Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, MrSheep napisał:

https://m.olx.pl/oferta/sluchawki-akg-n5005-ceramiczne-bezprzewodowe-CID99-IDAqviP.html#position=1&page=1

 

AKG N5005 za 1499 PLN. Jeśli oferta nie jest wałkiem to fenomenalna okazja. 

 

Ja bym uważał, bo AKG wprost uwielbiają się podrabiać. A wygląd i akcesoria niestety nie od odróżnienia od oryginału, tylko dźwięk nie ten.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlawekR napisał:

 

Ja bym uważał, bo AKG wprost uwielbiają się podrabiać. A wygląd i akcesoria niestety nie od odróżnienia od oryginału, tylko dźwięk nie ten.

 

Słuszna uwaga.

 

A co powiedzieć o tym:

 

https://allegro.pl/oferta/sennheiser-true-wireless-platne-tylko-paypalem-8294903954

 

Momentum True Wireless za 499 :D Już robią podróbki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wegiel21 napisał:

Podróbki czy ktoś serrio wystartował  od 1 zł z licytacją ?

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-studyjne-beyerdynamic-xelento-remote-8316614847

 

Patrząc po asortymencie już sprzedanym i cenach, to same sprzęty, ikony podrabiania królujące na Ali,  że tak to ujmę, mają w ofercie. Shure 535, AKG K3003 itd. Cóż.... co kto lubi. Niektórzy lubią ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlawekR napisał:

 

Patrząc po asortymencie już sprzedanym i cenach, to same sprzęty, ikony podrabiania królujące na Ali,  że tak to ujmę, mają w ofercie. Shure 535, AKG K3003 itd. Cóż.... co kto lubi. Niektórzy lubią ryzykować.

Brak odpowiedzi na pytanie o pochodzenie słuchawek czy dystybucję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Hmm ... połowa ceny.

Nauczyłem się, że okazje to mogą być ewentualnie tu na forum, ale na allegro to jak Koledzy powyżej prawią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MrSheep napisał:

 

Słuszna uwaga.

 

A co powiedzieć o tym:

 

https://allegro.pl/oferta/sennheiser-true-wireless-platne-tylko-paypalem-8294903954

 

Momentum True Wireless za 499 :D Już robią podróbki? 

 

Hmm, osobiście nie widziałem jeszcze podrób, ale zważywszy że to Senek, którego też ukochali sobie podrabiać, to lepiej być ostrożnym. Niby jeszcze nie użyte, tylko otwarte pudełko, a połowy tipsów już brak. Poza tym to pudełko jakieś takie. Już nie pamiętam za dobrze, ale mam wrażenie, że było lepszej jakości, bardziej błyszczące.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Eee czemu ... Z allegro tanio kupiłem X1, X2, C10. Nie dajmy się zwariować, że tam sami oszuści.;)

 

Nie no, jasne. Nie można wszędzie szukać oszustw, ale są sytuacje, które naprawdę każą być ostrożnym. Jeśli coś jest za pół ceny, albo i jeszcze mniej, sprzedawca pisze że nowe. A nie ma napisane w dowodzie "Święty Mikołaj" to naprawdę powinna się  w głowie zapalić czerwona lampka. Szczególnie jak  jednocześnie ten sam sprzęt króluje na Ali w cenach "chińskich", czyli poniżej 20% ceny oryginału, i w takim samym "chińskim" pochodzeniu, to już naprawdę warto się dobrze zastanowić.

Akurat sprzęty które wymieniłeś, nie należą do grupy "królowych podrób Aliexpresu". Więc to już pierwsza pozytywna cecha na ich korzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

 

Eee czemu ... Z allegro tanio kupiłem X1, X2, C10. Nie dajmy się zwariować, że tam sami oszuści.;)

Sami nie ;) Ale wyjątkowo podejrzane okazje.. okazują się najczęściej podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już o podróbach Senków, pierwszy z brzegu przykład:

 

 

Tu naprawdę nie ma filozofii. Jeśli firma znana, to ją podrabiają. Trzeba uważać i tyle.

 

Pytanie: czy słuchawki Sennheiser podrabiają na potęgę?

Odpowiedź: tak, słuchawki Sennheisera podrabiają na potęgę.

To samo tyczy się Shure, AKG i zapewne kilku innych.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróbek nie produkuje się w piwnicach.

Podróbki produkuje się w nowoczesnych fabrykach.

Koszty są niższe, ale przychody również, więc musi być duża skala.

Zważywszy, że rynek sięga od wioski w Andach, po wioskę na Papui Gwinei, możliwości "lokowania" trefnego towaru są ogromne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, espe0 napisał:

Jeśli słuchawki Heritage byłyby w podobnym przebiciu to brałbym :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, espe0 napisał:

Pisałem do gościa rano, nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karmazynowy napisał:

Pisałem do gościa rano, nie odpowiada.

Ja pisałem jeszcze w poniedziałek zero odzewu... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba żadna okazja. Na amazon.de często dużo lepsze oferty są. Może nawet w tej chwili.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do końca dnia spoko promocje w Euro, np:

 

HyperX Cloudx hx za 269 zł.

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/kingston-hyperx-cloudx-hx-hscx-sr-em-czarno-srebny.bhtml

 

kilka kart microSD też w fajnych cenach.

AKG K551 za 180 zł KT - pady do wymiany.

 

https://www.olx.pl/oferta/akg-k551-CID99-IDAGC1O.html#863044b601

 

Kupiłbym ale nie śmierdzę groszem do końca miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności