Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj na iboodzie Altec Lansing inMotion Classic iMT630 w cenie 227,12zł

 

http://pl-pl.forum.i..._iphonea_ipoda/

 

sam się zastanawiam czy nie kupić bo potrzebuje na wakacje coś takiego, wie ktoś coś na temat tej stacji???

 

Trudno powiedzieć, próbowałem znaleźć informacje nt. mocy wyjściowej - na próżno. Brzmienie - nie mam pojęcia. Jeśli szukasz czegoś takiego myślę, że warto rozważyć moją ofertę Logitecha s715i. Moc wyjściowa ok. 20mW na gniazdku, bateria 8-9h.

 

Większość recenzji daje do zrozumienia altec lansing brzmi trochę gorzej od logitecha, np. tutaj:

 

"Macworld’s buying advice

 

If you prize portability, the iMT630 Classic is a solid option. It's roughly comparable to Logitech's Rechargeable S715i ()—I prefer the iMT630’s style and controls, but the S715i offers better bass and overall audio performance. If you like the Logitech speaker’s look, or prize audio quality above all else, that’s the better option. If you’re willing to sacrifice a bit on bass performance at the loudest volumes, the Altec Lansing unit is a bit sleeker."

 

wybaczcie reklamę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch X10 za 340zł KT (od upartego człowieka który ponoć je dziś w komisie postował, ale cena niegłupia)

http://allegro.pl/klipsch-x10-x-10-image-za-40-ceny-krakow-hiend-i2406163447.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy (?!) iPod nano 2g 8 gb - 150 zł KT

http://allegro.pl/ap...2414240448.html

Kup ktoś to, bo sam wezmę pomimo protestów portfela...

kupiłbym, ale nie dość, że nie mam kasy, to po co mi 3 iPod, skoro i tak pozbywam się sprzętu portable :( ? Kup, i nie marudź. Odkupię, jak stwierdzę, że jednak potrzebuję przenośnego grajka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jest jakoś mniejszy popyt na Nano 1G/2G, a szkoda, bo fajne odtwarzacze. Nie raz na Allegro wiszą fajne Nano 2/8 po 120 zł i nikt tego nie chce.

Właśnie się sprzedał. Na pewno fajna oferta, dla mnie to troche taki święty gral, bo Nano 2G to mój ulubiony odtwarzacz, ale odpuściłem. Na handel też się chyba brać nie opłaca, bo dużego przebicia pewnie na tym nie będzie, a poza tym sumienie nie pozwala mi zarabiać na ofertach z Okazji z Allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności