Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę że to temat w 99.999% audio ale przez czas mojego pobytu na forum widziałem jeden lub dwa wyjątki (dosłownie pojedyncze linki wrzucane przez ludzi) - w razie czego niech admin usunie jeżeli to problem:

"tłumacz rzeczy" za 6 zł ale trzeba wejść do księgarni przez link z "gdzie kupić":

 

https://tinyurl.com/djxzhazd

 

niby outlet ale ja dostałem książkę nową w folii (nawet dwie bo jedna powędruje na prezent na zakończenie roku dla kuzyna).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, prolim napisał:

 

Są też open boxy w sklepie hifimana i ponoć wysyłają do EU

 

Sam bym wziął ale nie wiem jak wygląda sprawa z opłatami -> na szybko sobie obliczyłem najgorszą opcję to wychodzi koło tych 3500-3700 właśnie i rok gwary niby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda swoje Ery zakupiłem używane od Irysa choć na pocieszenie z wyglądu jak nowe to w międzyczasie wróciła promocja na nie w sklepie :
https://hifi-freaks.dk/quad-era-1.html

Po przeliczeniu mogą wyjść jakoś 1850-1900 zł. Tylko nie wiem ile kosztuje wysyłka do Polski. 

Za tą kasę polecam w ciemno. Brałbym drugi raz nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Undertaker napisał:

Sam bym wziął ale nie wiem jak wygląda sprawa z opłatami -> na szybko sobie obliczyłem najgorszą opcję to wychodzi koło tych 3500-3700 właśnie i rok gwary niby. 

Tak, te używki za 3000 to taka dobra by była cena. A 3500 dla chcącego 😉 i ciężko też zarzucić takiemu zakupowi, że przepłaciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HE6SEv2 z tego co mi wiadomo to wady produkcyjne jak zablokowany przetwornik generujący zniekształcony dźwięk wychodzą praktycznie od razu. Osobiście jeszcze nie trafiłem na opisany przypadek padniętego całkiem przetwornika w tej konkretnej wersji. 

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka "Klon" Meze za 34, 30 $

 

Secf051721b36410281f33d19e6991be5R.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Undertaker napisał:

@Jaro54No w związku z powyższym ******ste hasło reklamowe :D

Ale cena niezła. 

 

Headonic który jest Balantajnem chyba w najbardziej dopakowanej wersji za 1050 do nego

 

 

 

 

Ja bym się zastanowił dwa razy ;) , ten sam sprzedawca sprzedaje też to: 

https://www.olx.pl/d/oferta/suspensor-ochraniacz-top-ten-CID767-IDOD5Fh.html?reason=ip|lister

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do Krav-magi? Tu jakby ktoś wolał Topik A90 za 1600 i ponoć ciekawy amp Singxer SA-1, dość rzadko widywany na rynku wtórnym, licytacyja dzień do końca i cena całkiem spoko jak za prawie nówkę. Może ktoś wylicytuje i mi taniej odsprzeda? Bom się obkupił i dutków ni mom. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dropie DROP+ HIFIMAN HE5XX za 179 +20 zielonych plus polski haracz

 

 

 

Brać i nic gadać Pinnacle PX za  69 $ z przesyłką plus polski haracz. 

Mają bardziej przestrzenne granie od Pinnacle P1, reszta prawie identyczna za połowę ceny. Warto

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności