Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

a tutaj LCD3 - od tego gościa od IFI

cena kup teraz: 999,00 Euro + transport

ale to licytacja - może komuś się uda taniej kupić?

https://www.ebay.pl/itm/AUDEZE-LCD-3-Kopfhorer-TOP-Zustand/163976966727?hash=item262dc9f247:g:3XgAAOSwP0Zd6nZk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Corvin74 napisał:

a tutaj LCD3 - od tego gościa od IFI

cena kup teraz: 999,00 Euro + transport

ale to licytacja - może komuś się uda taniej kupić?

https://www.ebay.pl/itm/AUDEZE-LCD-3-Kopfhorer-TOP-Zustand/163976966727?hash=item262dc9f247:g:3XgAAOSwP0Zd6nZk

Zanim ktoś kupi to zapytajcie czy fazor czy non fazor. Przy fazor to powiedzmy w miarę się opłaca, a jak nie fazor to w ogóle się nie opłaca ;D

W sumie rok też ma znaczenie, tak twierdzą ortodoksyjni fani marki 😜 Po 2017 r. ok, 2016 może być, a 2015 nej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prolim napisał:

Zanim ktoś kupi to zapytajcie czy fazor czy non fazor. Przy fazor to powiedzmy w miarę się opłaca, a jak nie fazor to w ogóle się nie opłaca ;D

W sumie rok też ma znaczenie, tak twierdzą ortodoksyjni fani marki 😜 Po 2017 r. ok, 2016 może być, a 2015 nej.

Kabel XLR na wyposażeniu wskazuje na prod przed 2018r. {chociaż zdarzały się wyjątki w 2018r.:)]

Natomiast kufer wiele wyjaśnia, najprawdopodniej 2015r - 2016r. produkcji,więc jeśli sprzedający nie podaje żadnej daty stawiam na starszą wersję przed zmianą przetworników. - https://forum.audiofanatyk.pl/topic/1353-fanklub-audeze/page/48/

 

Edytowane przez Tommy66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MobyDick napisał:

Tyle że one ostatnio były dość długo właśnie za tyle w MM (499 zł ) a teraz są 48 zł drożej w tej wersji srebrnej.

Jesteś pewien że nie patrzysz na outlet lub zły model? Bo ja widzę srebrne za ponad 800 zł 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andromedy za 600$, co prawda nie chce wysyłać poza USA ale można przecież skorzystać z carrierwise:

 

https://www.head-fi.org/threads/fs-ca-andromeda-noble-audio-kaiser-k10-akg-k371-gilmore-lite-mk2.920938/

 

i od niego w tej samej cenie Noble Audio - Kaiser K10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Jesteś pewien że nie patrzysz na outlet lub zły model? Bo ja widzę srebrne za ponad 800 zł 

Obecnie są dostępne za 547 zł srebrne po testach z uszkodzonym opakowaniem. Za to kilka dni temu były za 499 zł sprzedawane Srebrne w regularnej sprzedaży w MM. Teraz cenę podnieśli do 879 za srebrne i 749 za czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były ale tylko w weekend po Black Friday, w poniedziałek już była cena normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MobyDick napisał:

Obecnie są dostępne za 547 zł srebrne po testach z uszkodzonym opakowaniem. Za to kilka dni temu były za 499 zł sprzedawane Srebrne w regularnej sprzedaży w MM. Teraz cenę podnieśli do 879 za srebrne i 749 za czarne.

Ta cena 499 jest niemozliwa za nówki, od momentu błędu cenowego na czarne śledziłem stronę mm codziennie i cena była taka sama 879. 749 zł za czarne to też outlet. Ciągle musiało Ci się mylić z outletem. Nówki nie schodziły poniżej 800 zł. 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MobyDick napisał:

Tylko srebrne były po 499 zł, czarne były znaczne droższe. Na pewno.

Srebrne były codziennie po 879, chyba że mówisz o promocji sprzed 3 tygodni. Coś Ci się musi mylić kolego, czarnych nawet nie ma w ofercie. 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pawelekdabek napisał:

Ta cena 499 jest niemozliwa za nówki, od momentu błędu cenowego na czarne śledziłem stronę mm codziennie i cena była taka sama 879. 749 zł za czarne to też outlet. Ciągle musiało Ci się mylić z outletem. Nówki nie schodziły poniżej 800 zł. 

Były srebrne przez weekend (sobota i niedziela) po Black Friday jak pisałem po 459, a czarne w normalnej. Nawet w outlecie były droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rayfe napisał:

nawet bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem sporo od myfiendów i cła nie płaciłem. Dziś przyszła paczka z Linsoul warta ok 200$ i ewidentnie sprawdzana endoskopem i ani grosza nie zapłaciłem. BTR5 będzie ok 4 razy droższy od tej promocji. Mam BTR3 i uważam za niezły sprzęt, a w tej cenie gdybym nie miał to na pewno bym brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności