Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Corvin74 napisał:

licytacja na Ebay na D7000 - wyglądają jak nowe... pytanie jaka cena na końcu będzie.

https://www.ebay.pl/itm/DENON-AH-D7000-ULTRA-REFERENCE-OVER-EAR-HEADPHONES/264607663026?hash=item3d9bd883b2:g:UeoAAOSw3nNeKHEL

 

a tutaj do kupienia Pioneer SE-Master-1 za 1150 Euro + transport

to chyba dobra cena:

https://www.ebay.pl/itm/HEADPHONES-AURICULARES-PIONEER-SE-MASTER-1-HI-END/324053075648?hash=item4b731186c0:g:EYIAAOSw-E5eIuqi

 

Tak sobie zażartuję z nutą poważności.. 1150 EURO za jakiekolwiek słuchawki to nie jest dobra cena.. :)

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ALTON napisał:

Tak sobie zażartuję z nutą poważności.. 1150 EURO za jakiekolwiek słuchawki to nie jest dobra cena.. :)

ja się z Tobą w całości zgadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja się na hi-endowym audio przejechałem. Nie tyle, że takie słuchawki jak T1,t5p.2, D7100,7200, Aeony Closed, ED9, audioquesty grają źle. Każde z nich mają coś do zaoferowania. Ale są zdecydowanie zbyt drogie. Jedynie audioquesty jako tako się bronią ale to wciąż cena np. nowej konsoli PS4 Pro. A tu mamy parę głośniczków na pałąku. Czasem niechlujnie skręcone śrubą i płać audiofilu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Undertaker napisał:

No niestety, ja się na hi-endowym audio przejechałem. Nie tyle, że takie słuchawki jak T1,t5p.2, D7100,7200, Aeony Closed, ED9, audioquesty grają źle. Każde z nich mają coś do zaoferowania. Ale są zdecydowanie zbyt drogie. Jedynie audioquesty jako tako się bronią ale to wciąż cena np. nowej konsoli PS4 Pro. A tu mamy parę głośniczków na pałąku. Czasem niechlujnie skręcone śrubą i płać audiofilu. 

 

Przecież Ty wydałeś ze 12 tys na T1 kupując je z 5 razy to wiadomo że Tyle to nie są warte... :P

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1 miałem łącznie 3 razy jeśli wliczać w to 2 generację. Ale one akurat już chodzą w takich cenach (choć używki), że jeszcze nie jest źle. Ale nowe Aeony Closed? Gdyby nie promocje mp3store to wydać blisko 4000 za takie słuchawki, to można się zapytać - za co? Ok, fajny pałąk z nitinolu, dobre brzmienie ale na pewno nie jest to benchmark pod żadnym względem. A wykonanie garażówka. Chyba za know how się tam płaci bo pod względem technicznym, rozdzielczość i tak dalej to Hawki je zjadały. Inna sprawa, co komu się podoba bo jak tak patrzę wstecz to niepotrzebnie swoje Aeony sprzedawałem :P

 

Wiadomo, że jak ktoś nie musi patrzeć na cenę to inna rozmowa. Dla mnie jednak ten czynnik ekonomiczny gdzieś tam w tle przynajmniej póki co jest i nie będę się oszukiwał że to wszystko tyle jest warte. Ale mówią, że emocji nie kupisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Compton napisał:

SMSL M300, 799 zł

https://www.olx.pl/oferta/smsl-m300-ak4497-balanced-dac-CID99-IDDkqu2.html

Jak komuś kolor nie przeszkadza, to cena OK

 

Za 780 można brać z Ali z wysyłką z UK. I kolor jaki się chce. A no i wyszła już wersja MK2 z BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Compton napisał:

Podasz linka?

SMSL 300

SMSL 300 mkII

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy czyli MKI bez cła jak z UK weźmiesz. Tylko ewentualnie różnicę (4% jeśli mnie pamięć nie myli) Vat możesz zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to moge tego niebieskiego z olx odebrać i wysłać paczkomatem bo mam blisko. A i rzuciłbym uchem przy okazji. 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/05/357358.php
No, no no ! Aż żałuję, że nie mam funduszy.
Cena dobra, będę ściągał jedną sztukę na testy pewnie w marcu to może trafi się okienko na testy i na forum :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nowe AKG K1000 - od kolekcjonera... ciekawe czy to co pisze, to prawda... jeśli tak to może to ostatnia taka sztuka na świecie...

cena: 1999,00 Euro + transport

https://www.ebay.pl/itm/AKG-K1000-Headphones-NEW-Collectors-Item-Kopfhorer-NEU-Sammlerstuck/254495066046?hash=item3b411687be:g:vVsAAOSw~8leL1oB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Corvin74 napisał:

hmmm nowe AKG K1000 - od kolekcjonera... ciekawe czy to co pisze, to prawda... jeśli tak to może to ostatnia taka sztuka na świecie...

cena: 1999,00 Euro + transport

https://www.ebay.pl/itm/AKG-K1000-Headphones-NEW-Collectors-Item-Kopfhorer-NEU-Sammlerstuck/254495066046?hash=item3b411687be:g:vVsAAOSw~8leL1oB

 

 

Jakie to nowe jak otwarte... pewnie po prostu są w ładnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Karmazynowy napisał:

 

Jakie to nowe jak otwarte... pewnie po prostu są w ładnym stanie.

ale kto trzyma oryginalne pudełko kartonowe przez tyle lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Corvin74 napisał:

ale kto trzyma oryginalne pudełko kartonowe przez tyle lat?

 

No właśnie o tym mówię - jak nie ma oryginalnego pudła nawet to jakie to "nowe"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności