Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Opcja play przy 'on hold' nie działa


jacek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dotyczy bezwzrokowej nawigacji w Cowon D2. Wersja 16 GB, firmware 2.57.

 

Po wybraniu następujących opcji w ustawieniach:

 

MENU (długo) -> play/pauza

HOLD -> FF/REW

 

nieprawidłowo działa przycisk 'menu'.

 

Przy dłuższym naciśnięciu powinien działać jako play / pause. Pauza działa OK, natomiast nie można ponowić odtwarzania.

Widać na ekranie, że ikonka statusu odtwarzania wciąż jest w stanie 'pause' (widoczna nad paskiem postępu odtwarzania utworu).

Dopiero po wyjściu z ekranu 'muzyka' i ponownym powrocie przycisk jednorazowo zadziała - ale przecież nie o to chodzi.

 

Podobne wątki są w:

http://www.anythingbutipod.com/forum/showp...mp;postcount=10

http://iaudiophile.net/forums/showthread.p...play+pause+hold

 

Jednak jeden jest dość stary, a drugi informuje o poprawce firmware w wersji koreańskiej.

 

Czy macie, drodzy Forumowicze, identyczny problem? Czy też podejrzewacie firmware?

Wydawałoby się, że tak prosty bug programiści z Cowona powinni łatwo zauważyć i naprawić (?)

A tak się cieszyłem na bezwzrokowe menu przy playerze z touchscreenem... :angry:

 

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przepraszam za pomyłkę w tytule postu (powinno być 'hold off'), ale zauważyłem ją dopiero po zapisaniu postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem. Zeszłem wersję niżej - nic. Jeszcze niżej - nic.

No to zacząłem od drugiej strony ;) Firmware 2.20 spowodował zawieszenie playera. Musiałem wykorzystać tcctool (mam nadzieję, że nie naruszyłem gwarancji).

To samo z firmware 2.41 - zawiesił się. Na szczęście powrót do 2.57 z wykorzystaniem tcctool się udał. Mam tym samym dość zabawy z downgradem.

Chyba pozostaje czekać na nowy update (jeśli oczywiście trafnie podejrzewam, że to wina niedorobionego softu)...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem. Zeszłem wersję niżej - nic. Jeszcze niżej - nic.

No to zacząłem od drugiej strony ;) Firmware 2.20 spowodował zawieszenie playera. Musiałem wykorzystać tcctool (mam nadzieję, że nie naruszyłem gwarancji).

To samo z firmware 2.41 - zawiesił się. Na szczęście powrót do 2.57 z wykorzystaniem tcctool się udał. Mam tym samym dość zabawy z downgradem.

Chyba pozostaje czekać na nowy update (jeśli oczywiście trafnie podejrzewam, że to wina niedorobionego softu)...

 

Pozdrawiam.

 

ja mam z krotkim nacisnieciem "menu" i bez kloptow w holdzie. soft 2.57, wersja 16gb. play/pause dziala jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z krotkim nacisnieciem "menu" i bez kloptow w holdzie. soft 2.57, wersja 16gb. play/pause dziala jak powinno.

 

Oooops! Uświadomiłeś mi właśnie, że pomyliłem się w tytule wątku! Już skorygowałem post.

Takie sterowanie o jakim piszesz działa bez zarzutu. Chodzi mi natomiast o ustawienie MENU (długo) -> play/pauza, HOLD -> FF/REW.

Długie naciśnięcie MENU pozwala wtedy na pauzę, ale już nie na wznowienie odsłuchiwania.

 

Pozdrawiam.

PS. Jeśli nick squonk pochodzi od utworu z pewnej płyty pewnego zespołu, to kończę post słowami 'los endos' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności