Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak, tylko że trzeszczenie driverów na niskich tonach ciężko jest wyłapać. Tak się składa, że znam temat ;) 
Brałeś dwie pary i było ok, ktoś wziął jedną parę i było nie ok. Więc nikt nie przesadza :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, prolim napisał:

Gość z Żar, mogę wam odebrać. Sprzedaje już od dłuższego czasu, głównie AKG i Beyerdynamiki. Teraz widzę, że ma w lepszym stanie niż półtorej roku temu 😉 . Możliwe, że z wystawek ma.

 

Znam Mietka. Spoko gość. Można kupować. Normalny człowiek, jak coś nie pasuje, można odesłać bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Andrewek napisał:

Teoretycznie tak, tylko że trzeszczenie driverów na niskich tonach ciężko jest wyłapać. Tak się składa, że znam temat ;) 
Brałeś dwie pary i było ok, ktoś wziął jedną parę i było nie ok. Więc nikt nie przesadza :)

Andrzej, a jaki widzisz problem ze sprawdzeniem, czy driver trzeszczy?! Odpalasz kawałek z mocnym basem i dajesz głośność na "max", przy takiej amplitudzie wszystko wyjdzie, jak na dłoni. :)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a jaki widzisz problem ze sprawdzeniem, czy driver trzeszczy?! Odpalasz kawałek z mocnym basem i dajesz głośność na "max", przy takiej amplitudzie wszystko wyjdzie, jak na dłoni.
Pierwszy lepszy test bass boost na yt wystarczy odpalić jest tak przesterowane że jak ma wyrwać membranę to ja wyrwie :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Andrzej, a jaki widzisz problem ze sprawdzeniem, czy driver trzeszczy?! Odpalasz kawałek z mocnym basem i dajesz głośność na "max", przy takiej amplitudzie wszystko wyjdzie, jak na dłoni. :)

Widzę wiele problemów :D Prawdopodobnie to jakiś rodzaj magii, który powoduje że sprzedawcy tego nie sprawdzają, mimo że tak jak piszesz, jest to dziecinne proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję.

 

A że warto wymieniać się informacjami, to może warto podpiąć nowy temat: "Antyokazje z Allegro i nietylko"? 

Co Koledzy na to? I czy jest taka techniczna możliwość?

A może są już tematy  "Achtung, Allegro!"? :lol:

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, xxxmiloszxxx napisał:

Również dziękuję.

 

A że warto wymieniać się informacjami, to może warto podpiąć nowy temat: "Antyokazje z Allegro i nietylko"? 

Co Koledzy na to? I czy jest taka techniczna możliwość?

A może są już tematy  "Achtung, Allegro!"? :lol:

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

Również dziękuję.

 

A że warto wymieniać się informacjami, to może warto podpiąć nowy temat: "Antyokazje z Allegro i nietylko"? 

Co Koledzy na to? I czy jest taka techniczna możliwość?

A może są już tematy  "Achtung, Allegro!"? :lol:

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andrewek napisał:

Widzę wiele problemów :D Prawdopodobnie to jakiś rodzaj magii, który powoduje że sprzedawcy tego nie sprawdzają, mimo że tak jak piszesz, jest to dziecinne proste :)

Magia nie ma tu nic do rzeczy, myślę, że sprzedawcy robią to świadomie, lub nieświadomie, innej opcji nie ma. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były Flares Gold, teraz Flares Pro.

Cena 135GBP, czyli około 660 zł

 

https://www.flareaudio.com/products/flares?utm_source=Golden+Ears&utm_campaign=52f3abefd7-EMAIL_CAMPAIGN_2019_02_06_12_09_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&goal=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&mc_cid=52f3abefd7&mc_eid=4586fd4b8b

 

kod: END-PRO1

 

Topowe doki z dynamicznym przetwornikiem, absolutny top. W porównaniu do np. Sony MDR-EX1000 - lepsza rozdzielczość (lepszej w sumie nie słyszałem), mniej wybredne w stosunku do gatunków muzycznych (Sony mają fajniejszy subbas ale trochę kosztem midbasu).

Dodatkowo możemy je używać bezprzewodowo i nawet tak zagrają lepiej niż 99% doków z dobrymi DAPami. Takie moje zdanie przynajmniej ;)

 

Znalezione obrazy dla zapytania flares pro

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awayeah napisał:

Były Flares Gold, teraz Flares Pro.

Cena 135GBP, czyli około 660 zł

 

https://www.flareaudio.com/products/flares?utm_source=Golden+Ears&utm_campaign=52f3abefd7-EMAIL_CAMPAIGN_2019_02_06_12_09_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&goal=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&mc_cid=52f3abefd7&mc_eid=4586fd4b8b

 

kod: END-PRO1

 

Topowe doki z dynamicznym przetwornikiem, absolutny top. W porównaniu do np. Sony MDR-EX1000 - lepsza rozdzielczość (lepszej w sumie nie słyszałem), mniej wybredne w stosunku do gatunków muzycznych (Sony mają fajniejszy subbas ale trochę kosztem midbasu).

Dodatkowo możemy je używać bezprzewodowo i nawet tak zagrają lepiej niż 99% doków z dobrymi DAPami. Takie moje zdanie przynajmniej ;)

 

Znalezione obrazy dla zapytania flares pro

 

No to damy im drugą szansę. Ale że lepsze od EX1000? Nie sądzę... :)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, awayeah napisał:

Były Flares Gold, teraz Flares Pro.

Cena 135GBP, czyli około 660 zł

 

https://www.flareaudio.com/products/flares?utm_source=Golden+Ears&utm_campaign=52f3abefd7-EMAIL_CAMPAIGN_2019_02_06_12_09_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&goal=0_5e9c59488d-52f3abefd7-126095121&mc_cid=52f3abefd7&mc_eid=4586fd4b8b

 

kod: END-PRO1

 

Topowe doki z dynamicznym przetwornikiem, absolutny top. W porównaniu do np. Sony MDR-EX1000 - lepsza rozdzielczość (lepszej w sumie nie słyszałem), mniej wybredne w stosunku do gatunków muzycznych (Sony mają fajniejszy subbas ale trochę kosztem midbasu).

Dodatkowo możemy je używać bezprzewodowo i nawet tak zagrają lepiej niż 99% doków z dobrymi DAPami. Takie moje zdanie przynajmniej ;)

 

Znalezione obrazy dla zapytania flares pro

Kurcze, nie mogłem się powstrzymać, dzięki

Chyba czas pomyśleć o leczeniu.... ;)

 

P.S.

Podziękowanie jutro, dzisiaj mi się skończyły ;)

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, all999 napisał:

 

No to damy im drugą szansę. Ale że lepsze od EX1000? Nie sądzę... :)

Też jestem fanem EX1000 :) ale łeb w łeb, tekstury na Pro słyszalnie wyraźniejsze. Sony mają tą magiczną otwartość, ale też kosztem zerowej izolacji.

Jak dla mnie Pro jednak trochę lepsze.

Oczywiście Sony mają tez jednak lepszą górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awayeah możesz coś więcej napisać o charakterze brzmienia? Jak się mają do R2S? FLC8s? FH5?

Kod nie wchodzi.

Ok działa, trzeba użyć ENDPRO1 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy

 

FiiO po wielu, wielu zawodach już się nie tykam ;)

 

W porównaniu do FLC8, bardziej naturalne i neutralne granie, scenicznie lepiej na głębię, ale chyba odrobinę bardziej wąsko na boki (z odległej już pamięci). Generalnie jakościowo lepiej w każdym paśmie, a ilościowo porównać się nie da bo FLC8 to FLC8 i te ich 172 kombinacje dźwięku... Subbasu jest ilościowo pomiędzy średnim a najmocniejszym FLC8.

 

Co do R2S - trochę podobne tonalnie, ale bliżej neutralności, analitycznego grania, sporo więcej powietrza, ogólnie większa scena, przez to bardziej krystaliczne, czyste granie. Lepszy subbas, mniej gładka, ale bardziej detaliczna średnica i góra. Bywają mniej muzykalne niż R2S w zależności od tego co się słucha.

 

 

Odsyłam do wątku :

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamcsk napisał:

@awayeah wysyłka z Europy czy z USA? Jest szansa na jakieś dodatkowe opłaty?

 

Z UK, ale nie kupuj, w przyszłym tygodniu będzie u nas kilka par na sprzedaż :)

 

Pamiętajcie, że macie 30 dni na zwrot, jakby co.

Edytowane przez all999
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamcsk napisał:

@awayeah wysyłka z Europy czy z USA? Jest szansa na jakieś dodatkowe opłaty?

Z UK, darmowa DHL Express (dostawa na nast. dzień roboczy). Nie ma szans na żadne opłaty, 30 dni na zwrot.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, awayeah napisał:

Z UK, darmowa DHL Express (dostawa na nast. dzień roboczy). Nie ma szans na żadne opłaty, 30 dni na zwrot.

Ale kusisz. A kisi się u mnie już z 8 par słuchawek z czego kilka nikt nie chce kupić. Jak tu kupić nowe :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damix Sam siebie kuszę :) Walczę już od godziny - kupić czy nie kupić... Z jednej strony mam Flares Gold, więc po co? Ale z drugiej strony 135GBP za takie słuchawki...

 

No i &$&$!*@#.... Tyle z silnej woli. Kupiłem i ja.

Edytowane przez awayeah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności