOZCIE MI !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EasyH10 jest dla użytkowników wiedzących conieco o cyfrowych odtwarzaczach i wyrośli już ze stadium n00ba. W przeciwieństwie do iRIver Plus i Windows Media Player 10, EasyH10 nie zawiera już niepotrzebnych zaawansowanym użytkownikom funkcji:

 

* konwersji CD-Audio (mamy EAC, CDex, OGGENC, LAME etc.)

* tagowania muzyki (mamy foobar2000, MP3TAG, The GodFather)

* opcji przenoszenia plików z dysku twardego na H10 (działa przeciągnij i upuść w Explprerze czy resync)

* tworzenia playlist (foobar2000, winamp)

 

 

... nie wiem czy to napewno dla niego "lepsza alternatywa" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czesc wszystkim

 

mam ten sam problem co autor tego wątku, kupiłem h10 w USA tam tez podłączałem go do laptopa wyposażonego w Windows XP Home i wszystko działało pięknie. W Polsce mam Windows XP PRO. Po podłączeniu playera wyświetla się na ekaranie komputera komunikat:"urzadzenie usb hi-speed jest podłaczone do urządzenia innego typu", na wyświetlaczu odtwarzacza mam tekst:"USB Connected". Odtwarzacz nie jest widziany przez system jako dysk twardy ale jako urządznie USB do którego wymagane są sterowniki.

 

czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu playera wyświetla się na ekaranie komputera komunikat:"urzadzenie usb hi-speed jest podłaczone do urządzenia innego typu", na wyświetlaczu odtwarzacza mam tekst:"USB Connected".

 

 

do tego momentu wszystko jest wporządku. To jest standardowy komunikat.

 

Odtwarzacz nie jest widziany przez system jako dysk twardy ale jako urządznie USB do którego wymagane są sterowniki

 

To wiadome jak masz zainstalowane sterowniki od usb(a nie masz od playera) to komputer widzi tylko ten kabel usb a nie wie co jest na końcu.

 

Jak dostałeś płytke z programem do wgrywania muzyki tam tez powinny byc sterowniki. Wez otwórz system>>>>sprzęt>>>>menedzer urządzen>>>kontrolery uniwerslanej magistrali szeregewej>>>>znajdz na liscie irivera i ponownie zainstaluj sterowniki.

 

 

Ps player ma byc podłączony do komputera i ma byc zainstalowany iriver manager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj tego programu:

 

http://easyh10.sourceforge.net/

Witam serdecznie,

 

mam kilaka pytań:

co to za soft easyh10 ?

można o tym gdzieś poczytać?

da sie podłaczyć h10 żeby bylo widoczne jako dysk a nie urządzenie ?

a i czy można w jakiś magiczny sposób przechowywać różne (np. exe, zip ...)pliki na H10?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilaka pytań:

co to za soft easyh10 ?

można o tym gdzieś poczytać?

da sie podłaczyć h10 żeby bylo widoczne jako dysk a nie urządzenie ?

a i czy można w jakiś magiczny sposób przechowywać różne (np. exe, zip ...)pliki na H10?

pozdrawiam

1. alternatywa dla iRiver Plus

2. http://easyh10.sourceforge.net tu mozna poczytac

3. Da sie -> http://www.forum.mp3store.pl/index.php?act...t=0entry37915

4. Rowniez sie da. Link u gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z baterią chodzi o to, że H10 tak na prawdę się nie wyłącza przyciskiem OFF tylko przechodzi w stan wstrzymania (czyli szama baterię). Trzeba fizycznie usunąć baterię na chwilkę żeby się wyłączył. Wówczas procedura startu może być uruchomiona w trybie serwisowym - (czyli wgrywania nowego flasha) a grajek wtedy zachowuje się jak normalne urządzenie USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności