Jump to content

Okazje z allegro i nie tylko

Recommended Posts

• Replies 25.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

to ja jestem tym 'niecnym handlarzyną' co nie chce w kapciach pod blok schodzić. Pozdrawiam! Normalny zwykły człowiek z rodziną co ma dwie pary słuchawek i z powodów finansowych chce je sprzedać za se

Brawo Panowie, Brawo. Na ostatnich 2 stronach - wywalonych 20 postów, z czego ponad 10 dotyczyło tego, czy sklejka jest z drewna oraz jak się robi bumerangi. Brak mi słów

25 użytkowników ostrzeżonych za off top , kolejny post nie na temat po tym ogłoszeniu 14 dni urlopu.   1 urlop przyznany

Posted Images

Wygląda że tak. Ja tylko nie jestem pewny czy to na bank 4G. Chyba ma kamerkę z przodu ale pewności nie mam a zdjęcia są... dziadowskie.

Więc co o tym sądzić? Skusiłbym się ale nie wiem co o tym sądzić. A jak bym nie dostał towaru to jak wygląda procedura zwrotu pieniedzy na allegro?

Edited by Ginter

Nie napalajcie się tak, na razie cena fajna ale za chwilę wzrośnie wykładniczo i przestanie być okazją, zwłaszcza, że zdjęcia robione ogórkiem, i to że już taką taczkę sprzedał też dziwne. Chyba, że kupujący się rozmyślił.

Nie napalajcie się tak, na razie cena fajna ale za chwilę wzrośnie wykładniczo i przestanie być okazją, zwłaszcza, że zdjęcia robione ogórkiem, i to że już taką taczkę sprzedał też dziwne. Chyba, że kupujący się rozmyślił.

Nie rozmyślił bo pozytywa wystawił ;) Stawiam że to kolega podbijał drugiemu koledze i się przeliczyli niechcący kupując ;)

Ciekawe za ile pójdą SŁUCHAWKI NAUSZNE DERO D-220 (21 godzin do końca) ale obecne 2,25 jest chyba okazją ;)

Edited by Perul

Więc co o tym sądzić? Skusiłbym się ale nie wiem co o tym sądzić. A jak bym nie dostał towaru to jak wygląda procedura zwrotu pieniedzy na allegro?

Marnie. Do 250 nawet nie ma co zgłaszać na policję... możesz tylko straszyć ew allegro mu konto zablokuje i tyle... niestety

Marnie. Do 250 nawet nie ma co zgłaszać na policję... możesz tylko straszyć ew allegro mu konto zablokuje i tyle... niestety

Nieprawda, zawsze możesz odzyskać pieniądze, z tym, że za jakieś 25zł to nie warto sobie nerwów szarpać i tracić czas na tępe rozmowy z tymi debilami z policji (rozmowa wygląda tak jakbyś tłumaczył im podstawowe zasady działania serwisu Allegro). Ja się wrąbałem w kody prepaid na kwotę około 80zł, byłem na policji, po jakichś 2 miesiącach od incydentu pieniądze przelane przez Allegro były na moim koncie.

• Like 1

http://allegro.pl/mp4-uszkodzony-60-gb-i1585001108.html

48zl, KT 60zl przesylka 20zl

5 godzin

cowon x5 uszkodzony, nie włącza się - na części, akumulator - nowy, dysk sprawny.

[edit]

http://allegro.pl/kultowy-iriver-t20-fm-1-giga-warszawa-usterka-i1584794523.html

niezla okazje ktos zgarnal przed paroma dniami...

Edited by matts
  • Like 1