Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Andrewek napisał:

Wirusy utrzymują się kilka godzin na powierzchniach...

Widzę że sporo osób już zamawia audio z Chin. Nie macie obaw ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Widzę że sporo osób już zamawia audio z Chin. Nie macie obaw ?

Wczoraj odebrałem paczkę, dziś otwieram(doszło w 3tyg). Dam znać za dwa tygodnie czy warto było :) 
A tak na poważnie, to myślę że nie można przesadzać. Wirus ginie po max 12h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Palpatine napisał:

O jakie obawy pytasz? 

No czy wszystko zdechło na powierzchni... I to w sumie nie to z Chin. Ale u nas też to przechodzi, przez urząd celny, firmy kurierskie, pocztę. W sensie samo opakowanie. Bo nowy sprzęt jest zwykle zapakowany z fabryki do sprzedaży i nie ruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

No czy wszystko zdechło na powierzchni... I to w sumie nie to z Chin. Ale u nas też to przechodzi, przez urząd celny, firmy kurierskie, pocztę. W sensie samo opakowanie. Bo nowy sprzęt jest zwykle zapakowany z fabryki do sprzedaży i nie ruszany.

Mam podobne obawy. Poza tym paczka to nie jest super szczelny, laboratoryjny pojemnik. Wirus może sobie przeniknąć z powierzchni wgłąb paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

No czy wszystko zdechło na powierzchni... I to w sumie nie to z Chin. Ale u nas też to przechodzi, przez urząd celny, firmy kurierskie, pocztę. W sensie samo opakowanie. Bo nowy sprzęt jest zwykle zapakowany z fabryki do sprzedaży i nie ruszany.

 

9 minut temu, paratykus napisał:

Mam podobne obawy. Poza tym paczka to nie jest super szczelny, laboratoryjny pojemnik. Wirus może sobie przeniknąć z powierzchni wgłąb paczki.

 

Ale za to dźwięk może okazać się bardziej organiczny :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Te 12h max życia wirusa na powietrzu(powierzchni) to gdzieś potwierdzone jest?

Pytam całkiem poważnie.

https://www.medonet.pl/zdrowie,koronawirusy-moga-zyc-poza-organizmem-nawet-to-dziewieciu-dni,artykul,90924837.html 

 

 

niestety 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Te 12h max życia wirusa na powietrzu(powierzchni) to gdzieś potwierdzone jest?

Pytam całkiem poważnie.

Nie jest. Wirusolodzy "wygadują" przedziwne rzeczy na ten temat, są one czasami sprzeczne.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, paratykus napisał:

Nie jest. Wirusolodzy "wygadują" przedziwne rzeczy na ten temat, są one czasami sprzeczne.

To ja podbijam do miesiąca. :ph34r: Natomiast na poważnie - kilka tygodni temu, jak przyszła do mnie paczka z  Chin, to zrobiłem tak, że rozpakowałem ją na wolnym powietrzu, z dala od twarzy, żeby mi nie buchnęło jakąś chmurą wirusów w twarz, bo z zewnątrz worek foliowy. Nawet nie robiłem wdechu przez chwilę. :D Elementy opakowania wrzuciłem do śmietnika na zewnątrz nie wnosząc nigdzie do budynku. Następnie interesującą mnie zawartość umieściłem luzem w kartonie, żeby sobie poleżała parę dni w pewnej odległości od ludzi. Czas dostawy od spakowania miała jakieś 3 tygodnie. Trzeba brać ekonomiczną przesyłkę. ;)

Edytowane przez majkel
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podbijam do miesiąca. Natomiast na poważnie - kilka tygodni temu, jak przyszła do mnie paczka z  Chin, to zrobiłem tak, że rozpakowałem ją na wolnym powietrzu, z dala od twarzy, żeby mi nie buchnęło jakąś chmurą wirusów w twarz, bo z zewnątrz worek foliowy. Nawet nie robiłem wdechu przez chwilę. Elementy opakowania wrzuciłem do śmietnika na zewnątrz nie wnosząc nigdzie do budynku. Następnie interesującą mnie zawartość umieściłem luzem w kartonie, żeby sobie poleżała parę dni w pewnej odległości od ludzi. Czas dostawy od spakowania miała jakieś 3 tygodnie. Trzeba brać ekonomiczną przesyłkę.
Przez Ciebie wylałem kawę na klawiaturę :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

Przez Ciebie wylałem kawę na klawiaturę :)
 

z mlekiem ? Arabica czy robusta ? Rozpuszczalna czy "parzącha" (plujka) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mlekiem ? Arabica czy robusta ? Rozpuszczalna czy "parzącha" (plujka) ?
Wywalą nas za offtop. Espresso 90% / 10%
Serio od*******a nam na tych kwarantannach.
Ja już mam dość a to dopiero początek.
W pracy jeszcze jest ok bo nagle wszystkich łatwiej złapać i on-line spotkania jest dużo prościej umówić. Ale w domu zaczyna mnie wszystko irytować. A rodzinkę mam super.
Jak ktoś miał np napiętą sytuację w domu to ma przeje.bane.
Powinni rozwody online wrzucić do e-puap.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Nicodem napisał:

Wywalą nas za offtop. Espresso 90% / 10%
Serio od*******a nam na tych kwarantannach.
Ja już mam dość a to dopiero początek.
W pracy jeszcze jest ok bo nagle wszystkich łatwiej złapać i on-line spotkania jest dużo prościej umówić. Ale w domu zaczyna mnie wszystko irytować. A rodzinkę mam super.
Jak ktoś miał np napiętą sytuację w domu to ma przeje.bane.
Powinni rozwody online wrzucić do e-puap.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Mnie się tam nieźle pracuje z domu dla korpo, poza tym, że niektóry soft chodzi powoli, ze względu na serwery licencji, do których trzeba się dobrać przez VPN puszczony na innym kontynencie.

Natomiast co do poprzedniego tematu - skoro już nie masz czego wylać, to napiszę całą historię. Otóż o nadejściu paczki dowiedziałem się z trackingu. Nie było żadnego awiza, tzn. mogło być, ale się rodzice zarzekli, zwłaszcza mama, a mam adres firmy na ich posesji, że żadnych paczek z Chin nie chce. Więc może nawet było, tylko od razu wylądowało w śmieciach. Natomiast rzeczony kartonik leżał sobie u mnie w warsztacie, zresztą są to podzespoły elektroniczne, których jeszcze nie miałem potrzeb użyć.

 

Co do sytuacji w domu - ja mam akurat uporządkowaną, chciałoby się powiedzieć - zawczasu. ;) Natomiast do pracy biurowej jeżdżę na adres Ear Stream, bo w domu przy dwójce dzieci przeszkadzalibyśmy sobie wzajemnie.

 

W temacie okazji i "z allegro", zakupiłem przetwornik do zarżniętych T90 i jak przyjdzie, to je naprawię. Być może któraś z moich par Beyerów pójdzie do komisu po pojedynku, i wtedy na pewno będzie to okazja. :) Mod, re-cable, różne pady do wyboru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, majkel napisał:

Być może któraś z moich par Beyerów pójdzie do komisu po pojedynku

Majkel, przecież dobrze wiesz, że miłość do t90 Ci nie minęła, a Twoich mocno ujeżdżonych dt880 nikt nie kupi (z resztą one fajne som dźwiękowo), więc nic do komisu nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności