Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audycje Radiowe


KILLER1313

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie wasze ulubione audycje radiowe.

 

Moje nowe odkrycie to od 6 rano do niewiem której - Radio Bis. Niezły koleś prowadzi :)

Dancehall nna radiu Bis w czwartki od 19 do 22

 

Wczesniej w niedziele od 22 na radiostacji był program takiej laski która grała dobry hip hop ale program znikł a ja nie wiem dlaczego - a wy???

 

 

Napiszcie wasze ulubione audycje, najlepiej dzien, radio, i czestotliwosc ewentualnie miasto.

 

Ps. Czy w ifp może być RDS :lol::lol::lol:

 

KILLER1313

Edytowane przez KILLER1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie wasze ulubione audycje radiowe.

 

Moje nowe odkrycie to od 6 rano do niewiem której - Radio Bis. Niezły koleś prowadzi  :)

 

Wczesniej w niedziele od 22 na radiostacji był program takiej laski która grała dobry hip hop ale program znikł a ja nie wiem dlaczego - a wy???

 

 

Napiszcie wasze ulubione audycje, najlepiej dzien, radio, i czestotliwosc ewentualnie miasto.

 

Ps. Czy w ifp może być RDS  :lol:  :lol:  :lol:

 

KILLER1313

Słucham jedynie "Mocnych Nocnych" na Radiu BIS (24:00-05:55) i to tylko w niektóre dni - wtorki, czwartki i piątki (ostatnio coś się po wakacjach pozmieniało, więc chyba jeszcze środy wchodzą w rachubę, ale to dziś będę miał okazję zweryfikować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wczesniej w niedziele od 22 na radiostacji był program takiej laski która grała dobry hip hop ale program znikł a ja nie wiem dlaczego - a wy???"

Monika Dąbrowska - Hip-hop kombinacja. Dąbro odeszłą z Rdst, a tak na serio to ją chyba wywalili

 

Ja lubię Czarny Poniedziałek w Antyradiu (pon. 22-24) o piłce noznej.

Kiedys dobre było gadu-gadu na radiostacji jak jeszcze prowaadził Wit Dziki. A teraz jest Kasia Burzyńska i Anna Mucha i jest drętwo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham jedynie "Mocnych Nocnych" na Radiu BIS (24:00-05:55) i to tylko w niektóre dni - wtorki, czwartki i piątki (ostatnio coś się po wakacjach pozmieniało, więc chyba jeszcze środy wchodzą w rachubę, ale to dziś będę miał okazję zweryfikować).

A co grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dobre było gadu-gadu na radiostacji jak jeszcze prowaadził Wit Dziki. A teraz jest Kasia Burzyńska i Anna Mucha i jest drętwo. :D

I Na ,,Radiostacji,, Można Było Wielokrotnie Usłyszeć Ludzi Którzy Dzwoniąc Do Dziewczyn Mają Tylko Do Powiedzenia ,,Beg beg,, Lub Inne Bzdury. :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słucham jedynie "Mocnych Nocnych" na Radiu BIS (24:00-05:55) i to tylko w niektóre dni - wtorki, czwartki i piątki (ostatnio coś się po wakacjach pozmieniało, więc chyba jeszcze środy wchodzą w rachubę, ale to dziś będę miał okazję zweryfikować).

A co grają?

A to różnie ... w czwartki jest zawsze "Strefa Rock 'n' Roll'a wolna od angola", czyli trochę cięższa muzyka wykonywana przez zespoły śpiewające inaczej niż po angielsku (ukraiński, rosyjski, francuski, japoński ... właściwie to czego tam nie ma :)), natomiast we wtorki często są audycje tematyczne - "Trash Metal", "Power Metal" czy "Progressive Rock" albo "Noc z idolami" (pojawiają się wtedy często zespoły takie jak KAT, Hunter itd. - czyli znów cięższe brzmienia). Niedziela - to chyba jakieś techno, soboty - reggae. W ostatni piątek (jeżeli dobrze dzień pamiętam) była audycja o Pearl Jam.

 

Jeżeli chcesz być pewnym co, gdzie i kiedy to polecam odwiedzenie stronki Radia BIS i zapoznanie się z rozkładem "Mocnych Nocnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ze Śląska z Gornego Ślaska. Tak wiec Katowice i okolice.

 

Slucham radia: Planeta FM z Katowic i z Bielska te drugie troche słabiej odbiera, oraz Radio Vanessa z Raciborza. Od czasu do czasu Trójki i Bis.

To były polskie stacje, teraz przechodze do stacji radiowych od sasiadow Czechów: Kiss Morava i Helax. Z tych dwóch czesciej slucham radia Helax, bo czesciej puszczaja house :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dobre było gadu-gadu na radiostacji jak jeszcze prowaadził Wit Dziki. A teraz jest Kasia Burzyńska i Anna Mucha i jest drętwo. :D

I Na ,,Radiostacji,, Można Było Wielokrotnie Usłyszeć Ludzi Którzy Dzwoniąc Do Dziewczyn Mają Tylko Do Powiedzenia ,,Beg beg,, Lub Inne Bzdury. :P:P:P

to jest właśnie teraz. Nikt nie szanuje prowadzących i sobie z nich ludzie jaja robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radia tak naprawde przestałem słuchać gdy %^$&(#! Radio zet wykupiło starą Radiostację i zniknęły takie audycje jak "Dzikie Pola" czy "Windą na szafę".A makakofonia w radiu94 to już nie było to samo.Teraz nawet radio w odtwarzaczu mam gdzieś i jego brak mi nie przeszkadza zupełnie.Po co mam tracić czas na słuchanie jakichś pierdół kiedy mogę sobie zapuścić dobrą muzykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie uważam że w radiu jest kaszana jeśli chodzi o muzykę, po prostu - W RADIU NIE MA DOBREJ MUZYKI (wyjątkiem sa niektóre audycje z muzyką klasyczną na 82.3, nawet nie wiem jakie to radio). cała reszta to jedna wileka kicha, przez pół roku słucha się tego samego. Dlaczego? BO TO JEST NA CZASIE. To bardzo niedobre podejście do tematu MUZYKA. Koniec tematu :) To moje zdanie, proszę nie naskakiwać :) A to całe radio BIS na jakich falach dokładnie? Możecie podać lokalizację?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie radio sie przydaje. Czesto przerywam sluchanie muzy o pelnych godzinach by posluchac wiadomosci.

Na pewno szybciej dowiesz sie czegos z radia niz z TV. A jak jestes poza domem to juz w ogole.

Poza tym sa czasem takie chwile kiedy radio w plyerze sie przydaje. Kilka razy sie o tym przekonalem.

Gdy zmarl Ojciec Świety, gdy był zamachy w Londynie czy Madrycie, gdy polskie florecistki(chyba) walczyly o zloto w Sydney. Jestes na biezaco nawet na ulicy :)

A co do muzy z radia... tu racja przez pol roku to samo, potem zmiana repertuaru i znowu pol roku to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. radio (w ~wawie) zaczęło schodzić na pysk od kiedy imć W.Mann r.Kolor opuścił ..

Muzy - praktycznie brak, no, może Jazz Radio (też czasami - raz puścili coś co brzmiało całkiem jak wycie demonów w czasie orgii - albo mi radio opętało..)

Ja stosuję metodę jak nie ma dobrego to jak najmniej - słucham TOKFM. Stosunkowo mało muzy, a rmfKlasik tuż obok jakbyco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

pamietam chyba z 10 lat temu w radiu eska wroclaw leciala lista przebojow z-rock 50,prowadzilo ja dwoch kolesi,to byla chyba najlepsza audycja radiowa jaka kiedykolwiek slyszalem,byl tez dobry okres w radiostacji(np.makakofonia),bo teraz lecimy tam wkolo to samo,a teraz tak naprawde brak fajnych audycji typowo muzycznych,owszem zdarza sie mi uslyszec fajne kawalki na trojce(np.u agi szydlowskiej),na codzien slucham tokfm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z radia słucham tylko Antyradia w pracy. Tyle wystarczy bo więcej to repertuar zaczyna się powtarzać ;-)

Kiedyś namiętnie śledziłem Ryłkołaka jak zmieniał stację. Raczej dla tego oszołoma bo muzyki za bardzo nie trawiłem :D

I z łezką oku wspominam audycje hip-hopowe audycje drucha Sławka w starej dobrej Radiostacji imć RH Kontakt 104 czy jakoś tak :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Czy w ifp może być RDS  :lol:  :lol:  :lol:

może, jeśli go dolutujesz, bo to oddzielny układ a nie program.

 

Co do radyjka które ostatnio słucham to studencka rozgłośnia z Poznania:

można słuchać przez neta dlatego dodatkowo mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a pamiętacie jak startował RMF? To była zabawa- jaja na antenie, ostra muzyka jakiej nie puszczał nikt. Później pamiętam niedzielną audycje która puszczali po północy (dlatego w poniedziałki zawsze zasypiałem na lekcjach) :P Audycja nazywała się JW23 i prowadził ją Marcin Wrona z Piotrem Metzem, poźniej wkręcili Witka Odrobine... A teraz słucham czasami RMF MAXX bo RMF zszedł na psy- tak jak Zetka i inne podobne stacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia i lezka kreci sie w oku. Teraz juz wiem od ilu lat nie slucham RMFu:

http://monter.fm/jw23.html

 

Wszedzie tylko wielkie przeboje: zetka, rmf, czy wszelie inne stacje typu zlote przeboje. Codziennie 3 razy ta sama piosenka...

 

 

Update:

http://www.pawelak.cad.pl/jw23.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności