Skocz do zawartości

ZERO 24/192 DAC


Rekomendowane odpowiedzi

To klikanie jest irytujace troche, jeszcze jakas diode czerwoną widze przez siatke, ktora sie swieci.. ciekawe po co ona tam jest.

Pewnie to jest wada mojej sztuki, ale potencjometr ma wyrazne opory za połową skali, słychac ze o cos tre.

 

:lol: to nie dioda, to świeci wyjście kabla optycznego, czyli to co płynie przez kabel np.:1010101110010100101010010110 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzę, że zhaolu i zero mają wiele wspólnych mianowników, tych negatywnych. W zhaolu też dość mocne są te diody, też słychać klikanie jeśli pojawi się sygnał na wejściu oraz gałka od głośności w niektórych momentach ociera. Pewnie to składają te same dzieci w tej samej wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domzz, to nie wejscie optyczne ;) , to jest przy wyjsciach rca ... normalna czerwona dioda na płytce, pewnie jej nie masz <lol> nawet w nocy ładnie to wygląda przez ta siateczke, no chyba ze to mi mowi ze cos jest nie tak <lol>

 

 

a to klikanie jest tylko na starcie

===

 

co ta skrzynka robi z hd 25-1 , pysznosci

 

ciekawe jak by bylo na standardowych opampach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie to o co chodzi z tym 'klikaniem' i z jaką częstotliwością się to pojawia?

Pytam bo się nad tym dac'iem zastanawiam :)

 

Tylko wtedy jak włączasz muzykę, więc raz na całą płytę to nie jest powód do skreślania DAC-a.

Oczywiście jeśli słuchasz przy komputerze i przełączasz utwory na playliscie to klikania też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zhaolu i zero mają wiele wspólnych mianowników, tych negatywnych. W zhaolu też dość mocne są te diody, też słychać klikanie jeśli pojawi się sygnał na wejściu oraz gałka od głośności w niektórych momentach ociera. Pewnie to składają te same dzieci w tej samej wiosce.

 

:P przecież Beresforda składają polskie dzieci ale w wiosce pod Londynem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł dac, potem postaram sie cos o dzwieku napisac.

Domzz twoj tez sie tak grzeje? ( nie parzy ale jest wyraznie ciepły ) ( głownie w okolicy ampa )

Apropo tych lampek z przodu nie sa takie jasne, w moich geniusach 5.1 na subku sa znacznie mocniejsze.

 

Tak z ciekawości zapytam, ile cła zapłaciłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83zł ... no nic, koles od ktorego kupiłem okazał sie bardzo zapracowany... mimo tego ze ugadałem sie z nim na gifta i niska wartosc, ba zgodzil sie na to, potem mu jeszcze przy przelewie paypalem w uwagach o tym napisałem. Ale na koncu i tak zrobił po swojemu i wysłał normalnie ta paczke wpisujac 140$ wartosc...

 

tak mysle ze oferta wszy jest bardzo fajna, nie ma niby ulepszonego ampa, ale za to jest pclink odrazu , jest szybsza wysylka z giftem i niska wartoscia ...

 

domzz teraz jest ten moment w ktorym mozesz sobie poszydzić z tego ze dałem wiecej ;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie napisane przezemnie zdanie to był swego typu zarcik ;p

 

Jedno wiem narazie, zero na opa627 nie nadaje sie do cal!, napewno da sie cos lepszego im zaaplikowac, chodzby z tego daca...

 

Jutro pewnie przyjda do mnie hd 424 ... jak sie fuksnie bedzie to wersja 600ohm, bo jest duze prawdopodobienstwo dostane 2000ohm'owe smoki, ciekawe co z nimi poradzi zero ze swoim wzmakiem...

 

Co mnie jeszcze cieszy to fakt tego ze wkoncu moge pograc w słuchawkach na moim xbox'ie 360...

 

btw. po podpieciu moich gienkow 5000 do dac'a dwoma kablami tv out dodanymi do kart graficznych, zmieniajac zrodła na subku zestawu stwierdzam ze :

 

z zero podpietym coxialem z audigy jest troszke mniej dudniacy bas niz prosto z audigy ...

 

 

zas z zero popietym przez optyka z integry jest basu jest troszke wiecej, ale jest bardzo dobry głeboki i wogole.

 

w tej ostatniej wersji jest najlepiej, dziwie sie ze na słuchawkach nie słysze takich roznic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój doszedł przedwczoraj. I mi również przyszło zapłacić VAT (opisałem go jako zewnętrzna karta dźwiękowa ;) ).

Brestinder kupowałeś u Snow?

 

Jestem jednak zadowolony z zakupu i przez PClinka w zupełności zaspokaja moje potrzeby :) ! Nigdy nie byłem zbyt wymagający. Największm plusem jest chyba właśnie dobra jakość basu, co na UR40 jest ciężkie do uzyskania - a jednak mu sie to udaje :D !

 

Aha, i mój się w ogóle nie grzeje.

Ale ma inny minus. Regulator głośności ("pokrętło") jest odwrócone. Tak jakby do góry nogami. Standardowe ściszanie w moim przypadku oznacza pogłaśnianie.

W sumie nie przeszkadza, ale sam fakt ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak zadowolony z zakupu i przez PClinka w zupełności zaspokaja moje potrzeby :) ! Nigdy nie byłem zbyt wymagający. Największm plusem jest chyba właśnie dobra jakość basu, co na UR40 jest ciężkie do uzyskania - a jednak mu sie to udaje :D !

 

Aha, i mój się w ogóle nie grzeje.

Ale ma inny minus. Regulator głośności ("pokrętło") jest odwrócone. Tak jakby do góry nogami. Standardowe ściszanie w moim przypadku oznacza pogłaśnianie.

W sumie nie przeszkadza, ale sam fakt ;) .

 

Z tego co czytałem na Head-Fi, to wzmak słuchawkowy w Zero zostawia w tyle ten w Beresfordzie. Bardzo chciałbym je porównać :)

Co do potencjometru, to pewnie chińczyk, który składał Twój egzemplarz nie wiedział do końca w którą stronę przesuwają się wskazówki w zegarku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności