Jump to content

Okazje z allegro i nie tylko

BratBot

Recommended Posts

Wysłałem do sprzedawcy prośbę o pokazanie realnych zdjęć, ale nie spotkałem się z fejkami w boxie...

PS. Potencjalni nabywcy powinni się zaopatrzyć w adapter CTIA to OMTP by słuchawki prawidłowo współpracowały z odtwarzaczami i aktualnymi telefonami.

Arthass pewny jestes? Ja mam wersje MH1C i nie wspolpracuje z SGS1, natomiast wersja MH1, czyli stary Ericsson jak wyzej, dzialal ;).

Wysłałem do sprzedawcy prośbę o pokazanie realnych zdjęć, ale nie spotkałem się z fejkami w boxie...

PS. Potencjalni nabywcy powinni się zaopatrzyć w adapter CTIA to OMTP by słuchawki prawidłowo współpracowały z odtwarzaczami i aktualnymi telefonami.

Arthass pewny jestes? Ja mam wersje MH1C i nie wspolpracuje z SGS1, natomiast wersja MH1, czyli stary Ericsson jak wyzej, dzialal ;).

Ponieważ masz SGS, który ma standard OMTP. Praktycznie każdy nowszy telefon od Samsunga (nawet ACE) ma standard CTIA. Obecnie to chyba wszyscy producenci CTIA stosują.

• Like 1

W takich momentach mam wrażenie, że ktoś tam na górze robi sobie ze mnie jaja ;_;. Żeby nie spamić leci info, że ety hf3 są na aledrogo po 250 i wydaje mi się, że wystawia to sklep z Warszawy w którym też są po 250 (technobutik). Na massdropie jest bravo v2, ale jak ktoś się napalił to niech weźmie z amazona amerykańskiego - nawet jeśli zbierzę się określona grupa ludzi to i tak na amazonie są ze 3$ taniej.

Fajnie jest dorwać w4 poniżej tysiaka, jako i ja zrobiłem, na gwarancji. Ze stanów słuchawki gwarancję mają ?

Jeszcze lepiej dołożyć złotówkę i mieć droższy model.

Ktoś jakiś czas temu chciał pogonić um3x i długo długo nie szły...

• Like 1