Skocz do zawartości

Tajniki męskiej urody


f4ty

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja dorzucę swoje 3gr.

Dobry szampon - Head&shoulders

BARDZO dobry antyperspirant - OLDSPICE (sztyft)

 

Kwestia metroseksualizmu w Polsce, szczegolnie w Warszawie.. mnie to drażni, nie ukrywam. Wolałbym aby Panowie byli raczej męscy anizeli zniewiesciali, mialbym co prawda wtedy wieksza konkurencje w zdobywaniu serc płci przeciwnej :) ale mimo wszystko, tak byloby lepiej.

Mało kto ma tak naprawde swoj styl.. swoj własny styl. W centrum warszawy spaceruja same EMO, panowie w waskich rureczkach, z powiewajaca grzywka i o ZGROZO! ..szaliczkiem na szyi ! (do podkoszulka :S ).

Ja akurat mam klasyczna urode, ciemne wlosy, ciemne brwi, raczej jasna karnacja, postura raczej męska... z płcią przeciwna bardzo rozne i pozytywne odczucia. Ja akurat mialem kobiety ktore wolały meskich facetow, włosy na klacie byly nawet na plus a kilkudniowy zarost je bardzo, abrdzo pociagal.

Kiedys jedna z nich powiedziala mi "Facet musi być męski, naturalny, mieć własne zdanie i być po prostu FACETEM. Nie musi być idealny, zawsze pachnieć, i być na każde skinienie. To kobieta ma być piękna, pachnąca, ładnie ubrana." :D ale mi sie to wtedy spodobalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

facet powinien byc przede wszystkim schludny i czysty :)

 

pracuje na co dzien z ludzmi - nie macie pojecia jakie potrafia byc "kwiatki" - przewaga mezczyzn, ale i niewiasty - bynajmniej nie stare, potrafia "zaprezentowac" takie odjazdy, ze sie czlowiekowi zbiera na...jak by to ujac...nie przy jedzeniu..no dobra - po lacinie: na vomitus.

 

@Echelon powinien wiedziec o co chodzi, kto chetny sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to związek nie może być bajką na zasadzie:

-Idziemy na zakupy?

-Tak (choć mąż miał jechać z kumplami na zlot).

 

Od dwóch miesięcy nie byłem u fryzjera, bo doszedłem do wniosku, że facet wystrzyżony jak Józek do Komunii, tudzież na "zapałkę" wygląda śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoim zdaniem wyglądam jak guido, to sorry Ripper, ale powinieneś się przejść do okulisty. :]

 

Golenie rowa to ZUO. Tam się używa kremu do depilacji ]:->

Jajka jak się goli co parę dni, to nie drapią. a na pocenie się w pachwinach jest antyperspirant :)

Tak na serio: jak się nie goliłem pod pachami, to po myciu i zastosowaniu antyperspirantu (pomijam fakt, że schodziło go wielokrotnie więcej i zostawiał białe plamy na ciuchach, a nosze się na czarno) zaczynało mi walić spod skrzydła po jakichś 3-4 godzinach. teraz spokojnie kilkanaście h, a jak nie ma upału, to nawet dobę i nie śmierdzę. to już chyba coś?

 

Na początku tez miałem opory, że pedalstwo, że metro, że emo i **** wie co jeszcze. Ale jak się usłyszy trzeci raz jednego dnia tekst w stylu "bo ty zawsze tak ładnie pachniesz, aż się chce do ciebie przytulać" od kilku raczej niezbyt blisko zprzyjaźnionych kobiet, to się zmienia spojrzenie na pewne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to związek nie może być bajką na zasadzie:

-Idziemy na zakupy?

-Tak (choć mąż miał jechać z kumplami na zlot).

 

Od dwóch miesięcy nie byłem u fryzjera, bo doszedłem do wniosku, że facet wystrzyżony jak Józek do Komunii, tudzież na "zapałkę" wygląda śmiesznie.

Pawlito dlaczego wg ciebie wygląda śmiesznie?

Ja tam lubię mieć krótkie włosy, niż dłuższe. ;P

 

squonk tego wyrazu nie da sie znaleźć w darmowych słownikach łacińsko- polskich. ;)

btw ty nadal mieszkasz w lodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry antyperspirant: Gillette w sztyfcie (ale tym twardym) - nie zostawia śladów.

kosmetyki poza antyperspirantem: balsam po goleniu Nivea Sensitive, żel do golenia taki sam (dużo bardziej wydajny niż pianka), pasta do zębów, żel pod prych nivea (różne zapachy). Jeszcze krem do rąk (czerwony Garnier z alantoiną- mam taką pracę ,że mi pękają dłonie do krwi jak nie smaruję) i perfumy.

I to są wszystkie moje kosmetyki. Jak widać, nie jestem specjalnie metro :-]

 

Klaty, pleców, czy nóg w życiu bym nie ogolił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

squonk tego wyrazu nie da sie znaleźć w darmowych słownikach łacińsko- polskich. ;)

 

http://www.medterms.com/script/main/art.asp?articlekey=33157

 

Ja ostatnio ogoliłem się praktycznie na łyso, ale wolę jednak włosy 3-4mm. W przeciwnym razie wyglądam trochę jak jajko z uszami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoim zdaniem wyglądam jak guido, to sorry Ripper, ale powinieneś się przejść do okulisty. :]

Moja uwaga była natury ogólnej. Nie piłem personalnie do nikogo tutaj :)

Pewnie, że każdy ma swój styl i upodobania, a do tego dochodzą kwestie higieniczne, które też dla każdego są inne.

Ja akurat jestem w tej komfortowej sytuacji, że (odpukać) nie mam problemu z BO i myję się bardziej dla własnego komfortu i przyjemności niż, żeby mieć luz w tramwaju (EDIT: znaczy się, żeby nie mieć luzu raczej :P).

Jednak ostatnio chodzi po mieście mnóstwo panów, co do których orientacji seksualnej miałbym bardzo duże wątpliwości, gdyby nie to, że wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby nagle połowa męskiej populacji przeszła na homoseksualizm.

Oczywiście, to jak wyglądają, to ich wyłączna prywatna sprawa, co nie znaczy, że mi nie ma prawa się to nie podobać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golenie rowa to ZUO. Tam się używa kremu do depilacji ]:->
Może nie powinienem być z siebie specjalnie dumny, ale mój pierwszy raz to była jednorazówka...

 

Później doceniłem potęgę kremu do depilacji ;)

Jajka jak się goli co parę dni, to nie drapią. a na pocenie się w pachwinach jest antyperspirant :)
Podobno on zatyka pory i działa szkodliwie na skórę... Używam tylko pod pachami, bo nie chcę być impotentem - ktoś rozwieje moje wątpliwości ? :D

 

Ja akurat jestem w tej komfortowej sytuacji, że (odpukać) nie mam problemu z BO i myję się bardziej dla własnego komfortu i przyjemności niż, żeby mieć luz w tramwaju (EDIT: znaczy się, żeby nie mieć luzu raczej :P).

Bueheheh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na mieście dużo pedałów chociaż żaden nie jest gejem, podjarali się Beckhamem i latają z irokezem"

 

pachy gole regularnie, z racji, ze cygany śmierdzą z natury ;p łeb myje codziennie, najczęściej jakimiś specyfikami z Gejvonu, brodę czym popadnie, do fryzjera nie uczęszczam, bo po jaką cholerę. Antyperspirant - Nomadic w kulce z Oralflejmu, zapach - Pierre Cardin Revelation, musze też dbać o usta z racji że mam wiecznie suche (miodek do ust z Oralflejmu jest najlepszy)

 

sytuacja na długiej przerwie:

 

podchodzi dziewczyna(konsultantka czegośtam pachnącego) do moich 2 kumpli:

 

- ładnie pachniecie, co to za perfumy?

kumple powąchali ciuchy

-Szlugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w takiej sytuacji, że albo mogę iść ściąć włosy albo zostawić i zapuszczać na kucyk. Szampony mam dwa. Nie, właściwie trzy - Head & Shoulders, Joanna Rzepa i Pollena Bambi dla dzieci, kiedy muszę umyć "na szybko" i wiem, że jutro znów będę mył jednym z dwóch w/w. Płyn do kąpieli to Nivea cytrynowa albo Oriflame imbirowo-cytrynowy. Dezodorant to jakiś Gillette Ice Cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble stringi ;] W ogole mi sie na kobietach nie podobaja.. sto razy fajniejsze sa jakies normalne slodkie majtki.. najlepiej ze sznureczkami \o/ ;]

 

Co do szamponu to mam szampon i odzywke pantene pro-v dla wlosow slabych (starosc nie radosc :P)

Poza tym cala lazienkie zastawiona jakimis tam kosmetykami, tak ze lustra nie widac.. wiekszosc z tego albo nie dziala albo podraznia mi skore, wiec za bardzo nie mam jak polecic.

 

Kiedys byl jakis tam krem z q10 pod oczy - dobrze dzialal, jak sie pilo poprzedniej nocy, a trzeba bylo sie przywrocic do rozsadnego stanu z rana na egzamin czy cos ;]

 

Z polecanych - Gilette zel do golenia - do skory przetluszczajacej sie - chyba najlepszy jaki mialem do tej pory no i faktycznie duzo wydajniejszy od pianki.

 

Do tego Rexona Sport na codzien. Impotencji nie zauwazylem.

 

Pachy golilem kiedys tam w liceum jak trenowalem. Teraz zauwazylem ze jak juz smierdze to caly rowno i same ogolenie pach i tak i tak nic nie da ;]

 

O wlasnie. Moj najnowszy wynalazek. Owocowy peeling do ciala! :P Przyuwazylem jak po ostrej imprezie nocowalem u kumpeli i w lazience widzialem. Kupilem se dla jaj i daje rade ;] Fajniejsze od zelu pod prysznic. Czlowiek ma uczucie jakby sie rozbabrana pomarancza smarowal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy muszę umyć "na szybko" i wiem, że jutro znów będę mył jednym z dwóch w/w.

A czym się różni mycie włosów na szybko od takiego normalnego niby i czemu nie nadaje się do tego zwykły szampon tylko jakiś dla dzieci? :P

Kiedys byl jakis tam krem z q10 pod oczy - dobrze dzialalo jak sie pilo poprzedniej nocy, a trzeba bylo sie przywrocic do rozsadnego stanu z rana na egzamin czy cos ;]

Lol :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon jaki używam to TRESemme i Selsun Blue.

Po jakiś Head & Shoulders i Fructis itp to robił mi się łupież wiec zrezygnowałem z takich wynalazków. Włosy myję codziennie.

 

Golę się Gillette Fusion i taką mam też piankę. Uważam, że jest ******sta. Po goleniu stosuję Hugo Bossa Energise.

Pachy też golę i uważam, że nie jest to żaden szczyt pedalstwa. No wsumie jajka też golę. Wydaję mi się, że to idzie w dwie strony. Ja np niechciałbym żeby moja pani miała pękniętego jeża.

 

 

Dezodoranty mam tylko w sztyfcie Davidoff Silver Shadow i CK Be. Nie przepadam za sprey'ami

Co do perfumów to hugo boss grey, the curve, ck be, versace blue jeans i jakiegoś tam lacoste.

 

A zęby myję sensodyne i potem płucze usta plynem tej samej firmy. Mam wrażliwe zęby i to jest chyba jedna z lepszych past jakie używałem.

 

Pryszczy nie mam więc żadnych środków nie stosuję.

 

Jak coś mi się przypomni to dopiszę.

 

Już wiem, wyrywam włosy nad nosem. Tzn mam na myśli robie tak żeby nie mieć jednej brwi.

Mam nadzieję, że wiecie o co cho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam sobie pomyśleć, że mam się golić jeszcze gdzieś poza twarzą to aż mnie ciary przechodzą..

po pierwsze szlag by mnie trafił, bo to trzeba golić regularnie, dlatego sie ciesze, żem bujnie owłosiony nie jest. Pod pachami mam tak mało włosów, że ho..

 

za to golenie jajek to dla już w ogóle sprawa dziwna. Ja wiem, że to higieniczniej, bo i się człowiek mnie poci i wygodniej.. ale jak pomyśle, że mógłbym się zaciąć..bleh, ale tak myśląc, zobaczyłby jak to jest, ale potem trzeba się już regularnie golić..

 

co do kosmetyków, to gel do golenia gillette, lepszego jeszcze nie miałem, do tego też jakieś jednorazówki gillete i jestem szczęśliwym człowiekiem.

Oczywiście dezodorant, najlepiej czerwony axe- uwielbiam..

kremy do rąk i takie ******ły to wg. mnie norma, więc nie wypisuje ;)

 

a co do stringów..

albo stringi albo ładne szorty.. nic innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałam rozbrojona wątkiem o zależności między empatią a depilacją stref intymnych u mężczyzn :) To Wy, samce niedobre, czasami jeszcze jednak myślicie o kobietach :) Nie mówię, że przy najbliższej okazji rzucę się na lubego z maszynką, ale respekt za postawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, co napiszą nasza forumowa płeć piękna :)
Tajemniki męskiej urody
nie, żebym był szowinistą ;d

 

Golę się wilkinsonem z 3-ema ostrzami, po goleniu nic (golę się pod prysznicem), ew. Axe Pulse (z prezentu).

Antyperspirant rexony w kulce (sztyft mi się kruszył, bo korzystałem intensywnie ;)), żel pod prysznic adidasa team force, deo ten sam lub axe pulse (też z prezentu ;)).

Szampon Head&Shoulders classic.

Pasta do zębów to jakieś w stylu colgate 7 albo blend-a-med (rzadko).

Okazyjnie krem nivea na różne doległości (zacięcia, sucha lub/i pękająca skóra po paście BHP) :)

 

Na trądzik (już na wykończeniu, uff ;)) jakiś tonik z jajvonu i... woda utleniona :P A kiedyś żel oczyszczający clerasila.

 

 

 

@Salicylowy

Beżowy jest bardziej męski ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności