Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Army799 napisał:

Kupowałem od tego sprzedającego i ze swojej strony polecam.

 

A tu Sundary za 799 ale zalecam czujność :

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-hifiman-sundara-2022-ideal-CID99-IDPcgWR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500, do negocjacji Allo Digi One player. Warto.

https://m.olx.pl/d/oferta/streamer-digi-one-player-CID99-IDPeivB.html?reason=hp|cf_rescored

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hustler napisał:

Słuchawki podobne niezbyt udane, ale cena za zestaw niezła i jeszcze do negocjacji.

https://www.olx.pl/d/oferta/sluchawki-denon-ah-d7100-i-wzmacniacz-sluchawkowy-denon-da-10-usb-dac-CID99-IDPi9lb.html

Te denony są spoko w cenie tak do 1000zł za używane. One kiedyś kosztowały około 7tys, co było przesadą w stosunku do tego co oferują. TH900 są o wiele lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał:

@bakus1233 Cena wyjściowa totalnie z czapy (...)

Ale to jest cena z DACem/Ampem Denon DA 10.

Jak za zestaw to cena nie jest z czapy IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Hustler napisał:

@konrad_a Przecież odnosiłem się do ceny premierowej słuchawek, a nie tej z ogłoszenia, które zresztą sam wrzuciłem. ;)

A to rozumiem, przeczytałem "cena wyjściowa" i założyłem że mówisz o tej z ogłoszenia. Wątek zacząłem czytać od wpisu bakus1233 a nie od Twojego. Sorki za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z D7100 to kwestia gustu, podobnie jak z AQ. Albo będziesz w nich zakochany, albo stwierdzisz, że się ich nie da słuchać.

Mam D7100 i nie zamierzam się ich pozbywać. Miałem nawet możliwość zamiany na D7200, ale nie skorzystałem z okazji. Bardziej podoba mi to jak grają D7100. 

 

Te oferowane w ogłoszeniu mają nieoryginalny kabel, po zdjęciach ciężko stwierdzić w jakim stanie są pady, choć wyglądają na oryginalne. Jakby co zakup oryginalnych Padów to spory wydatek, do tego trzeba je sprowadzać z USA, bo w Polsce Denon mówi "pomidor". Z zamienników jedyne akceptowalne moim zdaniem to Brainwavz Sheepskin Angled - niemniej grają nieco inaczej jak oryginały (dostarczają mniej basu). 

 

Dodatkowo brak jakichkolwiek akcesoriów z zestawu, pudła, papierów. Podobnie z tym wzmakiem - golas. 

 

Może jestem przewrażliwiony, ale wygląda to jak zestaw niewiadomego pochodzenia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z D7100 to kwestia gustu, podobnie jak z AQ. Albo będziesz w nich zakochany, albo stwierdzisz, że się ich nie da słuchać.
Mam D7100 i nie zamierzam się ich pozbywać. Miałem nawet możliwość zamiany na D7200, ale nie skorzystałem z okazji. Bardziej podoba mi to jak grają D7100. 
 
Te oferowane w ogłoszeniu mają nieoryginalny kabel, po zdjęciach ciężko stwierdzić w jakim stanie są pady, choć wyglądają na oryginalne. Jakby co zakup oryginalnych Padów to spory wydatek, do tego trzeba je sprowadzać z USA, bo w Polsce Denon mówi "pomidor". Z zamienników jedyne akceptowalne moim zdaniem to Brainwavz Sheepskin Angled - niemniej grają nieco inaczej jak oryginały (dostarczają mniej basu). 
 
Dodatkowo brak jakichkolwiek akcesoriów z zestawu, pudła, papierów. Podobnie z tym wzmakiem - golas. 
 
Może jestem przewrażliwiony, ale wygląda to jak zestaw niewiadomego pochodzenia.
 

A jak byś je ocenił w stosunku do D7000?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dweet napisał:


A jak byś je ocenił w stosunku do D7000?

Miałem D7000 na głowie ze 2 razy po ok. 30 min, co daje średnią możliwość kompetentnego opisu. Dla mnie grały cieplej i bardziej wyrównanym pasmem jak D7100, niemniej ogólna sygnatura dźwięku była podobna, co z resztą deklarował sam producent.  Przychylam się do wielu opinii, że D7000 będą na pewno lepsze do muzyki klasycznej.

 

Odnośnie kwestii wygody - oba modele dobrze leżą na mojej głowie z lekkim wskazaniem na D7100. 

 

Słucham głównie  szeroko pojętej muzyki elektronicznej, gdzie D7100 sprawdzają się idealnie. Naprawdę sporo wniosło ich wygrzanie. Początkowo ilość basu przytłaczała :) Najczęściej grają u mnie z lampowym Yamamoto, który nieco je temperuje względem np. DF Cobalta. 

 

W brzmieniu D7100 zauroczyłem się od razu i wiedziałem, że muszę je kiedyś kupić. Początkowo jak wskazywali przedmówcy, cena była dość zaporowa. To jedna z niewielu par słuchawek, których nie zamierzam się pozbywać ;) 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bakus1233 napisał:

Brakuje tam lusterka 😅

@bakus1233 miejsce na lusterko jest zawsze można dołożyć 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności