Jump to content

Okazje z allegro i nie tylko

Recommended Posts

15 minut temu, RIH napisał:

I tu widać jak indywidualne preferencje są istotne. Ja je odbieram inaczej - i z punktu widzenia wydanej kasy Andro to IMHO "wyrzucone pieniądze".
Fakt - FH7 mają potężne tło na basie ale wystarczy im zapodać np symbio mandarin i dźwięk się ogarnia (sybilantów nie stwierdziłem).
Natomiast IT04 są dość wyrównane dźwiękowo - dla kogoś to może być "złoty środek" ja preferuję jednak efekt "wow" w jakimś pozytywnym aspekcie odbioru słuchawek, jeśli mam wydać więcej pieniędzy - przy IT04 efekt "wow" był mały, przy Andro "ujemny"... :)1b86e53b8db7610d295860d737de8e0e.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

To prawda, dlatego jest tyle różnych słuchawek i jedni się nimi zachwycają, inni są raczej zniesmaczeni. Prawdą jest, że w Andro dla mnie też nie ma efektu wow, ale to mało istotne bo grają dokładnie tak jak oczekuję od słuchawek i wszystkiego jest tak akurat. IT04 też bym pewnie chętnie posłuchał, IT03 bardzo mi się swego czasu podobały.

• Like 2
  • Replies 25.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

to ja jestem tym 'niecnym handlarzyną' co nie chce w kapciach pod blok schodzić. Pozdrawiam! Normalny zwykły człowiek z rodziną co ma dwie pary słuchawek i z powodów finansowych chce je sprzedać za se

Brawo Panowie, Brawo. Na ostatnich 2 stronach - wywalonych 20 postów, z czego ponad 10 dotyczyło tego, czy sklejka jest z drewna oraz jak się robi bumerangi. Brak mi słów

25 użytkowników ostrzeżonych za off top , kolejny post nie na temat po tym ogłoszeniu 14 dni urlopu.   1 urlop przyznany

Posted Images

10 godzin temu, espe0 napisał:

Tyle samo kosztują nowe K702. Dźwiękowo Q701 i obecne K702 to jest dokładnie to samo, więc opłacalność kupna Q701 jest bardzo słaba, chyba że ktoś jest wielkim fanem Quincy Jonesa albo chce mieć kabel w odblaskowym kolorze ;)

• Like 2
  • Haha 1
6 godzin temu, chico99 napisał:

Polecam Mietka, swój chłop.

Potwierdzam. Kupiłem od niego słuchawy. Bardzo dobry kontakt 👍

5 godzin temu, Kuba_622 napisał:

Tyle samo kosztują nowe K702. Dźwiękowo Q701 i obecne K702 to jest dokładnie to samo, więc opłacalność kupna Q701 jest bardzo słaba, chyba że ktoś jest wielkim fanem Quincy Jonesa albo chce mieć kabel w odblaskowym kolorze ;)

K701 i K702, które ja znam grają dość odmiennie względem Q701. "Obecne" w sensie wyszła jakaś najnowsza rewizja? Jeśli nie wyszła to one są trochę inne. Coś pomiędzy K701/K702, a K712, ale bliżej jaśniejszych K701.

Godzinę temu, adriano2510 napisał:

K701 i K702, które ja znam grają dość odmiennie względem Q701. "Obecne" w sensie wyszła jakaś najnowsza rewizja? Jeśli nie wyszła to one są trochę inne. Coś pomiędzy K701/K702, a K712, ale bliżej jaśniejszych K701.

Miałem kiedyś Q701, teraz mam K702 (wersja Chińska, bez wypustek, czyli najnowsze) i porównywałem obydwie pary do tego samego egzemplarza K701. Q701/K702 to zmiany dokładnie w tym samym kierunku odnośnie K701. Ogólnie są trochę ciemniejsze i z trochę mniej otwartą przestrzenią niż K701. Jeżeli między starymi Q701 a nowymi K702 jest jakaś różnica, to naprawdę minimalna i patrząc racjonalnie nie widzę absolutnie sensu kupować używanych Q701 w cenie nowych K702.

Z tego co wiem, to stare (austriackie) K702 to było dokładnie to samo, co K701, tylko z odpinanym kablem.

4 minuty temu, chico99 napisał:

za 18% ceny twojej oferty :)

• Haha 1
2 godziny temu, audionanik napisał:

Jeżeli rzeczywiście taki super stan, to fani akg made in Austria śpią.

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/27/334277.php

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-otwarte-akg-k701-made-in-austria-8235815749
prawdopodobnie to ten sam sprzedający sądząc po cenie :) na forum jest jeszcze jedna sztuka w nawet lepszej cenie (ale nie wiem czy made in Austria)

cena w porządku, aczkolwiek kiedyś zdarzyły się na allegro za 250 (MiA)

Edited by LoneVagrant
3 godziny temu, MrSheep napisał:

https://allegro.pl/oferta/phonak-audeo-8269012287

Audeo PFE 132 za 250 PLN, ale trzeba dopytać co znajduje się w tym zestawie „widocznym na zdjęciach” ;) 

Jedna słuchawka, kawałek kabla oraz jakaś kopułka i pudełko. 

• Haha 1