Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jest ogłoszenie naszego forumowego kolegi, niestety bez licznika 50 postów. Jak ktoś by reflektował poza Allegro, to śmiało mogę polecić. Zero ryzyka.

Wysłane z telefonu

Mam wrażenie, że każdy, choćby półinteligenty (jak ja) się zorientował ;)

Kupione, ale widzę, że nie zdjął jeszcze aukcji.

 

Kolego, czytaj ze zrozumieniem.

Nie pisałem odnośnie informacji, że to nasz kolega, bo to jak napisałeś każdy półinteligent powinien się zorientować, tylko że polecam kolegę i ewentualny zakup poz Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogłoszenie naszego forumowego kolegi, niestety bez licznika 50 postów. Jak ktoś by reflektował poza Allegro, to śmiało mogę polecić. Zero ryzyka.

Wysłane z telefonu

Mam wrażenie, że każdy, choćby półinteligenty (jak ja) się zorientował ;)

Kupione, ale widzę, że nie zdjął jeszcze aukcji.

Kolego, czytaj ze zrozumieniem.

Nie pisałem odnośnie informacji, że to nasz kolega, bo to jak napisałeś każdy półinteligent powinien się zorientować, tylko że polecam kolegę i ewentualny zakup poz Allegro.

Kolego, mam wrażenie, że mój komentarz o charakterze żartobliwym wziąłeś całkiem poważnie, dokładnie widzę co napisałeś ;)

 

@DOWN

Ja tylko zasygnalizowałem, że wziąłem produkt (charakter wpisu podobny do Twojego wpisu o Audeo), inni zaczęli doszukiwać się 3-go dna w moim luźnym wpisie ;\

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat "okazje allegro" nie jest miejscem do sporów, to takich rzeczy jest nawet DZIAŁ komisu pt SPORY

Tamten temat chyba też nie służy do dowolnych sporów a tylko tych zaistniałych w komisie. Przynajmniej tak mi się wydaje ;)

 

I tym oto postem apeluję jeszcze o zaprzestanie kłótni i zbędnego Offtopu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja z ebay'a na

AKG K1000 $99

jeszcze parę dni i licytacja, jednak na coś takiego trzeba mieć skonsolidowany budżet i więcej czasu na zastanowienie

 

http://www.ebay.com/itm/AKG-K-1000-Headband-Headphones-Black-Red-/231642509850?hash=item35eef8321a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doliczeniu VAT, to K702 przestaje się opłacać, ale Q701 nawet z VAT i wysyłką wychodzi poniżej tysiaka.

Ewentualnie liczyć, że celnicy nie przechwycą, albo poprosić ciocię z Ameryki żeby przemyciła kilka sztuk w paczce z używaną odzieżą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobra oferta, wszedzie widze powyzej tysiaka, a tu 600zl KT ;)ATH-AD900

 

Beyerdynamic COP za 360zl KT

Monitory studyjne KRK RP8 G2, cena 1195zl KT z KW.

AKG K551 biale, cena 360zl KT.

Swoja droga dziwne, ze na HD800 nie ma chetnych w tych pieniazkach, czyzby nie byly warte tej kasy?! ;)HD800 KT i HD800 Licytacja

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe podobno ciut słabsze. Miałem dokładnie ten egzemplarz na testach od Piotrka i bardzo polecam w takiej cenie(500). Jasne, ultraszczegółowe brzmienie, łatwe w napędzeniu. Zresztą na head-fi są wysoko w jakimś tam wielkim zestawieniu top100

Edytowane przez touok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie amazona - ma magazyny w 2ch miasiatch PL: WrocLove i PoznanLove, a więc to, ze nie spolszczony nie znaczy, że przesyłka nie dotrze w przeciągu nawet godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATH-AD900X do nabycia z ebaya za 158$. Także z cłem i VATem około 750zł. Najlepsze jest to, że na japońskim amazonie można je teraz dostać za jakieś 450zł, ale tylko skośnoocy mogą zakupić :) R70x na amazonie.jp kosztują w przeliczenie 1160zł, obecnie taniej można je kupić w Polsce :) Dziwy gonią dziwy :P

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności